Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ott adtam fel az egeszet, ahol az eloado szerint a mikrozas azt jelenti, hogy minimalisan belezoomolunk a kepbe, a makro meg hogy egy hangyanyit ki....

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Megnéztem a videót, nekem tetszik, jöhet! :B

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) carl18


carl18
addikt

Na végre lassan csak megjelenik, kíváncsi leszek rá nagyon :D

( Milyen csinos volt az a lány, jó lába volt) :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Remélem az ai nem lesz olyan idiótán erős mint az egy defben

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Már egy pár éve megígérték ezt is hogy jön, azóta se, reméljük nyugdíj előtt még lesz belőle valami. A nagy remaster mánia közben a Populoust is igazán felújíthatnák, az se kisebb név. Jó, nem MS, de talán Molineux is akarhat némi pénzt keresni.

[ Szerkesztve ]

(#6) atee_13 válasza Cathulhu (#1) üzenetére


atee_13
őstag

+1

Egyébként nem is nagyon látom értelmét ennek a zoom-olásnak.

(#7) #65675776 válasza Cathulhu (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem azt mondta, hanem azt, hogy mikrohoz rá tudsz zoomolni, makrohoz meg ki tudod zoomolni, hogy jobban átlásd a területet. Mondjuk amilyen kicsi a zoom tartomány, tényleg nincs értelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.