Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oposszum


Oposszum
tag

Jó lett a leírás. Az M2 mini-t én is megszerettem, felgripeztem és egy álom melóhoz. Egyébként windows-ban, ha bemész a beállításokon belül a bluetooth & other devices menübe, látod az egér tölltöttségét tökéletes pontossággal, tehát még a szofvere sem kell hozzá. Egyébként az akku BT-on nagyon sokat bír.

(#2) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

"ez az egér lépett előre, mint napi main és a Viper V2 Pro határozatlan ideig nyugdíjazva lett."

;]

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

4000Hz alatt én már nem nézek egeret. A minap vettem egyet és nagyon brutál. Elég 2000Hz-en használni és már látni a javulást.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#4) Synthwave válasza AuraSync (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen monitorod van?

Mert ha az a Samsung, ami az aláírásodban van, akkor csak placebo.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) AuraSync válasza Synthwave (#4) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Igen tudom hogy csak akkor érezni, hogy ha sok sok Hz-es monitorod és ez mellé sok sok FPS-ed van de én eléggé érzem a különbséget az 1000 és 2000 között.
Sokkal reszponzívabb mint a 1000-es vezetékes egerem pedig ugyan azon a DPI-n használom mind2-t egeret. (1200)

Amúgy nem mind1 a DPI sem és a különbség leginkább a gyors rántásoknál jelenik meg. Erről néztem direkt egy elég átfogó tesztet.

A csávó 540Hz-es monitorral sem tudta kihozni a 4000Hz erejét ~500 FPS-el. De az 4000 nem 2000.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#6) Zaied


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Köszönjük az írásodat, kedvet is kaptam venni egyet :DDD .

(#7) Thusor


Thusor
őstag

Én is keresek egy jól működő egeret MacOS-re. A programjában állítható valamelyik gombja a 3 ujjas ablakok közötti váltás funkcióra? Ezt hiányolom a legtöbb egér esetében. Régebbi logitechh egerem van, sajnos abban sem állítható.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#8) Evil Snowman válasza Oposszum (#1) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi. :B Örülök, hogy végül bevált az M2 Mini.
Tudom, hogy BT kapcsolat esetén kiírja, szoktam is nézegetni Mac-en, ha a 4-5 órás gaming session után átváltok a Razer-ről a Mac-re kicsit dolgozni. :DDD
De ettől függetlenül úgy gondolom, hogyha ott van az az ikon, akkor működjön megfelelően.
A "cikk" publikálását követően vettem észre egy szintén érdekes jelenséget, melyről nem tudom eldönteni, hogy melyik a helyes működés.
Ha Windows-os gépbe dugom be tölteni az egeret, akkor kb. 5 másodpercig világít pirosan a görgő majd elalszik, míg Mac esetén folyamatosan pirosan világít.
Sajnos a gyári használati útmutatóval sem vagyok kisegítve, mert a töltés jelzés magyarázatnál csak két esetet különböztet meg:

- teljesen feltöltött
- alacsony töltöttségű mód

(#9) Evil Snowman válasza Synthwave (#2) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Tudod az egészben az a durva, hogy nem is igazán tudom ennek az indokát, hiszen mind a súly, mind pedig a főgomb alatti kapcsolók a Razer felé billentik a mérleg nyelvét.

Szerintem tudat alatt az számít most nekem sokat, hogy kb. seamless a váltás, amikor a Razer Blade-ről átülök a MacBook-ra és fordítva, tekintve hogy egy kapcsolót kell csak az Keychron alján átkattintani. Ha MacBook átnyomom BT-ra, ha Blade, akkor meg a 2.4GHz-re. És annyi.

Másik meg szerintem a görgő. Sokkal minőségibb, mint a Razeren.

[ Szerkesztve ]

(#10) Evil Snowman válasza Zaied (#6) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A smiley miatt nem tudom eldönteni, hogy ez most komoly vagy csak kissebb fajta cinizmus. :DD

(#11) Evil Snowman válasza Thusor (#7) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Arra elvileg alapból a MacOs-en a Control + Felfelé nyíl van, mint billentyű kombináció. Azt kombinációt ennél az egérnél simán be tudom állítani.
Videó erről a funkcióról itt: [link]

Kicsit várni kell míg betölti a videót élesen...

[ Szerkesztve ]

(#12) Zaied válasza Evil Snowman (#10) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Régóta nézegetem ezt a típust, most megszületett az elhatározás, szóval komoly.

(#13) Evil Snowman válasza Zaied (#12) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jól van. Ha esetleg a keychron.de-ről rendeled szólj már légyszi, mert lehet mellé csapnék egy M3-at, mert újra van fehérben. :))
A szállítási díjat meg felezzük.

(#14) Zaied válasza Evil Snowman (#13) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Megbeszélhetjük, mert egy m4-et is kipróbálnék, jövő héten kereslek.

(#15) Evil Snowman válasza Zaied (#14) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Rendben. :R

(#16) Synthwave válasza Evil Snowman (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem ismered még ennyire? :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) Evil Snowman válasza Synthwave (#16) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jogos.

Btw annyira bejött a Keychron, hogy a V2 Pro-t fel is raktam HA-ra. :DDD

Tarcsinak meg marad ez:

(#18) Thusor válasza Evil Snowman (#11) üzenetére


Thusor
őstag

Köszönöm a válaszodat. A német oldalukat néztem rendelés szempontjából. Van valamilyen tapasztalatod, hogy a hazai vámon szokás megfogni a termékeiket? A honlapjuk szerint legtöbb esetben Kína a küldési ország.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#19) Evil Snowman válasza Thusor (#18) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nálam nem volt semmi gond. Kínából először elmegy Hollandiába ahol levámkezelik, majd onnan jön hozzánk. A weboldalon található áron és a szállítási költségen kívül semmit nem kellett pluszban fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#20) Synthwave válasza Evil Snowman (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nocsak, nocsak.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) Evil Snowman válasza Synthwave (#20) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Felraktam 25-ért, 10 perc alatt elvitték. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.