Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) jacint78 válasza fallenrize (#70) üzenetére


jacint78
addikt

Ja egy darab 240-es radiátorral... Nagyobb, vagy kettő radiátorral már eléggé durva különbségek vannak. Szerintem hanyagolt ezt a témát, mert nagoyn nem érted ezt az egészet és egyre mélyebbre süllyedsz. Nem tudom honnan szeded a 800 dolláros árat, 50K-ért van komplett kit az EK-tól ami önmagában lényegesen jobb a legnagyobb léghűtőnél is, ráadásul 20K-ért plusz radiátorral tovább javítható és 100-ból megvan a VGA vizezése is. Ez sem olcsó az igaz, de nem is az a horribilis összeg amiket te szedsz össze, de emellé egy rendes táp ami még vízzel is hűthető igencsak passzol és tényleg halk géped lesz bármilyen felhasználás mellett.

Ha mindeket kategorianak a legtetejet nezzuk, akkor van 9-12% kulonbseg hutesteljesitmeny, kozel azonos hangszennyezes mellett.

Tévedés, ugyanis a víznél, ha jelentősen csökkented a ventilátorok fordulatát, akkor sem szabadul úgy el a hőmérséklet ahogy a léghűtőknél és hétköznapi használat mellett totálisan felesleges felpörgetni egy vízhűtőt a léghűtővel ellentétben. A kompakt hűtőket pedig te hoztad szóba és nem is foglalkozik vele itt más mivel azokra nem is lehetne bekötni a tápot.

Nem igazán értem, hogy mi a célod, de nagyonnagy tévedésben vagy már megint.

type your text here..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.