Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Megrendezett ez fix, ha meg nem baj van a világgal. Ennyi.

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Nem ismerik mert rég kiment a divatból / sehol sem találkozhattak vele.
Így is elég baj van a next generációkkal, ez csak egy apró szösszenet.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) #56573440 válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

Attól hogy nem látták még alap probléma megoldás kéne menjen.

(#4) #21346560 válasza #56573440 (#3) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezen azért lehetne vitatkozni.
Kezedbe adnak 10 évesen egy didgeridoo-t, nem biztos, hogy tudod, mit kell vele csinálni....

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem semmi gond nincs ezekkel.

(#6) #56573440 válasza #21346560 (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

40 évesen se tudod megszólaltatni egyből, úgyhogy nagyon rossz példa. bár van benne valami, rájönni hogy hogy lehet betenni a kazettát az egy masszívan skill alapú dolog, évek gyakorlása nélkül tényleg nem megy. :U

(#7) adrian360 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


adrian360
őstag

a telefonos szerintem is megrendezett hülyeség, de a kazettás teljesen hihető. az én tíz éves fiamon látom hogy néha hogy rácsodálkozik a számomra tök természetes régi dolgokra, és már nem lepődök meg azon hogy igen a régi technika néha nem is olyan egyértelmű mint nekünk.

(#8) Kolondrum válasza adrian360 (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

LCD Tv vs. CRT. Ott is a kislány meglepődött, hogy miért nagy a TV, otthon ilyen lapos.

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem ismeri a vezetékes telefont, mekkora elbaszott egy generáció ez! Nem játszott Commodore 64-el, biztos nem is volt gyerekkoruk! Bezzeg az én időmben!

(#10) Klaus Duran válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

A vezetékes telefon maga a sátán. Hogy én mennyire rühelltem ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) Cowardly Dog válasza Klaus Duran (#10) üzenetére


Cowardly Dog
csendes újonc

Ja, mert amikor betelefonáltál 7 évesen a Matávhoz, egy másodperces "kurva anyád" kijelentésig, mindig visszahívtak, nem volt szám letiltás :'(

(#12) Klaus Duran válasza Cowardly Dog (#11) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Sose telefon betyárkodtam vezetékesen. Mobilon is csak 1x, egy ismerőst szívattam meg.

Én azt utáltam hogy állandóan közvélemény-kutatás, meg stb..

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

A kazis gyerek nem gáz, legalábbis az a része hogy nem tudja mi az a kazetta. Honnan kéne neki kiszopnia? Mivel már nem egy általánosan használt dolog, ezért nem csoda, hogy nem ismeri szerintem. Viszont az probléma, hogy nem jött rá hogy kell beletenni. Vajon tude felfúrni majd képet falra, ha ez nem megy?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#14) Armahun


Armahun
addikt

Azért ez már az életképtelenség határát súrolja.
Probléma megoldó képesség nulla, térlátás nulla.
Csoda, hogy a telefontöltőjét be tudja dugni a konnektorba...

Troll on:
Részemről a használati utasításokat is betiltanám.
Annyi lenne mindenre írva, hogy használata értelem szerűen. ;]
Aki magától nem képes rájönni hogy hogyan működik nem érdemli meg, hogy használja.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#15) kmisi99 válasza Armahun (#14) üzenetére


kmisi99
addikt

Felesleges betiltani a használati utasítást, pont a videókban szereplő emberek azok akik előbb megpróbálják, aztán ha nem működik/elrontották, akkor esetleg megkeresik a használati utasítást, vagy épp veszekszenek az eladóval, hogy mekkora szart adott el.

Mondjuk mikor a mosógép dobrögzítőt nem veszik ki első használatkor a gép meg kb körbejárja a szobát, rosszabb esetben eltorlaszolja a bejutást mert eltáncol az ajtóig. Megtörtént eset, itt a fórumon olvastam.

Egyébként egyetértek, ez nem azon múlik, hogy retró kihalt technológia. Pár próbálkozásnak kellene lennie egy 4-5 évesnek egy kazettát berakni a megfelelően. Ha nem sikerül neki ott gondok vannak.

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Nem ertem a kifakadast tobbek reszerol. Adjatok oda apukatoknak egy alaplapot es egy processzort, vagy egy nonek pl egy tarcsafekbetetet a rezgescsillapitoval, hogy rakja ossze.

[ Szerkesztve ]

(#17) plömplöm


plömplöm
őstag

ha jól látom, még csak nem is walkman, szóval az is egy fsz volt, aki ezzel a címmel feltöltötte.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#18) tomiii. válasza Lauda (#16) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Én sem a bakelites korszakban nőttem fel, de azért, amikor fiatalon láttam egyet és nem tudtam volna, hogy hogy kell használni, visszamennék az időben és saját magamat vágnám pofán. Nem kell ismerniük, de azért pár másodperc után valami megoldást próbáljanak már ki.

Tehát, szerinted írni is felesleges őket megtanítani? Meg fejben számolni?

(#19) Armahun válasza Lauda (#16) üzenetére


Armahun
addikt

Körülbelül annyi készség kell hozzá, mint ennek a játéknak a megoldásához.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én azon sírok, hogy vannak olyan emberek, akik nem képesek analóg óráról leolvasni az időt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) Klaus Duran válasza lezso6 (#20) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Élnek ilyenek? :Y

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#22) Rimuru válasza Klaus Duran (#21) üzenetére


Rimuru
veterán

Yep, van ilyen ismerosom.

Vigyázat, csalok!

(#23) horush válasza Cowardly Dog (#11) üzenetére


horush
addikt

Tök mindegy, hogy van-e számletiltás, úgy is látják a számod :D

(#24) buherton válasza kmisi99 (#15) üzenetére


buherton
őstag

Az előző tulaj itt hagyta a mosógépét, mert csak az a fajta illik a konyhabútorba. Állandóan rázkódott a konyhabútor és kijárt a mosógép, amikor is 1 év után tönkre ment. Ekkor szétszedtem és természetesen a dob rögzítve volt...

(#21) Klaus Duran: Nekem is van. Igazán jól lehet őket szívatni ;] .

Ha már témánál vagyunk, láttátok az Idiocracy-t?

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#25) Klaus Duran válasza buherton (#24) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Jó film.

Hány vödröd van? :))

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#26) Armahun válasza buherton (#24) üzenetére


Armahun
addikt

Egy kimaradt jelenet: [link] :Y

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#27) szupermacs


szupermacs
veterán

Volt egy nagyon jó Kids React videó a YT-on. A gyerekeknek megmutatták a régi GameBoy-t. Az egyik kislány azt hitte rá, hogy a kazi bemenetébe kell telefont rakni és szerinte egy iPhone tok volt. De nem tudta, hogy miért olyan nagy.
Másik videóban megmutattak nekik egy körtárcsázós telefont és megkérdezték, hogy kell SMS-t küldeni vele. Sok gyereknek nem esett le, hogy beugratós kérdés.

(#28) Zolaash válasza Rimuru (#22) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.