Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az analóg joy nélküli gamepadnek mi értelme van?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"ProArt PA328Q 349 900 forintért"

Már legalább 1 éve annyi az ára, ezt akciónak azért nem nagyon lehetne nevezni. A PA329 viszont felment 400-ról 460-ra, bár mindegy is, mikor a Benq PD3200U-t 250-ért is meg lehet venni. Oké hogy a PA329-ben elvileg van valami HDR, meg AdobeRGB, de ugyanúgy megáll 4K@60Hz-nél a DP 1.2 miatt, a "maradék" meg csak filmnézésre jó, arra meg inkább vesz egy 55"-es UHD tévét az ember ennyiből. Gémelni sokkal jobb vétel a Benq.

[ Szerkesztve ]

(#3) Bembee12 válasza Csapoati (#1) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Azt én se értem
Ha nagyon olcsón kell analógos (ami rezeg is) én ezt tudom ajánlani [link]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#4) Mamuska válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


Mamuska
őstag

Ja csak a Benq PD3200U egy rakás szar az Asus-hoz képest. Az Asus egy professzionális grafikus monitor AdobeRGB, DCI-P3 stb. színtérrel, senki sem veszi játékra. Sokkal több színteret tud mint a BenQ, az Asus-ban van homogenításkorrekció, 14 Bit LUT, a monitor belső memóriába tárolja a kalibrált színprofliokat, nem Windosban kell szórakozni vele. Nagyon nagyon más súlycsoport, még jó hogy nem 250 ezer, senki sem ad 250 ezerért ekkora tudást. A BenQ SW320-al van egy súlycsoportban ami 500 ezer forint, szóval nagyon nem drága.

(#5) Dr. Akula válasza Mamuska (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

LOL. Az AdobeRGB-t mre jó? Kb. semmire. "Adobe RGB is irrelevant for real photography. sRGB gives better (more consistent) results and the same, or brighter, colors. Using Adobe RGB is one of the leading causes of colors not matching between monitor and print. sRGB is the world's default color space." - [link]. Hát ez így kerek 0 Ft-ot ér. Mondjuk aki csak annyit ért belőle hogy oda van írva valami varázsszó, és még több másik varázsszó is, tehát biztos csak jó lehet, annak biztos elég arra hogy látatlanban luxusprofitot adjon ki ezért, és már el is érte a célját: pénzt szedni a semmire. A DCI-P3 az jó, de az a digitális mozi színtere, a HDR-el együtt UHD mozifilmekre jó, nade ki az aki fél millából egy 32"-es monitort vesz mozizni, nem egy 55"-es UHD tévét? Tehát marad a 14 bit LUT, ami szintén jó dolog, feltéve hogy grafikai batman vagy, csak épp az ultrahang helyett a szineket "hallod ki", mert amúgy egy normális monitorral (nem 6 bit + AFR) már műszeres pixelvadászat nélkül amúgy se látsz különbséget hogy az most PA329 vagy PD3200U.

[ Szerkesztve ]

(#7) Geller72


Geller72
veterán

Nem lehetne a földi halandóknak is készíteni egy cikket, ahol nem 200-ról indulnának a 27-es monitorok árai? Hanem mondjuk 50-ről? Nem tudom, de szerintem utóbbiakból többet adnak el a gyártók. És talán itt is több embert érintene... :U

Ha már notiból sikerült 85-ről indulni..

[ Szerkesztve ]

(#12) PSti


PSti
tag

Miért raknak UHD monitorra 1.4-es HDMI portokat, ami nem tud UHD-t csak 30 herzen?

(#14) Csapoati válasza Geller72 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

arukereso.hu

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Celeron N4000...egy vállalkozásban pont ezzel fogmak szenvedni.

Wasabi...

(#40) Akula


Akula
őstag

Nagyon szépek ezek a billentyűzetek. Nameg hasznosak is. Meg tudom különböztetni melyik a jobb és bal kezem. :F

OFF: 1,2,3,4,5,7,12,14,30,40,...
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#44) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Urak!

A privát üzenetek továbbra is magánlevelezésnek minősülnek, és azok az adminisztrátorok (MODERÁTOR-ok) számára nem láthatóak, így azok alapján nem is moderálunk. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy támogatnánk az ott történő fenyegetést, vagy akár csak egymás szidalmazását, de nem tudunk mit tenni vele. Ha valakit ilyen atrocitás ér, az tiltsa le a másik felet, súlyosabb esetben pedig tegyen feljelentést ellene a rendőrségen.

(#45) Piftuka válasza Csapoati (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Régebbi sportjátékhoz, ügyességi és platform játékhoz, vagy verekedős játékhoz még kiválóan megfelelnek az ilyen "klasszikus" játékvezérlők is. :K

"Aquila non captat muscas."

(#47) Joci10 válasza Csapoati (#14) üzenetére


Joci10
őstag

:W Ennyi erővel feleslegesek az ilyen írások, hiszen a 200-300-....-Xszázezres moncsikat is megtalálod ott.

(#48) mcs


mcs
veterán

A Fury féle gamer hulladékokat egyetlen ellenségemnek se tudnám ajánlani, mert a lehető legrosszabb összeszerelési minőséggel rendelkeznek.
Még a Trust is jobb nála néhány fokkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#49) tamasas0913


tamasas0913
tag

Pont ma érkezett meg a 970 EVO. Baromi gyors kis jószág. És milyen pinduri. 😆

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#50) pusszycat válasza tamasas0913 (#49) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ari,de nem lenne hova dugjam. :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.