Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #51736960


#51736960
törölt tag

ballmer is kap? :D

(#2) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Wow, nemkicsit jobban néz ki így, mint feketében.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#3) mobal


mobal
MODERÁTOR

Szép. Valahogy nekem jobban bejön mint a fekete.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4) Hunner


Hunner
senior tag

Hinnye...Apjuk azt nézd fehér videomagnó :DDD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#5) mephi666 válasza =WiNTeR= (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, csak én mondjuk nem tudnám elképzelni fehérben a tv alatt... fehérben viszont, hasonló modern bútorzattal szépen díszeleghet majd pár lakásban :K jó marketing ez a m$-nak: lehozzák hírnek meg jutalomnak is felfogható, amit adnak a dolgozónak, mert kereskedelmi áron 100ezres tárgyról van szó... mondjuk ami tapasztalatom van velük: nem fukarkodnak... anno benne voltam az xp hazai bétájában külső teszterként és meghívót küldtek a bemutatójára+állófogadásra... ajándékba meg home+pro verziót (amiből az egyiket sikerül ismerőssel elüzletelnem, mert a nevére kértem a regisztrációt) meg még egy választható játékot (fs2000 volt talán) ...ez 2001 végén elég értékes csomag volt és rajtam kívül még több tucat aktív teszter hasonlót kapott :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) hommeros válasza Hunner (#4) üzenetére


hommeros
őstag

videgyómágnó :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) Gergosz2 válasza #51736960 (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

biztos , azért is hagyja ott m$-t egy éven belül :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

És akkor ez most ilyen nyálcsorgatós cikk?
Kb senki nincs, akinek ilyen lesz, amíg nem lesz publikus, csak az a párszáz dolgozó.

+képzelem is a dolgozókat: 3évig szoptam éjjel/nappal fejlesztés közben, annyiszor hordott le a főnök, hogy már nem is emlékszem, erre most megkapom ezt az ördögi masinát. :D

Lehet majd ebayen vadászni ezeket.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) lapa


lapa
veterán

plusz fekete kinect. hát ennél tipikusabb ms nem is lehetne. mit is mondott sj? hogy nincs stílusa vagy mije neki. vajon mire gondolhatott.

(#10) zsoltti válasza lapa (#9) üzenetére


zsoltti
senior tag

Mivel a TV-k álltalában fekete kerettel rendelkeznek,
és a kinectet fölé, vagy elé teszik, ezért szerintem baromira hülyén nézne ki, ha ott világítana fehéren a tv előtt!
Kinek nincs stílusa... ?

(#11) Freiherr


Freiherr
őstag

Ez szép gesztus a résztvevők irányába,kicsit más arrafelé a vállalati kultúra és a munkavállalókhoz való hozzáállás.

XXX

(#12) modd3r válasza zsoltti (#10) üzenetére


modd3r
őstag

Aha. De a baromi nagy fehér doboz a TV-állványon a sok fekete technika mellett nem néz majd ki hülyén... :DDD

(#13) Hunner válasza modd3r (#12) üzenetére


Hunner
senior tag

Így legalább nagypapa nem teszi bele a vhs kazit.
(na jó befejezem mielőtt meglincseltek)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14) lapa válasza modd3r (#12) üzenetére


lapa
veterán

nagyjából ennyi, ja. annyira nem bonyolult látni, hogy ezek nem ugyanolyan színűek.

(#15) pulcsi


pulcsi
tag

Miért nem kapnak életük végéig live előfizut ilyen spúr céget :-)

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#16) Zedz válasza pulcsi (#15) üzenetére


Zedz
addikt

Majd eladják a fehéret, annak az árából vesznek egy feketét és még jó pár év LIVE-ra is telik majd. :DD

(#17) GALARDO


GALARDO
addikt

Na ez kell, remélem jövőre itthon is lesz ilyen. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18) gianni85 válasza Zirowe (#8) üzenetére


gianni85
veterán

én tuti felraknám ebay-re, szerintem elég jó áron el lehet adni őket. Más kérdés, hogy az X1 csapat tagjai mennyire vannak rászorulva, hogy esetleg jó pénzért értékesítsék.

