Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pockhome


pockhome
senior tag

Nekem tetszik, további sok sikert!
Hajrá!! :C

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2) jenei0330


jenei0330
tag

Nagyon érdekes elképzelés, kiváncsian várjuk a végkifejlettet. :C

(#3) feco72


feco72
Modder

Köszi a bíztatást! Mindenféleképp egy eddig nem megszokott kinézetet próbálok meg majd létrehozni. Most, hogy lett időm, még rá fogok menni a részletek kidogozottságára illetve a minőségre. Ha belefér, akkor talán még egy meglepetést is tudok hozzátenni.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#4) hege8888


hege8888
aktív tag

Nem mondom, hogy mindig bejönnek a "gombolós" dolgaid, de ez
kezdett tetszeni, a régi Bitmap Brotherses játék: a Chaos Engine grafikai világa (menük, karakter-képernyők)ugrik be nekem róla.
Esetleg nézd meg, hátha kapsz belőle további ihletet...

Kitartást hozzá!

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#5) jones965


jones965
Modder

Mindig is érdekelt ez a műfaj, sok szép ilyen kategóriájú gépet volt szerencsém látni.
Remélem ez is ezek közé fog tartozni.

(#6) feco72 válasza hege8888 (#4) üzenetére


feco72
Modder

Megnéztem a képeket, a szegecs miatt van.Jók a színek is benne. Látom te se ma kezdtél gépekkel foglalkozni. Szeretnék majd egyszer olyan "ipari" kinézetű dolgot is összehozni, most inkább olyan "úriemberes"-t csinálok.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#7) feco72 válasza jones965 (#5) üzenetére


feco72
Modder

Én meg örülök, hogy végre egyszer igazi moddolt gépeket láthatok közelről!

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#8) hege8888 válasza feco72 (#6) üzenetére


hege8888
aktív tag

2-es fúrót Te milyen tokmányba,v agy mibe fogatod be?
Nekem az otthoni pisztolyfúromba is csak minimum 3ast, meg a Dremelembe is csak 3-asig tudok lemenni, pedig néha jó lenne 1-2mmes fúrókat befogni.

Egyébként én perpillanat Apám régi Cd-játékosába gyömöszölöm a Zotac-lapot... :)

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#9) feco72 válasza hege8888 (#8) üzenetére


feco72
Modder

Na az nálam is gyönyörű volt. Az aksis fúróm bírta a 2-est befogni,de tönkrement a töltője. A hálózatos is befogná, csak ha azt ráengedem a 0,2-es 0,5-ös rézlemezre széttépi. Viszont vannak még ősrégi gépek itthon, amikkel macerás a meló, mert kb. nem lehet nyomni a fúrót, mert becsúszik kb. minden 10. fordulatnál.

Szóval ezzel megfúrni a dvd borító lemezt... 28 lyuk, utána még ugyanannyi a fedőlapon. Egy délután elment rá.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#10) xstyle válasza hege8888 (#8) üzenetére


xstyle
tag

2-es fúró köré drótot tekersz és befogja a nagyobb tokmány is, itt ne akadj el :)

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#11) feco72


feco72
Modder

A kábelezés visszavonva, mert nem tetszik. Új dologgal próbálkozom, de kicsit nagyon lassan haladok vele. Különösen, hogy törnek a csatlakozók. Ma 2 db. vezetékkel végeztem. Van még kb. 40. :O Amint lesz használható rész, készítek képet.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#12) feco72


feco72
Modder

Beépítettem a meghajtó ledet az előlapba.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#13) finest


finest
őstag

Ezt majd még Willy Fog is megirigyelné! :R

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#14) feco72 válasza finest (#13) üzenetére


feco72
Modder

Megpróbálom olyanra készíteni, hogy egy 19. századi úriember is használhassa.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#15) feco72


feco72
Modder

Elkészült az új kábelezés, nem a megszokott módon készítettem, de azt nem éreztem korabelinek. Megvolt az első összeállítás is, kiugrott néhány hiba valamint gondolkozom a fa keret elhagyásán. Képek a blogban.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#16) feco72


feco72
Modder

Módosult a hátlap, valamint az eleje is kapott egy kisebb :) díszt. Folyik a javítgatás és belekezdtem a meglepetésbe is, remélem sikerül.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.