Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Jól néz ki, már csak az kéne, ha a második rész játékmenetét egy kicsit kevésbé monoton stílusban sikerülne átültetni a játékba. :K

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Talán ez Far Cry lesz megint, mert a második rész nem tudom mi volt, de, hogy nem Far Cry az biztos. Maximum a cím megcsúfolása.

(#3) ph user


ph user
csendes tag

Egész jónak tűnik a videó alapján, bár ugyanez elmondható volt az FC2-ről is annak idején :((

"I'm not weird. I'm limited edition"

(#4) Ryder62


Ryder62
őstag

Ez is olyan unalmas lesz mint a 2? Mert akkor nem kell! De reméljük nem ...

Csak nekem tűnik kicsit gyengének a grafika? Nem vagyok grafikahuszár de a 2 szebbnek tűnik.

(#5) wikings2 válasza Ryder62 (#4) üzenetére


wikings2
őstag

+1, reméljük kicsi élvezetesebb lesz.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6) HyP3b0y válasza Ryder62 (#4) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Sztem is mérföldekkel szebb volt ennél a 2, amikor a pasas pofázik a növények mozgása ráadásul szinkronban van??? siralmas.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) SzlobiG


SzlobiG
félisten

FC 2 után ez nagyon jónak ígérkezik végre FC 1 hangulat lesz. :K

(#8) Daczy


Daczy
aktív tag

Az a gyanúm, ez is hasonlóan unalmas és irreális lesz mint az FC2....

(#9) t-real


t-real
tag

Szerintem meg nagyon jó a far cry 2... :K
Ez meg nagyon várós... :C

(#10) Gude


Gude
senior tag

2 nálam nagyon gyorsan letörlődött ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Már megint egyszemélyes hadsereget játszunk megmentve a világot? Nekem ez már unalmas :(
Megyek is ArmA 2-zni :))

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#12) ollie válasza sz4blya (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyszerre elég nehéz több személyt irányítani FPS nézetben.

***

(#13) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Hát a grafika tényleg nem az igazi!Reméljük nem lesz olyan monoton mint a 2. rész.

06-3o/9759I39

(#14) MZperX75


MZperX75
addikt

Szerintem jó lesz!
Persze single player-be az 1. verhetetlen
+multija, mennyit tóltam,nagyon király volt ,
ez a zászlós várépítős játék .
Ott alakultunk Clan-ba(HUNterClan) :)
A 2 rész single player ,ténleg egy nagyon unalmas volt,
hosszú -hosszú boklászós,
és maláriás,vergődés,persze néhány küldetés bejött.
Viszont a multi-ja KING! pályaszerkesztője adott ,néhány felejthetettlen hónapot!
AZ volt ám a csúcs,azóta nem láttam még hozzá hasonlót sem!
Építettél egy pályát,az nem volt több 3M-nál
,és már játszottunk is rajta multyban.30-35 jó pályát készítettem ,ami többek szerint jobb volt, és szebb a gyárinál!(lehetett rá szavazni,és nem csak magyaroknak)
Csak hát ki tudja, senki sem játszott ,ill ahhoz képest nagyon kevesen multiztak a farcry2-vel.(pedig szerintem jó lehetett volna)
Na viszont ez a 3.rész, az egynek és a kettőnek a jó tulajdonságaival lesz ötvözve ,
akkor nálam tuti befutó,
Én mondjuk a single playert ,nem játszom, ,Ha már lehet akkor a multy!
A videó szerintem nagyon király volt,Grafika hozza amit kell!
(ne feledjétek ,ebben a konzolorientált világban ,csodákra ne számítsatok)
Az lesz a csoda,hogyha PC-n megjelenik,amint látszik egy konzollal irányítgatja a fószer!-persze ez nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

(#15) hommeros


hommeros
őstag

grafikailag Farcry 1 jut eszembe róla.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#16) Gergosz2


Gergosz2
veterán

a 2 marha szép volt de ugyanilyen unalmas is

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) GoldenJ


GoldenJ
tag

látványos... de a nagy kérdés, hogy élvezetes lesz ?

