Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Váróóós :P

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A cím alapján első gondolatom az volt, hogy : "Van olyan FPS multi, amit diplomáciai úton kell megoldani?"

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Def26


Def26
félisten

Előrendelve. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) @rglaaf


@rglaaf
veterán

n+1-ik tucat fps semmivel sem tűnik ki a többi közül max annyi hogy szebb mint a mohW vagy az uj cod

PSN:BiZzare_0 ️

(#5) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Csipa, gl mi kell még ?:DDD

(#6) feka007


feka007
nagyúr

Multi annyira nem érdekel, inkább single, de videók alapján jó, kíváncsi vagyok, hogy hozza-e a feelinget. FC2 is jó volt videókban, aztán kb 5% ha kijátszotta aki elkezdte..

(#7) bpx válasza v!ct0y (#5) üzenetére


bpx
őstag

dedikált szerver támogatás ;]

(#8) danikollar


danikollar
őstag

Ez a videók alapján tök más, mint a MoH vagy a CoD, nem is értem, hogy jön ide? Ez amolyan túlélő FPS-nek tűnik. Nekem eddig tetszik és ahogy látom gyönyörű környezetben játszódik.

(#9) #57919488 válasza @rglaaf (#4) üzenetére


#57919488
törölt tag

Jah meg kb a single tér el mivel sandbox és nem 5-10 óra a single mint a sorozat gyártmány COD meg MOH játékoknál.
Ha már hozza a FarCry1 hangulatát akkor többet nyújtott ez a játék mint az elmúlt jó pár évben az összes többi :K

(#10) 01101010111 válasza #57919488 (#9) üzenetére


01101010111
csendes tag

Azért Far Cry 1 óta megjelent pár FPS aminek nagyon jó volt a hangulata vagy teljesen megújította a műfajt.
Crysis 1 kiemelkedet a grafikájával, de nekem a modolható fegyverek és a képességek is nagyon tetszettek.
Timeshift-ben nagyon jól el lehetett szórakozni az idővel.
Singularity-ban szintén az idővel játszadozhattunk igaz kicsit másként.
Homefront látványos volt megint és a hangulata is remek volt.
Metro 2033, egy kiváló horror-lopakodós FPS, nagyon jó hangokkal és látvánnyal.
Portal 2 egyszerűen megújította a műfajt.
Mirrors Edge rohangálós, fegyvereket mellőző játékmenete is tetszett, szintén az újítók közé sorolnám.
Half-Life 2 az FPS-ek etalonja. A gravitációs fegyverrel nagyon jól el lehet szórakozni, sztori is jó.
Dishonored a közelmúlt üdvöskéje számomra a második etalon lett az FPS-ek világában.
A Thief 3 is remek volt, a lopakodós játékmenetével.
CoD: Modern Warfare elhozta modern harcok világát, jó grafikával, repülőről lövöldözéssel és egy kis lopakodással.
Szóval, ha az elmúlt évek összes (FPS) játékánál többet akar nyújtani akkor igencsak fel kellett kötniük a gatyájukat a fejlesztő srácoknak, de bízom benne hogy sikerült nekik valami maradandót alkotniuk. (Természetesen ez egy szubjektív felsorolás volt, de tagadhatatlan hogy a maguk idejében a legtöbbjük nagyon hangulatos volt vagy újat hozott játékmenetbe ami kiemelte őket a tömegből.)

(#11) #57919488 válasza 01101010111 (#10) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szép lista de ezekből a Crysis 1 ami tényleg kitűnt a grafikai fejlődéssel és a fegyver állítással+ a játékosok legnagyobb számban akkor fejlesztették a legjobban a gépet :D de nekem nem az igazi (a 2 tuti legutoljára).

Még talán ebbe a vegyes listába: Max Payne 1-2, AVP 1-2, GTA-k, Fallout3, TES... meg még sokat lehetne írni :P
De az elmúlt jó pár év játékaiban NEM voltak kiemelkedők. A Half-Life 2 is 2004-es szóval én nem erre a kategóriára gondoltam hanem ami kb. COD:MW1 után indúlt ami 2007-es. Az inkább 5 év mondhatni és abban csak a Crysis 1 ami elért valami újítást de ennyi is sajnos (sokat lehetett ott is a sandbox miatt szórakozni a világban).
A másik gond meg, hogy a eléggé sok már a konzolport játék ami tök jó lenne csak éppen élvezhetetlenül elcseszett.

2 játék van ami tényleg újítás címet érdemelne: Borderlands és a Stalker..tudom-tudom nyitott világ mánia :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) SkyS1gn válasza Def26 (#3) üzenetére


SkyS1gn
félisten

No akkor majd konzultálunk :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13) dave666


dave666
aktív tag

Erre kíváncsi vagyok :)

Dave666

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát a multi a szokásos gagyi sémát követi. De hát ez a játék nagyon nem a multija miatt lesz érdekes, minden esetre város darab, és 30.-án jön. :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.