Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hát kövezzetek meg, de én ezt nem bírtam végignézni...
hát mi lett ebből a falloutból??? :( az alap fallout3 még számomra jónak minősült (nincs egy szinten az elődökkel, de nagyjából kihoztak belőle mindent, amit lehetett), de a dlc-k valahogy egyáltalán nem jönnek be :( a régi atmoszféra mostanra úgy elillant, mint egérpuki a nyári szellőben... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ezt egyébként hogy lehet legálisan beszerezni a Live-en kívül?

***

(#3) Gave


Gave
addikt

Meg 5-6dlc es elerik a regi falloutok tartalmi szintjet. :D

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Ez azért vicces komment mert, a dlc-k az alapjáték térképéhez adnak hozzá helyszíneket, főküldetéseket és melléküldetéseket,plusz perkek, a maximális szintek kitolása stb. A világ+a hangulat az viszont ugyanaz.
És egyáltalán, én nagyon is örülök hogy ennyi dlc-t kiadtak a FO3hoz; sokat tettek hozzá az amugy is elképesztően részletes világhoz.

(#5) orionstar válasza Gave (#3) üzenetére


orionstar
csendes tag

Ez volt az utolsó DLC! Nem lesz több, legalábbis a Fallout3-hoz és legalábbis a Bethesda jelenlegi álláspontja szerint :)

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#6) orionstar válasza ollie (#2) üzenetére


orionstar
csendes tag

Meg lehet majd vásárolni az eddigi DLC-ket egy Packban DVD formában... vagy pedig amerikai címmel azt hiszem ki lehet cselezni a Liveot, de ez nem tudom mennyire legális...

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#7) mephi666 válasza Kr/\toS (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem tudom, de nekem ebből az "ufós-kísérletezős" dologból nem ez jött le... meg a fallout3 világa nekem azért volt fura az első 2részhez képest, hogy annyira nem jött át a "posztapokaliptikus-majdnemteljesenmagamramaradtam" hangulat... itt élő városok voltak meg minden... jónak jó volt, de nem az igazi... ha most elővenném az első részt, szerintem úgy rákattannék, hogy le sem lehetne róla robbantani... amíg nálam a régi részek 10/10esek voltak (mindkettő simán benne van az öröktop20-ban), a 3. rész 10/7es kb... de ez mind csak szubjektív vélemény :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) pilsner válasza mephi666 (#7) üzenetére


pilsner
aktív tag

sokan azt mondják hogy ez a fallout nem az a fallout, és részben igazuk is van. sokat gondolkodtam én is azon, hogyan lehetett volna úgy megcsinálni a 3.-ik részt, hogy ne lehessen belekötni, de nem sokra jutottam. a legfőbb probléma szerintem az vele, hogy nagyon "bethesdás", de ezt leszámítva önmagában nagyon jó játék, és ahhoz képest, amit pl. a far cry-al műveltek, mint második rész, nagyszerű. az igaz, hogy más a hangulata, mint az ős falloutoknak, de én szívesen játszom vele, mint ahogy nagyon szerettem az előző részeket is.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#9) ollie válasza orionstar (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

Úgy néz ki, hogy DVD-nként csak 2 DLC-t tesznek, vagyis lesz legalább 3 belőle, ami elég sok rosszat sejtet az árazásról. :(

***

(#10) Ari18


Ari18
őstag

Vissza kellene raknom a Fallout 3-at. Annyi dlc van már hozzá.

(#11) Ari18


Ari18
őstag

jut eszembe, a DLC-et is magyarították vagy azok, csak angolul érhetők el :F

(#12) ollie válasza Ari18 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, a Fallout 3-at magyarul árulják?

Most látom, magyar felirat. Akkor ezt sem veszem már meg itthon.

[ Szerkesztve ]

***

(#13) Nunder válasza orionstar (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Ha lesz érdeklődés lehet kiadnak még párat. Csak úgy mókából. Rókabőr szagot érzek...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) Ari18 válasza ollie (#12) üzenetére


Ari18
őstag

Egész jó lett a magyarítás, próbát megérhet.

(#15) ollie válasza Ari18 (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ezzel csak 2 bajom van:

1. eredeti nyelven szeretem
2. előbb-utóbb szívás lesz a patchekkel, a 3rd party modokról nem is beszélve

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.