Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Hú, de messze van az a március :(

(#2) maláj válasza BiP (#1) üzenetére


maláj
őstag

reméljük nem fognak csúszni mint 1 bizonyos játéknál már olyan sokszor ;]

(#3) HS 2142 válasza BiP (#1) üzenetére


HS 2142
őstag

Nézd a derűs oldalát, a Fable 2-nél mégiscsak hamarabb érkezik :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4) Ryuu


Ryuu
tag

A fenérét ba..na ki a PC-sekkel? Eléggé elszomorít, hogy konzolra 5-6 hónappal előbb kiadnak mindent mint PC-re. Ez most egy kicsit felhúzott. :((

(#5) bigadam94 válasza Ryuu (#4) üzenetére


bigadam94
tag

Én a 2. rész után már annak is örülök, hogy egyáltalán kiadják PC-re is.. :U

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#6) Ryuu válasza bigadam94 (#5) üzenetére


Ryuu
tag

Hát most, hogy mondod... Inkább örülnöm kellene, nem pedig sírni mert késik.

(#7) KING1000


KING1000
tag

Párat alszunk és itt a márcuis... :C

(#8) elithun


elithun
őstag

Van ennek így értelme? Mármint a 2. rész kiadása nélkül...?

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) LittleDemon válasza elithun (#8) üzenetére


LittleDemon
tag

persze h van :DD
játék marad attol még h nemtod a nagyonelőzményt :D

(#10) Teszla_ válasza LittleDemon (#9) üzenetére


Teszla_
senior tag

Hát nem tudom, én csak pc-n játszom, az első részt megvettem és végigtoltam, a kettővel valószínűleg kimarad az életemből, de a harmadik részt várom. Csak nem tudom, hogy miként oldják meg, hogy aki nem játszott a második résszel, fogja-e érteni, hogy mi volt az első és a harmadik rész között. Azért elszomorít, hogy így alakult :(

(#11) szablya


szablya
tag

Ez egy nagyon jó hír! :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) Jander válasza Teszla_ (#10) üzenetére


Jander
senior tag

Semmi különösebb köze nincs a 2. résznek az elsőhöz a világon kívül... S videók alapján a 3. ugyanígy folytatja a kitaposott utat. Szóval bátran lehet játszani vele, butaság is lenne kiadni egy új részt, ha folytatásos sztori lenne.

Én nagyon szeretem a sorozatot így már tűkön ülök a hátralévő 2 hétben, biztos hogy megveszem a 3. részt is: eddig nem csalódtam Pítör Molinóban!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#13) Dani811


Dani811
aktív tag

Szerintem a megjelenés után pár nappal kiadják a második részt DLC formában... :)

(#14) talpalavalo válasza elithun (#8) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

garantálo mhogy van, a másodikat végig vittem, és előzmény nélkül is jó, meg nyilván ne mhülyék annyit fognak adni az előzményből ami szükséges hogy megértsd és élvezd ;)

(#15) sti10p


sti10p
senior tag

Kicsit UP!-olom, mert már nagyon várom! :U

Amúgy ilyenkor mindíg gyanús, hogy nem a mikroszaft nyomására tolják el a kiadást, hogy aki vérszemet kapott hátha vesz egy X-Box-ot addig, mert ez még egy olyan játék is lenne amiért talán érdemes...
De még akkor is hülyeség, mert legalább karácsonyra kiadhatnák és még kaszálhatnának is.
Az első rész nagyon ott volt, nekem sokkal inkább bejött mint pl. a halál unalmas WC H&S-je, van valami innyencen franciás ebben a játékban... ;)
A második részre sajnos csak a nyálam csorgathatom, nem hiszem hogy valaha is PC verzó is lenne.
Én már tűkön ülök, csak JÖÖÖÖJJÖN MÁÁR... :K

XY

(#16) lumpen_stex


lumpen_stex
aktív tag

hmm hát... másnak is az a vélemánye, hogy a fable 3 egy elcseszett szar? a kettőhöz képest egy nulla. nem tudom mit akartak de nem sikerült...

lineáris játékmenet, kevés fegyver, elcseszett upgrade rendszer, elcseszett keresekedelem, kicsi alagútszerű pályák... csak egyféle kaja lehet nálad?

nem tudom igazán mit akarnak. az offline mód 4 óra alatt végigtolható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.