Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gude


Gude
senior tag

Ha az első rész színvonalát hozza,akkor kedvenc lesz!....Hajrá!! ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#2) ferencka


ferencka
tag

hú ez még odébb van. :W

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#3) leslieke válasza Gude (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyetértek, az első nagyon ott volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) maláj válasza leslieke (#3) üzenetére


maláj
őstag

és reméljük a köv. rész is hozza ugyanezt a szintet :K

(#5) leslieke válasza maláj (#4) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez alap elvárás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6) keIdor válasza Gude (#1) üzenetére


keIdor
titán

Hát a videók alapján erre nem sok esélyt látok...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) Janika!2 válasza Gude (#1) üzenetére


Janika!2
aktív tag

+1 :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#8) LittleDemon válasza keIdor (#6) üzenetére


LittleDemon
tag

+1 :U
hát az élőszereplős vidin én csak röhögni tudtam :F
nagyon gagyinak hat, de majd meglássuk :U

[ Szerkesztve ]

(#9) blazsey2


blazsey2
senior tag

Márciusig csiszolhatnak még rajta,amúgy meg nagyon várom.

PSN ID:blazseydr

(#10) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sajna az első részhez nem sok szerencsém volt. A második részt viszont majdnem végig vittem.
Tesóm azt monda ki kell játszanom az első részt mindenképpen, ha kell kölcsön is adja, azóta áll az ajánlata. Nem hiszem hogy ilyen elavult grafikát volna kedvem telepíteni(tudom nem a graf számít), de annyi szép és ígéretes játék van még a gépen amit nem játszottam ki , hogy azt bűn lenne ott hagyni ahol most tart.
Talán majd később.
Lényeg a lényeg , a játék második része meg van. Az viszont nagyon tetszik. Ha elérik legalább ugyanazt a színvonalat, akkor nekem kell.

(#11) fasirTTT


fasirTTT
őstag

remélem tele lesz nyomva parás résszel :-D
bár ezt a vidik alapján kétlem.,... DE hátha!

(#12) Silenzio


Silenzio
addikt

Ma olyan kis pozitív vagyok, ezért kimondom kerek perec: mindig is utáltam a F.E.A.R.-t. A 2. rész utolsó pályája is csak azért volt pozitív, mert egy atomerőműben játszódott. Meg az alapjáték végén az egyetlen fasza dolog: az atomrobbanás. A többi dögunalom. Pokoli gépigény, szürke pályák, linearitás, 0 cselekmény...
Atesszero: "Nem hiszem hogy ilyen elavult grafikát volna kedvem telepíteni" Azért ehhez már kell arc, hallod... Mondanék egy apróságot, egy kis összehasonlítást, amivel szerintem sokan egyetértenek. 1992: Wolfeinstein 3D. 1998: Half-Life. Aztán. 2004: Half-Life 2/Medal of Honor Pacific Assault. 2010: Singularity/Medal of Honor. Az első 6 éves intervallumban bődületeset fejlődtünk, az utóbbi 6 évesben LÓSZART SEM. Szóval nyugodtan telepítsd fel ezt az 5 éves játékot, bár utálom a monotonitását, még mindig többet ér, mint ezek a mai, háborús fosadékok.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) Kr/\toS válasza Silenzio (#12) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ennyit a játékmenetről, "sztoritelling"ről ,hangzásvilágról, multimódról .....atomerőmű :U :C

[ Szerkesztve ]

(#14) Daczy válasza Ateszzero (#10) üzenetére


Daczy
aktív tag

A FEAR1 grafikája még a mai napig megállja a helyét, hidd el :K

(#15) kecske21


kecske21
csendes tag

Remélem nem lesz nagyon drága és akkor meg is veszem eredetibe :R

(#16) potkem


potkem
aktív tag

Már nagyon várom.
Boldog Új Évet mindenkinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.