Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sokkal jobb lenne, ha nem ezeket a karkötőket nyomnák évente 2x, mert lassan minden gyereknek lesz más meg nem hord ilyet...

Az rendes okosóra részlegre meg nem érkezik semmi, az amazfit és a stratos után jött a verge ami "semmi" újítást nem hozott.

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A 8-10ezer forintos fitness karkötőbe képesek NFC-t rakni, de 70-80ezres Redmi Note 7-be nem...

Minden szavam magánvélemény!

(#3) HarleyCustom válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D +1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) gzbotii válasza INGJOKE (#1) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor én elég sok 24-32 éves gyereket ismerek, akiknek a MiBand 2 is tökéletesen megfelelt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) l!nk87 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Sajnos nem évente 2x nyomják, ráadásul a fejlődés itt is elég lassú, kb. 2-3 évente történik valami "előre lépés" :((
Kiváncsi leszek a végső kiadásra, meg hogy az nfc esetleg végre global lesz-e

Személy szerint nekem jobban bejön a karkötős dolog, de ezt embere válogatja :)

(#6) ates


ates
aktív tag

Megijedtem. Band helyett Brand-t olvastam. :Y

(#7) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Ez már létezik, Hey+ a neve.. Forgalmazása ~egy éve nem igen volt, mostmár vannak tesztek is.
@AliceWake

-

(#8) Szoszo94 válasza gzbotii (#4) üzenetére


Szoszo94
őstag

+1
Nekem is 2 van, várom a négyet, hogy lecseréljem - kicsit már odavan szegény :)
Sokkal jobban bejön ez, mint az okosóra. Kéthetente töltöm, óránkénti pulzusméréssel, illetve éjszakai alvásmonitorozással. Ha tudni fogja ezt valamelyik okosóra, majd elgondolkozom rajt. Addig is hordom ezt jobb csuklón, balon pedig a rendes óráim közül valamelyiket ;)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9) Balage992 válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


Balage992
csendes tag

Az Amazfit Bip órám 37 napot bírt legutóbb, szintúgy monitoroz értesítéseket jelez, pulzust mér :) ha az üzemidó kell nincs kérdés, és ez már okosórának mondható. Egész sok funkcióval ez 70 euro körüli áron egyáltalán nem rossz :)

(#10) Szoszo94 válasza Balage992 (#9) üzenetére


Szoszo94
őstag

Igaz, nem mondtam, de nekem az óra az a klasszik formát jelöli. Tudom, válogatós vagyok :B Egyébként az a 37 nap nem semmi :Y

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11) gzbotii válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


gzbotii
veterán

Mi Band 2 tönkrement, így én is Bip-re váltottam. Nekem 20-21 napot bír.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12) markose válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


markose
csendes tag

Szia, a Huawei watch gt active órám 2 hetente van töltőn, folyamatos(kB percenként nézi) pulzus mérés, folyamatos értesítések, alvás figyelés, heti 2-3 alkalommal rövid edzés, és ha kell GPS is van benne. Gyors, stabil, gyönyörű kijelző, klasszikus óra forma. Csak ajánlani tudom!

(#13) lócitrom válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


lócitrom
őstag

+++++

amikor megjelenik egy NFC nélküli telefonjuk legszívesebben ostorral csapkodnám a túlvilágra valamelyik XIaomi fejest. még a legfostosabb samuban is van manapság.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#14) Narancskoma


Narancskoma
tag

Asszony a 3-as banddel nagyon meg van elégedve, kíváncsi leszek rá a megjelenés után.

(#15) Marc864


Marc864
tag

Na ez elég várós részemről. Bár a szívem még mindig a stratos felé húz a klasszik óra forma miatt, de az meg drága.

Van tapasztalatotok esetleg hybrid okosórákkal?

(#16) cuccos19


cuccos19
tag

Nekem Band 2 van, és annak a méretével meg vagyok elégedve. Volt rajtam próbaképpen Band 3-as, de nekem az már sok méretben. Ezt akkor venném meg, ha elutasítás mellett felvenni is lehetne vele a telefont. Én a fitnesz részét elengedtem, nekem inkább hívás értesítő és kezelő, valamint ébresztő funkciót tölt be ez a termékcsoport. A mobilfizetés érdekes lehet, de még nem éltem ilyennel. Inkább maradok ezen a téren a bankkártyánál (de meggyőzhető vagyok, csak még nem olvastam ennek annyira utána).

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#17) noezmegmi válasza gzbotii (#11) üzenetére


noezmegmi
tag

Szai! Nekem is 20 napot bír azért lesem hogy lehet másoknál annyival több.. mondjuk én naponta használom az órán a GPS-t és az alvásmonitort.
Amit érdemes lenne fejleszteni az a program a MitFit elég szegényes és mostani a 4.0 valami nagyon csúnya lett.

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.