Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) oszi666


oszi666
őstag

ezt csak epicen lehet megvenni, steamen nincs fent? :(

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#52) syIex válasza oszi666 (#51) üzenetére


syIex
veterán

Ubisoft Connect (Uplay)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#53) Lenry


Lenry
félisten

nem most győztetek meg arról, hogy kiadjak ezért a játékért 20 rugót :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#54) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Elszomorít ez a teszt, kár érte. Ettől függetlenül tuti meg fogom venni, de az is biztos, hogy majd csak pár év múlva, max. ~20EUR környékén.

A 3. és 4. részek szerintem nagyon jók lettek.
A 3-ban Vaas karaktere mindent vitt, én Oscar-t adtam volna a színész srácnak!

A 4-ben az tetszett, hogy egy-egy küldetést kétféle képen lehetett megcsinálni, vagy a csajnak, vagy a srácnak "megfelelően" és a vége is így alakult a sztorinak. Mondjuk nagy dolgot nem kell beleképzelni, de így is jó volt. A 4-nek nagyon jók még a DLC-i, ha valaki nem tolta, nagyon javaslom, főleg a Yeti-s.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#55) Grath válasza tibaimp (#54) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

A 6 DLC-i ugye a korábbi részek főgonoszait teszik játszhatóvá, szóval Vaas is kap majd egy fejezetet.

(#56) tibaimp válasza Grath (#55) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezt új infó volt, kösz :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#57) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hűű bazzeg.. mint amikor én dühből kiírok valamit netre egy felszopott filmről vagy játékról, de még abban sincs ennyi szubjektív tartalom, a különbség hogy én csak egy hülye kommentelő vagyok nem egy cikkíró a ph lapcsaládon.
Ha nem lenne meg a játék ezt olvasva még torrentről sem szedném le nemhogy megvegyem,
szerencsére már megvan, és csak alátámasztani tudom többek állítását, hogy nagyon túl van reagálva. Nem hogy folyamatosan, de egy olyan hibával sem találkoztam amit említesz, bugok nyilván vannak egy nyílt világban, mindig is voltak és lesznek, és a respawnonás már a korábbi részekben is idegesítő volt, de nem is egy világmegváltó játéknak készült, mint a CP77 ami rohadt nagy pofáraesés lett.
Amúgy ha ez akkora negatívum, melyik az az ow játék ahol minden környezeti elemet le lehet rombolni? Elég sokat kivittem már, de a csőjátékok zömében sem lehet ilyet csinálni.

Ez egy futottak még játék, sosem ígért többet ennél.

Hasonló tesztet várok az otherworldtől de biztos vagyok, hogy ott legalább 1 pozitív mondat legalább el fog hangozni :DDD

(#58) nemlehet válasza DeathAdder (#57) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem meg a CP77 nem lett pofáraesés :D Ízlések és pofonok. Számomra egy se íze, se bűze tucat folytatás ami ráadásul még technikailag is megcsuklik néhol nagyobb csalódás mint hogy egy játék nem ért fel a hülyék által generált hype-hoz.

Ezt már nem kifejezetten neked írom, de amúgy el van tolódva a skálája a legtöbb embernek. Nem rajongok Angry Joért, de ők értékelnek szerintem jól: 5 az a baseline, ha a játék nem kifejezetten szar, de nincs is erős pontja. Tehát egy 6-7 pontos játék már "above average", ami meg 8-9 az igazán kiváló. 3-4 pont meg nem kifejezetten pocsék, csak átlag alatti.
Itt is szórják az emberek a 8/10-et egy olyan játékra ami ha fűszer lenne, akkor is max liszt lehetne...
Ezért utálom a legtöbb játék tesztet, a legtöbb oldalon 7-8 pont kb az alap, kifejezetten szarul kell csinálni valamit, hogy ennél kevesebbet kapjon egy játék.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#59) 1dude válasza nemlehet (#58) üzenetére


1dude
aktív tag

Én ilyen Ubi meg EA kaliberű kiadók játékait eleve -5 pontról inditom. Nem lehet egy kalap alá venni ilyen óriáscégeket egy 1-2 vagy akár egy 20-30 fős csapattal sem. Sokkal nagyobb lécet kellene megugraniuk. Dolgozott rajta az UBI Toronto és Milan közel 1000 alkalmazottal, több mint 1 évig. Mi az eredmény? Egy 10 éves grafikus motor, amit a mai napig nem tudnak használni, meg egy szokásos sablon. Mit csináltak ennyi ideig? Az orrukat túrták?

