Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) 66zio


66zio
aktív tag

Imádlak titeket. Mégis mi lenne a jó? Ha akarjátok ha nem akkor is lesz foci. Direkt kapjanak ki? Vagy az a baj, hogy pótselejtezőn jutottunk ki? Ha nem mi akkor más jutott volna ki akkor az az ország is szar? Szerinted konkrétan a csapatból mondjuk a középpályás a hibás, hogy ennyi stadion épül? Eddig is fociztak hiába nem épült. Ne érts félre nem tartom jó ötletnek ezt a stadionépítést én sem, de akkor már ha van egy pici eredmény akkor ne is örüljünk? Tegyük fel van egy gyereked. Elég jó úszó, valamelyik fejes kitalálja, hogy építsünk 6564 uszodát, hogy javuljon az úszásban elért eredményük. Ez sok pénz elvisz. A gyereked már csak egy lépésnyire van attól, hogy bejusson mondjuk az olimpiára (vagy kisebb eseményre), de te odamész hozzá és elmondod neki, hogy ne jusson tovább mert sok uszoda épül ami sok pénzt vesz el... Ő meg mondjuk nem hallgat rád, továbbjut és akkor otthon végig szidod, hogy mit képzel magáról, hogy legyőzte ellenfeleit és továbbjutott? Mondom ezt én úgy, hogy nem szeretem a focit! A mostani selejtezőkön csak a románok és a norvégok elleni meccset néztem. Ezen kívül SEMMIT, mégis tudok örülni a sikernek, mert ez igen siker. Miért siker? Mert eddig nem sikerült kijutni. Bezzeg ha nem jutnak ki akkor is kapná az oltásokat tőletek, hogy minek ide stadion. Nektek szerintem semmi nem lenne jó.

Összegzés: Stadionok nem kellenek (ennyi), de attól még a sikernek örülni kell..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.