Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

Én azt érzem, hogy ez egy nagyon gyenge próbálkozás ők nem valóak telefonos iparba.

(#2) Romvr


Romvr
őstag

Extra vékony ezért csak egy ~1300mAh-os akksi fért bele, tehát megy 6 órát készenlétben ;]

"Welcome to the New Age!"

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#3) kzcs válasza Garada (#1) üzenetére


kzcs
tag

Szerintem meg igen, laposodik a világ és kell néha egy kis frissítés. Aki használt valaha Philips mobilt, okosat vagy simát kevesen vannak aki rosszat mondanának rá. Soha nem az volt hogy übercsicsás hanem hogy megbízható termék legyen. Szerintem ebben a Philips mindig verhetetlen volt. Jelenlegi W832-s telóm simán bírja 4-5 napos töltéssel miközben mindenki más 1-2 naponta tölti. Nekem ez a fontos, hogy ha reggel elmegyek dolgozni, biztos legyek benne, hogy este vagy másnap még használni tudom. Jók ezek a hírek.

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na ennek szerintem már semmi értelme. Egyfelől ilyen kis vastagság mellett nem lehet nagy akkuval számolni, és hát vannak félelmeim a strapabíróságával kapcsolatban. (Itt egy sima leejtésre céloztam.) Ellenben multifunkciós eszköz. Ha kell, akkor vágódeszka vagy péklapát, ha kell, akkor meg vajazókésnek is jó lehet.

Nyugodj békében Integra!

(#5) dreamdancer válasza Szatyor95 (#4) üzenetére


dreamdancer
őstag

A puszta praktikumon kívül vannak más szempontok is, a mobil nem csak használati, hanem divatcikk is. A logikád alapján a női cipők 95%-ánek se értelme, se létjogosultsága nincsen, oszt mégiscsak megvannak... :)

Nem a lényeg a fontos.

(#6) kolosanyi válasza dreamdancer (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ne is mondd, hülyét kapok azoktól a lábbeliktől. Nem szép, kényelmetlen, drága, végülis minden olyan dologra alkalmatlan, amire én egy cipőt használnék. Gondolok itt olyan extrákra, mint a huzamosabb ideig állás, sétálás, mert ugye egy cipőnél ez elég alap. Nem tudom, hogy mit esznek ezeken a magassarkú vackokon a nők, hál' Istennek a barátnőm inkább kényelmes cipőket vesz, nem a divat az elsődleges nála. :)

(#7) Szatyor95 válasza dreamdancer (#5) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Nyugi, a női cipók 90%-ának nem látom értelmét. :DDD Főleg a magassarkúét nem. Ha egy mobil meg divatcikk, ott szerintem már baj van. Oké, nézzen ki valahogy, de ne az akku, vagy a használhatóság rovására. Én nálam például ezért lett befutó a jelenlegi telefonom. 1 centi vastag, de már esett betonra, és csak a sarkán látszik meg. Szereztem bele nagyobb akkut, így az is meg van oldva.

Nyugodj békében Integra!

(#8) babkukta válasza kolosanyi (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

Igen.. lassan amire kitalálták, pont arra nem lesz jó. És ez nem csak a cipőknél igaz, hanem ezeknél is. Pont az lenne a lényege, h bírja szuflával, lehessen telefonálni vele. Ezzel szemben 1-2 nap alatt kuka mind, és soknál még a telefonálási funkció, a hálózat megtartása is nehézkes.
Szeretem a vékony telefonokat, mert szépek, jól néznek ki, de tuti h nem vennék. Nekem nem hiányzik, h 2-3 óra mobilnet után rakjam töltőre. Kár h többet nem tudni erről a termékről

Üdvözlettel, Tibi

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg melyik a világ legvékonyabb készüléke?
Huawei Ascend P6?

Live-Die-Respawn

(#10) crue válasza Szatyor95 (#4) üzenetére


crue
őstag

A vastag telefon sem egyenlő a nagy akkuval, például a majd' kétszer olyan vastag moto g-ben is akkora akksi van, mint a p6-ban. Ellenben a vékony elegáns és a közhiedelemmel ellentétben nem "vágja el az ember kezét", viszont kőművestelefonnak valóban nem ideális választás.

(#11) Szatyor95 válasza crue (#10) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ellenben a Moto G tudtommal gyengébb, és fejlettebb hardverrel van ellátva, emellett alsóbb szegmensben indult, mint a P6. A vastagabb telefonra azért következtettem vissza a nagyobb akkut, mert az ilyen telefonokban rendre szándékosan spórolnak. Itt van az SL-em mindjárt. Alapból egy 1750mAh-s akku van benne, de ugyan arra a helyre elfér egy 2680mAh-s is (valóban tudja a 2680mAh-t). Ellenben én tehetek bele nagyobbat, mint azt a példa mutatja is. De ezt egy vékonyabb (pláne ha unibody) telefon esetében már nem biztos, hogy el lehetne játszani.

Nyugodj békében Integra!

(#12) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez az I928 milyen lehet? Mert olcsónak nem olcsó, de vajon jó?

(#13) halkow


halkow
őstag

na ha ebből ért valaki valamit :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#14) oriic válasza halkow (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MI nem érthető?

Live-Die-Respawn

(#15) Luck Dragon

I928 nekem nem tetszett, és ha valóban a kis tesója lesz akkor nem fog változni a véleményem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) kzcs válasza oriic (#9) üzenetére


kzcs
tag

Jelenleg azt mondják, hogy a Gionee Elife S5.5 a legvékonyabb, az pontosan 5,55 mm. Ez alá kéne menni, de gondolom meg is lesz és nem kacsa az egész. A I928-ban 3000 mAh aksi van melynek a beszélgetési időtartama 19 óra, rendelkezésre állás 600 óra (25 nap) Hasonló teljesítménye lesz, kivéve hogy az i908 1" kisebb a kijelző de ugyanúgy fHD. A i928 vastagsága egyébként 8,2 mm. Kb 3 hét múlva lesz a hivatalos bemutatása a telefonnak. Várhatóan hasonló akku teljesítmény várható.
Mivel az i928 ára nem akármi ezért úgy gondolom, hogy márka hű vevői lesznek inkább. 550-600 $ között mozog. Nyilván ennyi pénzért akár 2-3 kínait telefont is lehet venni. Szabad a választás...

(#17) kzcs


kzcs
tag

Új adatok a Philips i908 készülékről (egy vietnami oldalon)

Állítólag július végétől kapható bizonyos országokban, műszaki paraméterek:
Kijelző 5" fHD, 2 sim, nyolc magos 1,7 GHZ MediaTek MT6592, 2 GB RAM, belső 16GB, 13 megapixeles kamera.
Android 4.4.2

Ami a lényeg: 3000 mA akku és vastagsága ennek ellenére 5,0 mm :C

Hamarosan tehát bemutatkozik a készülék, addig kitartás. Pletykák szerint a vietnami árfolyamon 65000 Forintnak megfelelő dong lesz az ára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.