(#60) nemlehet válasza 1dude (#59) üzenetére


nemlehet
őstag

Én úgy szoktam hívni, hogy ezek ilyen "meeting szagú" játékok, össze ülnek az öltönyös managerek a legfrissebb pénzügyi és piackutatási trendekkel és grammra meghatározzák, hogy miből mennyi legyen a játékban.
Szerintem ezekben az 1-2 évekbe megjelenő címekben kvázi semmi alkotói szabadság vagy vízió nincs, azt adják amit el úgy vélnek el lehet adni.
És igazából működik, még ha 1-1 rész rosszul is szerepel milliós eladások vannak ezekből a rókabőrökből.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#61) doooo


doooo
veterán

A 4. és a Primal a kedvenceim, 3. elég lélektelen volt, és a fősztorin kívül nem volt sok tennivaló, 5. meg nagyon nyomasztó (főleg a végkifejlet miatt, khm...). New Dawn már ismét jobb volt, csak az meg rövid... és akkor majd némi leárazás után kiderül, milyen lett ez. 40/100-nál biztos jobb. De előbb Valhallát játszom majd, azzal úgyis eltöltök másfél hónapot legalább... (Egyébként ha már AC, Originsben, de főleg Odysseyben az AI-t is fejlettebbnek láttam, mint mondjuk ezekben az FC-kben, szóval azt sem lehet mondani, hogy minden Ubi játékban egyforma.)

Amúgy bugok javítása után is újrateszteled, Grath? Mert ha nem, akkor nem igazán logikus emiatt túl sok pontot levonni, főleg úgy, hogy korántsem általános jelenség az, ekkora mértékben, amit leírtál.

"a szinkron pedig az általam igencsak utált módon spanyol akcentusú angol lett"

Ez a kifogás meg egész egyszerűen nevetségesen szubjektív. Azon túl, hogy értelmetlen is.

(#62) 1dude válasza nemlehet (#60) üzenetére


1dude
aktív tag

Találó elnevezés, de igen, ez igy van.

(#63) Grath válasza doooo (#61) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Nézd, én azt a verziót tesztelem, ami most elérhető - miért ne lenne logikus azt osztályozni, amilyen most a játék? Ki garantálja, hogy ezek 4 évnyi fejlesztés után csak átmeneti gondok? A Cyberpunkot sem tudták megreformálni, az Anthem sem lett megjavítva, az Avengers sem kapta meg az elvárható törődést. Nyilván a Ubisoft a legtöbb játékával hosszú időre tervez, de például a Breakpointot vagy a Division 2-t nem tudták kivakarni úgy, ahogy valószínűleg tervezték.

És miért ne lenne általános jelenség, amit leírtam? Két ismerősömnél is pontosan ilyen volt a játék. Az, hogy csomó embert nem zavarják ezek a gondok, az nem jelenti azt, hogy nem ilyen. Ráadásul a bugok csak egy részét képezik a cikknek, temérdek más panaszom is volt.

És amúgy miért ne lehetne elvárni egy 20-25 ezer forintos játéktól, hogy legalább a minimumot megüsse mondjuk AI terén? Vagy, hogy újítson valamit?

Ami a szinkront illeti, igen, szubjektív a panaszom. Erre utalt a szövegben elrejtett "általam utált" szóösszetétel is. De ha már itt vagyunk, én fenntartom, hogy SZERINTEM ez filmben, sorozatban és játékban is igénytelen megoldás. De aki szereti, hallgassa így - csak legyen egy opció a karibi spanyol szinkronra. De nincs.

[ Szerkesztve ]

(#64) Grath válasza DeathAdder (#57) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Amúgy ha ez akkora negatívum, melyik az az ow játék ahol minden környezeti elemet le lehet rombolni?

Ez szerintem nincs is megemlítve a cikkben. Egy kommentelő említette, hogy neki imponált a rombolhatóság, ott kérdeztem vissza, hogy ha a sátrakon sem lehet átmenni tankkal, akkor pontosan mire gondol.

(#65) balazs025 válasza Grath (#63) üzenetére


balazs025
senior tag

,,És amúgy miért ne lehetne elvárni egy 20-25 ezer forintos játéktól, hogy legalább a minimumot megüsse mondjuk AI terén? Vagy, hogy újítson valamit?"