(#19) mikka07 válasza #51736960 (#1) üzenetére


mikka07
tag

Ballmer nem kap ő már előrendelte a ps4-t. ;]

(#20) kenny123 válasza pulcsi (#15) üzenetére


kenny123
addikt

Én is ezen filózok, hogy azért szerintem ez elég sóher dolog. Mondjuk az már más dolog, hogy az alkalmazottak ott megoldják "okosba" az előfizetést, másik oldalról meg kitudja milyen kedvvel ülnek le egy műszak szop@'s után a konzol elé játszani. :DDD

[ Szerkesztve ]

yo

(#21) lapa válasza kenny123 (#20) üzenetére


lapa
veterán

másik, hogy ez elég magas labda, hiszen nyilván hülyén fog kijönni minden egyes ebayes példány, esetleg sértettalkalmazott által 1:1 ps4-re cserélésre hirdetve... szokás szerint nem gondolták át hogyan működik a világ.

(#22) Dealer95


Dealer95
őstag

Sokkal szebb így.
Ha lehetne fehérbe kapni, tuti olyat vennék :)

(#23) Def26


Def26
félisten

Fogadni mernék, hogy lassan jön a fehér ps4 -ről a bejelentés. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) oriic válasza Def26 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elobb mint hinnenk. A szines joyokrol vannak mar kepek.

Live-Die-Respawn

(#25) Mister_X válasza lapa (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel ez egy erősen limitált gép, így nagyobb kincs megtartani és mondjuk max. jó pár év múlva eladni. Egyébként is, nem a hazai mentalitásból kell kiindulni... Ennek a csomagnak van elismerés értéke. Nem azt mondom, hogy nem lehet majd vadászni egy-két databot, de kicsit szomorú, hogy mindenki erre asszociál egyből. Nem mellesleg, minden boxból volt egy egyedi darab az Xbox Teamnek. Xbox Classicból transparent greent kaptak az alkalmazottak, Bill Gates szignójával.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) Gergosz2 válasza Def26 (#23) üzenetére


Gergosz2
veterán

100% hogy lesznek más színű gépek amik nyílván limited ed.-ként jönnek vagy valami karácsonyi/tavaszi bundleben

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27) Def26 válasza Gergosz2 (#26) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) mephi666 válasza Def26 (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

búcsúba 4 pálcán? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) GALARDO válasza Def26 (#23) üzenetére


GALARDO
addikt

Az se lenne szebb. Ez a formavilág, szerintem irtó ronda. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez már lassan diszkrimináció :DD De nem érdekel....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#31) danikollar


danikollar
őstag

Lesz ebből a boltokban is később szerintem.

(#32) oriic válasza Def26 (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nekem mondjuk tetszik.

static.giantbomb.com/uploads/original/3/33880/2501379-1941509117-6F2vz.jpg

Live-Die-Respawn

(#33) banhammer válasza lapa (#9) üzenetére


banhammer
veterán

Fehér Xbox One-ról volt szó.
A Kinect az nem Xbox One.
Megvan?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#34) Def26 válasza oriic (#32) üzenetére


Def26
félisten

Ez biztos fake, mert nem világit a kontroller. :D De szerintem is szép. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35) Raysen623 válasza Def26 (#34) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem a zöld és sárga tetszett:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#36) danikollar válasza banhammer (#33) üzenetére


danikollar
őstag

Pedig az az Xbox One kinectje.

[ Szerkesztve ]

(#37) lapa válasza banhammer (#33) üzenetére


lapa
veterán

lehet a szavakat rakosgatni, ez így nekem akkor is kb olyan, mint vendégségbe nájlonszatyorban vinni az ajándék bort.

(#38) GeryFlash válasza banhammer (#33) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem, nem az, hisz azt külön tudod megven... ja nem, az is a csomag része :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#39) r4z válasza Def26 (#27) üzenetére


r4z
nagyúr

Hat gofrisütő! Mi a ge... :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#40) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

és ezt így be kell jelenteni hogy mo rohadtul nem kapunk fehéret csak az ott dolgozók? de jó nekünk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41) Sicilian


Sicilian
addikt

Ejjjj, szép árat fognak érte kérni ebay-en...

nothing is true everything is permitted..

(#42) - = Zk = - válasza Hunner (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hüJevagyteédesfiJam :C...
:DDD :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43) dorten


dorten
tag

Nekem jöhetne egy ilyen. :K

(#44) JanR


JanR
addikt

Na ez íígy kéne :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.