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#18) Archer


Archer
őstag

Így elsőre FC2 csak dzsungelben, FC1-ben már rég meghalt volna az ürge ennyi találattól. Majd meglátjuk. Egyelőre egy újabb tucatlövöldének tűnik. Amúgy Mr. T lesz a főgenya? :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#19) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Jónak néz ki. A grafikát elég nehéz megítélni egy ilyen kis felbontású videó alapján + ez eleve konzolos videó volt ( mint mostanában minden :(( )

(#20) errorcode06


errorcode06
őstag

Nekem cryengine feelingem van. Másnak is?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#21) Akos96 válasza Archer (#18) üzenetére


Akos96
senior tag

Én először az hittem hogy MacTavish a Modern Warfare-ból. :P

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#22) keIdor


keIdor
titán

2008 óta kicsit félek ettől a címtől, de majd kiderül...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) zuchy válasza errorcode06 (#20) üzenetére


zuchy
őstag

Én is érzek egy kis Crysis beütést a grafikában, de gondolom megközelíteni azt nem fogja.
De nekem tettszik, jónak tűnik egy elsőre a játék.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#24) andras87


andras87
tag

Szerintem jó lesz, bár a crysistól ígyis úgyis messze elmarad...

errorcode06 (#20): jaja olyan mintha egy cryengine 3 lenne sz*rrá butítva... :)

[ Módosította: Ndruu ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#26) cellpeti


cellpeti
veterán

Videó alapján elég gyenge a grafika, sőt ratyi

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#27) Kr/\toS válasza cellpeti (#26) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Naja, mert a GT-re csak az sd verziót tették fel. Nézd meg Youtube-on ott fent van a hd-s is.

(#28) zuchy válasza cellpeti (#26) üzenetére


zuchy
őstag

720p, Full Screen. Nem olyan rossz az. :)

PC-STYLE.hu

(#29) DMG


DMG
senior tag

Mi ez a grafika? Visszatértek a CryTek Engine 1.0-ra? :Y

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#30) markzolee


markzolee
tag

Még csak kísérleteznek, de egy gagyi videóról megállapítod a várható grafikai minőségét és kritizálod...wow...ezt nevezem. :C

Telefon: +36304421483

(#31) GegeWarrior válasza markzolee (#30) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

+1
Nem tudom mit kell még messzemenő következtetéseket levonni, hisz első videó, elég szar minőségben.
Remélem jó lesz:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#32) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez nem sok, de eddig kicsit gyenge. Black Ops is néz ki így kb.

(#33) Locutus


Locutus
veterán

Én szerettem az FC2-t is. Legalább volt benne valami egyedi, azzal az afrikai környzettel. Tény, hogy a gameplay lehetett volna jobb is, de akkor is tetszett.
Félek, ez egyáltalán nem lesz olyan egyedi, és csak beáll a sorba n+1 dzsungellövöldözősnek...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#34) Geller72 válasza antikomcsi (#2) üzenetére


Geller72
veterán

+1 lájk. :K

(#35) wolfman


wolfman
veterán

Ezt a faszit nem nagyon szerethetik a társai, mert nem tud beszélni semmiről, csak az őrületről! :D Jóhogy megőrül mindenki körülötte. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#36) DMG válasza markzolee (#30) üzenetére


DMG
senior tag

Gondolod, hogy Az FC3-on egy messzemenőkig lebutított grafikával kísérleteznek, és nagy érdemű elé tárják? :C

Min kísérleteznek? Szinkronhangokon?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#37) Silentfrog


Silentfrog
veterán

"Far Cry 3 amiben a videó alapján visszatérünk a dzsungelbe" szerintem az második részével nem az volt a baj,hogy a nem az őserdőben játszodott,hanem a játékmenet.Ki nem birtam állni a rengeteg kocsikázást,és a mindig ugyanott lévő ellenségeket.
Az uj részt meg kiváncsian várjuk!