Ne vedd támadásnak, de ez bőven igaz lehetne az ac valhallára is, és mégis 85 pontosra értékelted. Kifejezetten jó játéknak tartom a valhallát (az ac szériát amúgy is sokkal jobban kedvelem, mint a fc-t), de kiemelkedőnek nem (márpedig egy 85 pontos játék nálam már azt jelentené), és hogy túl sok újítást nem hoz az origins vagy az odysseyhez képest az is biztos. A far cry 6-tal nem játszottam, mostanában nem is fogok, talán 1 év múlva nagyon olcsón kipróbálom, így hogy jogos e ez az alacsony pontszám azt nem szeretném firtatni, főleg, hogy a leírt problémák többsége engem is zavarna (pl. a gyenge sztori, buta ai vagy az ilyen fajta szinkron), csak az érvek és a pontszámok között nem igazán érzem a konzekvenciát.

(#66) 1dude válasza DeathAdder (#57) üzenetére


1dude
aktív tag

Amúgy ha ez akkora negatívum, melyik az az ow játék ahol minden környezeti elemet le lehet rombolni? Elég sokat kivittem már, de a csőjátékok zömében sem lehet ilyet csinálni.

Minecraft. Adott az Ubi előtt is a lehetőség, hogy megugorja a sikerét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Aki az innováció hiányára panaszkodik most, az remélem a Forza Horizon 5-nél is ilyen kritikus lesz. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#68) .LnB válasza dreampage (#67) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem egy liga a két játék, minőségben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69) doooo válasza Grath (#63) üzenetére


doooo
veterán

"És amúgy miért ne lehetne elvárni egy 20-25 ezer forintos játéktól, hogy legalább a minimumot megüsse mondjuk AI terén? Vagy, hogy újítson valamit?"

Olyat véletlenül sem írtam, hogy ne lehetne ilyet elvárni, ezért írtam, hogy házon belül is van jobb példa mondjuk az AI-ra (mert több kommentelő is sablonos Ubi-fikázásba kezdett).

A szinkronos dolog meg csak és kizárólag akkor van rendben, ha nem vontál le pontot miatta.

[ Szerkesztve ]

(#70) sting2


sting2
addikt

Grath odatetted!
Grathulálok.
:)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#71) kopi72 válasza Szabi® (#27) üzenetére


kopi72
aktív tag

engem is a primal fogott meg, pedig mennyi rossz kritikat kapott :-)))
Sott a primalt mar 2x jatszottam vegig.. hatalmas!

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#72) #55525888


#55525888
törölt tag

Úgy látszik, a játékok filmes adaptációi után jönnek a színészek a játékokba.

(#73) Grath válasza dreampage (#67) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Hidd el, mindenképpen megírom, ha ott is lemásznak a mesterlövészek a toronyból.

(#74) proci985 válasza Grath (#47) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

[kép] PCn nalam a LoD volt neha kritikan aluli, avagy neha egy cutscene kozepen az egyik modell atment Far Cry 2be. mielottmeg: ultra felbontas ultra texturakkal, legfrisebb driverrel es eleg Vrammal, stabil fps mellett (3900X / 32GB / 5700XT / minden SSDn). ujratoltes megoldotta, de ez az visszatero volt es nagyon latvanyos, amikor egy fontos NPCnel felejt el a jatek utanallitani a detailre. [link] hogy ertheto legyen, annak az aligatornak igy kene kineznie.

az AI PCn kb rendben volt Just Cause mercevel. ahhoz kepest, hogy mit tudott valaha a Dunia (Far Cry 2 - 4), ahhoz kepest persze visszalepes, de ott ugye nem kellett tankot meg helikoptert vezettetni az AIval ket jatekossal szemben.

egyebkent bugokra: az osszes Far Cry megjelenes kozul az otot leszamitva ez volt a legsimabb. a 3 es a 4 katasztrofa volt az elso ket hetben, szoval valszeg a hibak joreszet kipatchelik par heten belul.

