Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

"WQHD felbontát"... Piftuka?! :D :U

(#2) Picco


Picco
addikt

Ez most akkor mar nem VA? Mert en jo masfel evvel ezelott vettem AOC 32" 144hz-es monitort, meg (sajnos) hajlitott is mint ez.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3) Ragnar_ válasza Picco (#2) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hát 144Hz 32" kategóriában nem nagyon van választék nem hajlított kivitelből, szinte mindegyik hajlított, és valószínűleg ez a G1 QHD is VA paneles lesz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#4) KAMELOT


KAMELOT
titán

Ennyi pénzért nagyon megéri!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#5) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Végre valami javítás az AOC-nál , a középkategóriás monitoroknál ,

mert az AOC C32G1 háttérvilágítása gyenge , és USB port sincs benne.

(#6) TomFace


TomFace
tag

Ehhez képest az [AG322QC4] mindössze a 400cd/m2 fényerővel tud többet? Melyik 144Hz-es Freesync QHD monitort szabad megvenni manapság?

(#7) KAMELOT válasza TomFace (#6) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha tényleg jót akarsz akkor EIZO FORIS FS2735

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8) Akula válasza KAMELOT (#4) üzenetére


Akula
őstag

Ennyi pénzért megéri, de az előd nem éri meg a 300€-s árat. Mondjuk ez direkt így van kitalálva, hogy efelé tolják a vevőket. Persze ha fele ennyiért adnák is meglenne a profit, na de na. Persze nálunk nem ennyi lesz az ára, de ezt már megszoktuk.

(#7) KAMELOT: igen! Eizo forever. :R

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#9) Chaser válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Chaser
titán

Mas is eszrevette, nem is abu lenne...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) Chaser válasza KAMELOT (#7) üzenetére


Chaser
titán

Egy oled tv araert mar lehet is jo ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) koxx


koxx
MODERÁTOR

Micsoda szakértők dolgozhatnak az aoc-nál. Rájöttek, hogy 32"-ra kevés a fhd :W

(#12) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

4K-ban mikor lesz ilyen 32" körüli 144 Hz-es cucc?

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#13) Picco válasza W.Wilson (#12) üzenetére


Picco
addikt

Jo kerdes, de ugy sincs kartya ami meghajtja, max a regi jatekokat :/ mar az 1440p@144hz is erosen zsebbenyulos ha 100-144 kozott akarjuk tartani, lehetoleg magas beallitasok mellett.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#14) W.Wilson válasza Picco (#13) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Igen, de már önmagában a magas képfrissítés miatt is folyamatosabb minden, még ha nincs is meg a kellő fps-ed. Meg ha már fejlesztenék, akkor valami időtálló dolog kéne.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#15) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Van AOC monitorom, biztos nem lesz többször. Kishazánkban nincsen hozzá pixelgarancia (van ahol van és nem ipari sztenderdek alapján cserélnek jó drága monitorokat) és láss csodát akitől a panelt veszik, nem a legjobbakat adja nekik, azokat megtartja magának. Az egyedüli előnye az elszállításos garancia.....azt eddig kihasználtam...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#16) antikomcsi válasza Picco (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem is jó lenne nagyobb választék a 4K 32" kijelzőkből 144Hz-el.
Egyelőre nem is a 100-144 fps lenne a cél, hanem a 30-60 és g-sync mellé.

Nem 1 évre tervezek monitort venni, hanem 5-10-re, ezen idő alatt csak lehetne vga-t fejleszteni barátibb áron. Ha nem is éppen az aktuális csúcsra, de azért valami combosra.

Az a "félelmem", hogy hiába váltok most 32"-ra 2560x1440-re nem lesz szebb a kép, mert ahogy néztem a pixelsűrűség kb. megegyezik a mostani 24" 1080p monitoroméval.

(#17) Picco válasza antikomcsi (#16) üzenetére


Picco
addikt

Fair enough, teljesen elfogahato erveles, en csak magambol inultam ki (hibasan) hogy amint meglett a monitor le is ult a kisordog a vallamra hogy akkor mar jo lenne abban a tartomanyban hasznalni. :B

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#18) Lincoln6echo válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Lincoln6echo
tag

😂ezen besz@rtam✌️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.