Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Gondoltam akkor utánanézek annak, hogy mégis mi a fene újdonság lesz a DOA6-ban, és miért nem DOA5: After The Very-Very Last Round lett a címe.

-Új vizuális effektek, nevezetesen fény/árnyék hatások.
-Új bőr és izzadtság effektek
-Látható sérülések (gondolom ezért van egy kék-zöldre vert Kazumi a játék ikonjánál? :D)
-Ahogy a Tekkennél, itt is rájöttek a fejlesztők, hogy a játékosok egy méretes halmaza a büdös életben nem képes előhozni a speciális mozgásokat, szóval miattuk behozták a Break Gauge rendszert, amely bizonyos feltöltődés után egy gombos speciális támadást tud bevinni az ellenfélnek.

A történet nem érdekel, sajnos az (a verekedős játékok szinte mindegyikéhez hasonlóan) elképesztően gyatra a felvezetés alapján.

No majd meglátjuk mit hoznak ki belőle...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Zigur válasza Cifu (#1) üzenetére


Zigur
senior tag

Egy fontos dolgot kihagytál :

"Dead or Alive 6, announced during E3, marks a shift in the fighting game series' approach, with toned down female sexualisation and, Japanese developer Koei Tecmo said, more natural breast movement."

Nem tudom mennyire gondolják komolyan egy olyan fejlesztőcsapatnál, ahol külön ember van a cicimozgás leprogramozására :)

(#3) Cifu válasza Zigur (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezt már a DOA5-nél is elsütötték. Ott is megigérték, hogy hát nem és tényleg figyelembe veszik a "tengerentúli" igényeket. Sőt, megkérték a moddereket, hogy fogják vissza magukat. Amin mindenki jöt röhögött.

A DOA Extreme Volleyball 3 nem lett kihozva az európai és amerikai piacra, mert hát felhördülés lett volna belőle (szerintük). Azért az ázsiai verzióban ott volt az angol nyelv, szóval aki akarta, megvette máshol is. Ja, és végül egy év után kihozták az alapján készült böngészőben játszható játékot, a Venus Vacationt. Ami gyakorlatilag az DOAX3, mínusz a röplabda-játékmód, tehát már csak a női karakterek tamagocsizása maradt benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) Dr. Romano válasza Cifu (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ugráló csöcs technológia® lesz e benne? ;]

Ez most komoly hogy már előttem elsütötték ezt?? :Y :(( Grr... pedig egyből ez jutott az eszembe ahogy megláttam ezt a témát

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Várós. :) Remélem most végre ugyanazt a verziótadják ki mindegyik platformra.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) laposonly11


laposonly11
senior tag

Régen nem játszottam már verekedős játékkal, de itt az interaktív környezet sokat dob az egyhangúságon, megeszi az óriáspolip a játékost, robbanóhordók esnek rájuk stb... a cicifizikáért is jár extra pont :U !

Ordo est anima rerum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.