ami problemasabb, az a jatekmechanika (just cause es far cry kozott a padra) es az, hogy nem mertek eldonteni, hogy akkor csinalunk egy robbantos-poenos Just Cause epizodot, vagy egy Far Cryt. mert ott a Far Cry par pillanatban azert rendesen, ld a femmel leontott elo emberi szobrok, az emberkiserletek, a hullaktol voroslo to. viszont az utolso pillanatig benne van, hogy Dani kiirt mindenkit es Diegot rakja a tronra, Dani kiirt mindenkit es magat rakja a tronra, vagy Danit kilovik a gerillak miutan sajat magat teszi a diktatorra. ertem miert igy oldottak meg, emlekszem mennyire felhuztam magam a Far Cry 4 lezarasan elsore, meg ha az volt az egyetlen logikus megoldas is. marmint a tron a fohose, a triadok, a wannabe sztalinistak es a wannabe triadok kozott igazabol nincs mas megoldas, mint betolteni a hatalmi urt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ubisoft+-ba felkerult az ultimate verzio,ha valaki elo van fizetve es nem akarja megvenni :)) :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#76) krx21


krx21
nagyúr

Ez a teszt tökéletes arra, hogy bárki kedvét elvegye a játéktól… Mindent úgy megvilágítani, hogy ne tetszen… Ha valaki megunta a Far Cry sorozatot megértem… Akkor viszont nem neki kell tesztelni, ennyi… :R

(#77) #28047104 válasza krx21 (#76) üzenetére


#28047104
törölt tag

Pontosan. 👍

(#78) - = Zk = - válasza #55525888 (#72) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem ez lesz az első efféle....
FMV videó pl a CnC szériából... James EArl Jones... sokaknak mond valamit a neve :)
vagy a nfs Carbon videói <3 :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#79) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

am nekem gameplay videókon a fények nen tetszettek.. sötét-világos...
épületben olyan fény volt, mintha nem lenne árnyékhatás.... hmm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#80) _drk


_drk
őstag

Az embereknek kell az agyatlan kikapcsolódás.
Az emberek megvették ezt és még élvezik is.
Az emberek ezt meg is védik bármilyen sz@r is legyen, főleg ha már pénz is adtak érte.

(#81) prokxy válasza krx21 (#76) üzenetére


prokxy
veterán

+1

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#82) icemad válasza - = Zk = - (#78) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rengeteg ilyen volt már... David Bowie, Kevin Spacey, Burt Reynolds, Terry Crews, Ozzy Osbourne, Phil Collins, Willem Dafoe, stb. Csak, hogy pár ismertebb nevet említsek. Elég hosszú a lista. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#83) .LnB válasza krx21 (#76) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, tesztelje olyan, aki bármilyen szar is egy játék, tud pozitív tesztet írni róla. Azért, hogy aki pénzt adott érte, és szereti, az ne érezze magát szarul amikor olvassa. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84) Szabi® válasza krx21 (#76) üzenetére


Szabi®
addikt

Kinek kell tesztelni ? Aki csak szuperlatívuszokban tud írni róla :F

(#85) beyruth82 válasza Szabi® (#84) üzenetére


beyruth82
veterán

Olyannak aki objektíven képes értékelni és elfogulatlanul ül le egy játék elé, akkor is ha az előző reszek nem tetszettek neki.

(#86) Szabi® válasza beyruth82 (#85) üzenetére


Szabi®
addikt

De olyan nem lehet, hogy nekem nagyon tetszik egy játék, de az objektív tesztje szerint mégsem olyan jó játék, és én ezt el is tudom fogadni, mert felnőtt ember vagyok ?
Csak kérdem .... :)

(#87) beyruth82 válasza Szabi® (#86) üzenetére


beyruth82
veterán

De igen. Az a legoptimálisabb helyzet 🙂

(#88) krx21 válasza Szabi® (#84) üzenetére


krx21
nagyúr

Az utálom és a kedvencem között nincs más? :F
Akinek tetszik, az így nyilatkozik:
https://www.youtube.com/watch?v=gjdNyZG8ERE
pl: Most jön majd a Forza Horizon 5... Az is az előző részek továbbcsiszolt változata.
Ha valaki megutálta már, annak nem releváns majd a véleménye az 5-ről...
Aki meg kedveli vagy még nem is találkozott vele, felesleges felnagyítani neki a nem tetsző hibákat, mert lehet amúgy észre sem veszi..