(#38) Tomcat


Tomcat
őstag

wow, Farcry 1 feeling! Istenem hányszor végigtoltam anno az első részt mindig egyel emelt grafikai beállítással ahogy egyre combosabb gépet raktam alá. Talán még az 5. végigjátszás során is fedeztem fe újdonságokat, újként megjelenő grafikai elemeket és egyre részletesebb textúrákat. Ha csak fele annyira lesz jó mint az első rész és elfelejtik a másodikat minden idegesítő játék mechanizmusával és elhibázott designer-i döntéseivel akkor engem megvettek. Pláne ha lesz normális egér+billentyű és grafikai konfigurálás. Csak aztán nehogy "Press Enter to Play" fogadjon itt is a töltőképernyő után. :(((
A quicksave-quickload-ra már félve sem merek gondolni - lévén ez is konzolport lesz- de lelkes modderek úgyis megcsinálják rendesen ehhez is idővel. :)

Tomcat

(#39) Góliát


Góliát
senior tag

Jó jó, de ne felejtsük, hogy konzolos volt és a pc-s szebb lesz. Kivéve, ha nem de miért lenne így. Kár, hogy csak jövőre jön.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#40) Boxi88


Boxi88
őstag

A dzsungel látványosnak tűnik, de az embereken lehet látni, hogy azért nem annyira nagy grafikai ugrás ez... pl érdemes megnézni a földön csúszó nőt... kb mint a Far Cry 1ben! :U

(#41) peterm711


peterm711
aktív tag

Igazán összehozhatnának valamit, mert a kettes tényleg borzalmas volt. Ott porosodik a mai napig a polcon, mindössze a második pályáig jutottam el, majd ott hagytam, mert nem tetszett :(

(#42) Góliát válasza peterm711 (#41) üzenetére


Góliát
senior tag

Szintén zenész, csak én elajándékoztam. :K

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#43) peterm711 válasza Góliát (#42) üzenetére


peterm711
aktív tag

Én meg sokáig biztattam magam, hogy újrakezdem, de valahogy soha nem jutottam odáig, majd elfeletkeztem róla. Megette a fene ha noszogatni kell magát az embernek, hogy leüljön játszani az adott játékkal. :(((

(#44) tome.jr


tome.jr
addikt

Grafikára olyan érzésem volt mintha az FC2-t oltották volna bele a Crysis 1 medium részletességébe. Ettől függetlenül még 2011-ben is tetszik ez a graf. A második résznek bejött a különleges afrikai hangulata, bár egy idő után tényleg kezdett unalmassá válni.

(#45) Geller72 válasza peterm711 (#43) üzenetére


Geller72
veterán

Olyan 40%-ig toltam, aztán feladtam. Ritka monoton gamma volt. Az egy etalon. Meg is van origban.

(#46) UnSkilleD válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

leginkább a karakterek kidolgozottsága gyenge, a vegetáció ütős

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#47) TOM-202


TOM-202
senior tag

Mondjatok bármit, de nekem ez tetszik. Gondolom ez még valami pre-alfa változat lehet konzolbutított 720p grafikával és nem 1080p Ultra High Crysis 2 grafika, de nem is ez a lényege hanem az hogy készül, és újra dzsungel téma lesz itt is. Éljen! Várjuk!

(#48) ferencka


ferencka
tag

látom próbálják javítani a 2. rész übersok hibáit.az minden volt xsak far cry nem.
vagyis a cry megvolt a játékos társadalom részéről :F

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#49) JNashville


JNashville
senior tag

Húúúú, ez nagyon filmes feeling így videó alapján, nekem nagyon felidézi az elsőt, amit még hajnali 3-kor is tudtam tolni, mert kíváncsi voltam a történet alakulására.

Az "insanity" fickó mondjuk viszi a prímet.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#50) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Lehet hogy én játszom keveset már egy ideje, de ilyen jó mimikát és hihető animációt tán még soha nem láttam játékban. =o

A punk fickó karaktere még úgy is átjön ha lenémítva nézem. Egyszerűen él a figura, izzik a szeme, pont úgy forgatja eszelősen ahogy kell. Szép munka, várós játék :K

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.