Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Mondjuk ezek már jól is néznek ki. Lassan ki kellene próbálnom egyet. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Puma K


Puma K
veterán

Na mi a manó ez lassan a GTA és a többi hasonló címek babérjaira fog törni ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) hombre[EU] válasza Televan74 (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dittó :) nem vagyok egy nagy farmer, de azért nem vesznék el a játékba viszont ahány gameplay videót néztem mind túl lassú és vontatott számomra. Persze lehet,ha valaki leültetne elé akkor elkapna és nem bírnám abbahagyni. Az elsō lökés hiányzik

Life, Uh, Finds A Way

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A szántóföldek meg üresek a való életben! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Televan74 válasza Csapoati (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Még az mindig jobb,mint mikor parlagfűvel van tele! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) ledgeri válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja ez tipikus ilyen játékoknál:
-jaj minek
-ohh kaptam egy kulcsot vagy valami
-ja hogy ha ez csinálom ezt történik
-Szóvel ha X hektáron ennyit termelek, akkor megtudom venni az Y-t, így a hatékonyság nő
-HOL A DLC!?
-MIKOR JÖN AZ ÚJ? (már megvan)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) hhenry válasza Televan74 (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Ezzel én is így vagyok tényleg nagyon gyönyörű lett

(#8) Plague666


Plague666
tag

Régi fan vagyok a sorozat kapcsán, kb 10 éve játszogatok velük pc-n, mobilon és már konzolon is. Két örök problémám viszont van a szériával. Egyrészt az újdonságok. Évről évre fejlődik a sorozat, az új kocajátékosokat ezzel meg tudják győzni, de aki mélyebben tolja a moddingot, az láthatja, hogy mindig minden új feature a korábbi epizódhoz készült sikeres modokat követi, ha úgy vesszük, pénzért eladják nekünk, amit valaki két évvel korábban ingyen elérhetővé tesz. Felfogható úgy is, hogy a devek a célközönség igényeit figyelik, de én inkább azt látom, hogy semmi önálló ötletük nincs. Másrészt örvendetes, hogy elkezdték beemelni az egzotikusabb térképeket a klasszik Európa-Usa duó után, csak kevés hozzájuk az autentikus eszköz. Nyilván a nagy gyártókkal kötött licenszszerződések nem a semmiért kötődnek, csak valahogy egy lepukkant orosz kolhozba(sosnovka) vagy egy brazil ültetvényre(estancia lapacho) nem a zsírúj sokszáz lovas futurisztikus gépszörnyek passzolnak, márpedig x 100 óra után már nem tudsz a putriba sem mást venni, mint csúcstechnikát. Örülök, hogy mindig újabb márkákat hoznak be a játékba, csak azok(részükről érthető módon) 90%-ban a legújabb termékeikkel képviselik magukat.

(#9) Televan74 válasza Plague666 (#8) üzenetére


Televan74
nagyúr

Csinálni kellene egy sikeres "Használt piac" módot. Hátha beleteszik a következő játékba. Nyilvánvaló hogy Dél-Amerikába elég lenne egy 20-30 éves használt traktor is. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.