Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

Csecse darab!
Bár azt 30-35 rongyot amennyiért itthon lesz majd megvásárolható kicsit sokallom,de hét ízlések és pofonok...

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#2) Whysperer


Whysperer
addikt

Szép nagyon!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#3) Chp


Chp
őstag

Quake II. ;]

(#4) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Fehérben sem szebb.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#5) FFnF válasza FatalEror (#1) üzenetére


FFnF
csendes tag

A fekete változat 24k-ért kapható.

Én mondjuk jobban örülnék, ha a Prodigy-ből gyártatának ATX-es változatot.

(#6) TomiLi válasza FFnF (#5) üzenetére


TomiLi
addikt

Egyedül a Cooler Master merte meglépni ezt a kialakítást!
Remélem lesznek követői!

Bogyorisz

(#7) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Olyan mint egy jó szánkó, ráülsz kapaszkodni is tudsz, az alja is tiszta olyan :DDD

- Mindenki hazudik! -

(#8) FatalEror válasza FFnF (#5) üzenetére


FatalEror
addikt

Na majd meglátjuk,~100 juró-t írtak átszámítva ~28 rongy,meg az egyéb "sallang" ami rárakódik kb 30-35 rongy lesz..Szerintem :)

HardCore is my LifeStyle

(#9) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Miota megjelent az a haz, azota tetszik, bar itthonra nem biztos, hogy kene. De valami brutal szep. :D

(#10) .mf válasza Chp (#3) üzenetére


.mf
veterán

Én inkább egy Aperture logót tudok elképzelni a fehéren :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) Simi2000


Simi2000
tag

Nekem tetszik. Valóban érdekes, hogy mennyire megfogyatkoztak a fehér házak....

(#12) Stanchore


Stanchore
senior tag

Nem rossz, de ennyiért nem biztos, hogy ez lesz a legjobb vétel.

Origin / Steam: Stanchore

(#13) kromatika


kromatika
veterán

szerintem fehérben sem lett valami szép darab :(

(#14) Pantok válasza FatalEror (#8) üzenetére


Pantok
aktív tag

Lehetetlen, egy piacon ahol szinte mindenből a feketét viszik, hogy akarnának ennyivel többet elkérni a pont ugyanolyan fehér modellért?

Mellesleg nagyon szép, az első dolog ami beugrott hogy milyen f*szán nézne ki a feketém mellett egy ilyen fehérben :)

Mellesleg nagyon zsir ház, strapabiro, elfér benne ami kell, és magamfajtának aki sokat cipeli jó érzés a tudat hogy egy leejtést is túlélne.

(#15) VaniliásRönk válasza TomiLi (#6) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

HTPC-nek egy DVD-lejátszó vagy egy Hi-Fi erősítő méretű/arányú házikó ütős, de hogy ezek a barebone kockák miért jók azt igazán soha sem értettem. Persze ha a mélyláda mellé akar valamit az ember, akkor ez biztosan nem fog elütni tőle :D (csak SSD legyen benne :)) ), de azon túl hogy egyesek talán a kockákra gerjednek nem látom hogy ezek hogyan lehetnek praktikusabbak mint egy normál arányokkal rendelkező mATX ház.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#16) TomiLi válasza VaniliásRönk (#15) üzenetére


TomiLi
addikt

Valakinek ez tetszik, és aki meg moddingol, az örül az ATX-es, fekvő háznak! Valakinek meg a Hi-fi stílus nem jön be, és kevés lehet esetleg az mATX méret. Toronyházból meg már dunát lehet rekeszteni, ami az asztalon hülyén néz ki, rugdosni meg nem akarja az ember....
pl.

Bogyorisz

(#17) sing1ep1ayer válasza TomiLi (#6) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Szerintem senki nem lesz olyan bátor. Már őket is lekapcsolta a maffia. ;) (gyk: a linken nincs semmi)

A ház egyébként egész pofás, de kivételeesen szebb a fekete változat. Csinálhatnának belőle mondjuk kisebbet is, amit eleve mATX-hez, vagy mini-ITX-hez szánnak.
A fogantyú meg tök felesleges rá ebben a formában. Biztos vagyok benne, hogy senki nem emeli annál fogva, mert a.) fél, hogy elég masszív, b.) sokkal kényelmesebb máshol megfogni a házat cipekedés közben.

(#18) VaniliásRönk válasza TomiLi (#16) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

De egy ilyen kocka ami másfél-kétszer szélesebb egy szabvány háznál az abszolút praktikus. Értem. :)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#19) TomiLi válasza VaniliásRönk (#18) üzenetére


TomiLi
addikt

Lehet ezen vitatkozni, de felesleges! Neked nem praktikus, nekem - és másnak is - tetszik, és akár praktikus is lehet!
Ha pl vízhűtést akar kialakítani az ember, akkor egy ilyen böhöm nagy kockában több lehetőség van rá, mint mATX-es házban. Az megint más, ha az ember normál méretű ATX-es házban gondolkozik, nem azzal kell összehasonlítani. Ez a kocka ATX ház az a kategória, mint a nagy torony házak. Amit ha leteszel a földre, magasságban egy íróasztallal vetekedik. Na aki ilyet akar vásárolni, és nem akarja a földre tenni a pc-t (és van hely az asztalán), annak lehet alternatíva az általam említett ATX kocka.

Nem egy kategóriáról beszélünk!!!

[ Szerkesztve ]

Bogyorisz

(#20) FatalEror válasza Pantok (#14) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát attól tartok,hogy igen elkérnek ennyivel többet.De ez csak az én véleményem,majd meglátjuk. :))

HardCore is my LifeStyle

(#21) Pantok válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére


Pantok
aktív tag

Kétségesen néz ki az a fogantyú meghagyom, de egyébként elbírja és én használom is, a lényege annyi hogy egy kézzel tudod vinni, fogantyú nélkül ez nem menne.
Oldalirányba nem ajánlatos pörgetni, de annyira hogy bőröndként megemeld és elvidd arra azért bőven jó. A legnagyobb panasz vele inkább a fogása, valami hülye oknál négyzetesre csinálták alul is, ahelyett hogy lekerekítették volna a kéznek - így azért a (nemtom) 20 kilós gép vágja a kezet.

FatalEror: Nemmondom, lehetséges, de azért marhanagy hülyének kell lenni hozzá, nem ismerek embert aki 6-8kval többet adna ki egy amúgy sem top minőségű házra - csak azért hogy fehér legyen.

Valoszin 1500bol van egy fehér festékflakonod és megoldod egyébként is.

[ Szerkesztve ]

(#22) Dominó85


Dominó85
veterán

Azt hittem az első kép alapján valami Star Wars kuckó droid fejjel. :DD

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.