Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sien


sien
aktív tag

az a rossz ebben hogyha az ember tényleg szeretné rendesen használni, akkor kénytelen feltörni. mms használatához például.

(#2) edipqe


edipqe
senior tag

:C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#3) shtml


shtml
őstag

Miért is jó egyes funkciókat korlátozni vagy letiltani az iPhone szoftverében? :F

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

ezt nevezem sebességnek :DDD eddig azt leste a nép hogy megjelenés után mennyivel törik fel, most az lett a kérdés hogy előtte mennyivel van már kifektetve a biztonság :DDD ámulok és bámulok

(#5) Magnum_


Magnum_
nagyúr

most ez függetlenitést is jelent?

I humbly and respectfully decline™

(#6) cigam


cigam
félisten

Azért én kételkedem. Mivel semmivel nem lehet bizonyítani, és kb annyi értelme van mintha a win7-et törték volna fel. Erőfitogtatásnak nem rossz, de kérdés van-e értelme. Ugyanis ha nem kürtölöm világgá, hogy a bétát sikeresen tudom piszkálni, feltételezhető, hogy a végleges verziót is. Így a kiadás pillanatában lehet vele villantani. Így viszont valószínűleg beletesznek még 1-2 csavart,+ lehet hogy a beta kiadás nem is tartalmazza azt a védelmet ami a végleges kiadásba már beletesznek.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

ĺgy is működni fog a turbo sim? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) ez_meg_emaz válasza cigam (#6) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Gondolom azért irták ezt a hírben is:
"Az viszont már biztosra vehető, hogy a hamarosan megjelenésre kerülő iPhone 2.2 szoftver újabb biztonsági tapaszt nem fog kapni megjelenése előtt,"
Nem mondtam hogy szentírás csak gondoltam megemlítem hogy a hírben ez is benne van.

(#9) cigam válasza (Darkwood) (#7) üzenetére


cigam
félisten

Működni fog, mert a 2nek nincs köze 1máshoz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.