[ Szerkesztve ]

(#89) .LnB válasza krx21 (#88) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lényeges szó, hogy "továbbcsiszolt".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#90) Szabi® válasza krx21 (#88) üzenetére


Szabi®
addikt

Jó csak nem mindegy, hogy a fejlődés szignifikáns, vagy elenyésző. Mint ahogy az sem, hogy azt is nézni kellene, hogy ki tesztelte a játékot, és milyen teszteket írt már, meg mennyit.
Az önigazoló elfogultságot sem jó annyira olvasni, ahol is egy "fan" húzódik meg a háttérben.
Nincs ezzel a játékkal gond am., de ha szétnézel a legtöbben a reális árat 6-8-10 ezer forintra tartják, és ha annyi lenne a debut ára, akkor mindjárt más hangvételű hozzászólások/vélemények lennének. Egy Sniper Ghost Warrior Contracts 2-őt senki nem fog szénné ekézni a 10 ezer forintos árcédulájával (ps5), mert arányosságban van a tartalom az árral. De 22 ezer forintért megvenni "ugyanazt" ? . :)

[ Szerkesztve ]

(#91) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Egy ilyen játéknál, hogy ennyi komment legyen.. :Y Nevetséges, a nála sokkal jobb játékok meg le vannak sajnálva.. Erős volt itt a marketing úgy látszik.

(#92) Szabi® válasza Farkassacred (#91) üzenetére


Szabi®
addikt

Volt pénz lóvéra :D

(#93) icemad válasza Farkassacred (#91) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van más open world fps, ami jobb és mostanában jött ki? Melyik az?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#94) Szabi® válasza icemad (#93) üzenetére


Szabi®
addikt

Igaz nem tegnap jelent meg (hanem 16 éve ;] ;] ) de a Boiling Point. :D

[ Szerkesztve ]

(#95) .LnB válasza icemad (#93) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már miért nem úgy írtad, hogy "Van más open world fps, ami jobb és mostanában jött ki, és az Ubisoft csinálta, F-fel kezdődik a címe, Y-nal végződik a címe, lehet benne cuki kutyát simogatni?" Na mondjá' ilyet ha tucc'. :U

Így legalább az önigazolásodat még jobban bebiztosítottad volna.
Mi van, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy mennyi jobb játék van, amivel játszhatnál ez helyett?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#96) icemad válasza Szabi® (#94) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sose hallottam róla, de hétvégén kipróbálom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#97) icemad válasza .LnB (#95) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát azért ne a pasziánszhoz hasonlítsuk már. Vagy a tetrishez. Ja, hogy te sem tudsz még egy példát sem mondani. Na és mennyi jobb játék van, amivel játszhatnék e helyett?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#98) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Azért azt rögzítsük le, hogy objektív teszt nincs és mindenkinek más az értékrendje.
Például nálam minden openworld játék előnnyel indul, mert a stílust magát nagyon szeretem, de nagyon kevés jön ki belőle. Azt pedig meg kell becsülni. És abból a kevésből pedig az FC6 is kiemelkedik. Idén volt egy átlagos Biomutant (és nálam még az is kap öt pontot) és egy konzolról átportolt Days Gone. Valami más?

Az emberek ezt meg is védik bármilyen sz@r is legyen, főleg ha már pénz is adtak érte.

Én még élőben is utálom a focit, szóval szerintem minden focis játék sz@r, a FIFA meg egyenesen az ördögtől való, sőt, minden sportjáték is sz@r és a multis lövöldéket is mélységesen megvetem. Szóval mindenki ássa el magát aki ilyesmivel játszik :P

És nem azért védem, mert pénzt adtam érte :D Az AC: Odyssey-ért is, másfél év alatt meg is lett benne minden achi, de azt a játékot még úgyis tiszta szívből gyűlölöm, hogy openworld :(( Annál még az FC5 is jobb, pedig annak is csak nagyon engedékeny hangulatban adnám meg az öt pontot.
Mondjuk tegnap sikeresen letornászta magát a hatodik rész is 7/10-re. Aki a Maximas Matanzas féle questláncot/szereplőket kitalálta azt nagyon komolyan bántalmaznám... Mi ez a WD2-ből szalajtott idióta bagázs?

(#99) .LnB válasza icemad (#97) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De tudok. Csak, ha már a kérdésben is direkt ott van a biztosíték a visszavágásra. Akkor tudom, hogy felesleges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#100) Shadowguard válasza .LnB (#95) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ja, van, például én a harácsonyi szezonban újrázni fogom a Pillars of Eternityt, mert szerintem az utóbbi évek legjobb cRPG-je. Viszont olyan nyelvezete van, hogy mikor este hét-nyolckor (úgy, hogy fél ötkor kelek) meló, edzés, miegyéb után leülök a géphez fél perc alatt belefáradok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.