Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) RootRulez


RootRulez
félisten

Tetszik... :K

═════════════════════════════════════════

(#52) dokesz007


dokesz007
aktív tag

Ez megint egy kalap fos lesz mint a 2 volt...
FC1-el kezdettől fogva folyamatosan ment a klán harc, nem is nagyon volt más ehhez hasonló...várta mindenki a 2-t, h majd az milyen jó lesz, közben jött a Crysys ami minden térten csalódás volt, a STALKER is (túlságosan is realisztikus lett - lassú), aztán jött FC2 ami mellett a fentiek igen jók lettek egyből...single szánalmasan bugyuta, a multi meg...pfff...

FC2 volt az első játék amit 1 hét után oda adtam vkinek ingyé csak ne lássam, mert dühített, h közel 10e egységet adtam egy ilyen szemétért...

uh FC3 semmilyen formában nem kell...ingyen SEM... :O

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#53) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Remélem sikerül valamennyire visszahozni az első rész feelingjét.
Mindenesetre a másodiktól biztos hogy ütősebb lesz már a videó alapján is...

(#54) kutga


kutga
nagyúr

Hú az 1 mekkora királyság volt.

Nekem mondjuk a 2 is nagyon tetszett, még úgy is hogy kb. az elejétől ugyanazt kellett benne csinálni.

Remélem ezt a részt nem rontják el, lesz jó sztori meg jó akció, a grafika mindenesetre meggyőző.

Let the Zone take me if I am.

(#55) Findzs


Findzs
addikt

na reméljük kikovácsolják a 2. rész csorbáit

egyébként a videót nézve nekem olyan érzésem volt mintha egy 2009 -ben készülő játék videóját nézném ami majd 2010 -ben fog megjelenni :U

na meg az, hogy 5 perc alatt elfogják, kiszabadul, elfogják a csávókát az elég gáz

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#56) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ez nagyon ott lesz..

Szerk: nekem a 2 is kegyetlenmód tetszett :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57) kutga válasza Sirandrish (#56) üzenetére


kutga
nagyúr

A 2 nekem is nagyon bejött, mondjuk egy kis változatosság a feladatokban nem ártott volna, de így is jó sokáig elvoltam vele.

A 3-ban végre visszatér a trópusi sziget, kíváncsi vagyok a szörnyeket bent hagyják-e.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.