Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cbr688


cbr688
senior tag

A cím alapján más hírre számítottam: azt hittem túl sokat játszott megint valaki és nem bírta a szervezete,de ez így tragikus, ennyi év után ez elég durva...részvétem...

(#2) danih


danih
addikt

Szintén részvétem, de muszáj megkérdeznem: a cikk szerint kritikus személyzetként a támadáskor a posztján volt... azaz játszott a posztján? Oké, nem atom-tengeralattjáró, de mégis...

(#3) imibogyo válasza danih (#2) üzenetére


imibogyo
veterán

Lehet csak én értelmezem másképp, de attól, hogy online volt még nem feltétlenül játszott. Én is online vagyok a munkahelyemen (mint most is, skype, steam, ph stb.) de ettől még dolgozom és maximum egy-egy percre nézek rá ezekre. Az, hogy most ezt a posztot is megírtam egy perc alatt, még elláthatom a munkámat teljes mértékben, nem? ;)

[ Szerkesztve ]

(#4) velizare válasza danih (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem az IT rendszerek adminisztrációja egy bármelyik random amerikai nagykövetségen sem lehet sokkal izgalmasabb, mint egy átlagos közép-belső-kongói IT-szolgáltató irodaházában. vannak aktuális feladatok, ebben biztos vagyok, de egyébként meg fekete számok mennek a fehér monitoron... ha átváltanak pirosra, felhívsz valakit, aki felkelt valakiket... és próbálj meg nem elaludni. egyébként mittani annyit írt, hogy jabberen volt fent (az utolsó szavai FUCK! GUNFIRE!), de biztos vagyok benne, hogy játszogatott is munkaidő alatt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) gtasystem


gtasystem
őstag

tanulság: mindenki játsszon reggeltől-estig, mert ki tudja meddig teheti.. :)

de ettől függetlenül részvétem..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#6) haxiboy


haxiboy
veterán

Részvétem....de jó lesz hamarosan mehetek vissza Evezni én is :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) velizare válasza haxiboy (#6) üzenetére


velizare
nagyúr

holnap írok kicsit a winter updateről, ma már lusta vagyok nekiállni. =]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8) TESCO-Zsömle válasza danih (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyrészt az előttem szólók okfejtése, másrészt az EVE nem egy olyan játék, ami mellett ne lehetne dolgozni.

Harmadszor: Az, hogy beosztása szerint kritikus személyzet nem feltétlenül jelenti azt, hogy akkor, ott éppen volt munkája/dolgozott, csak hogy nem hagyhatja el a posztját, mert ha munka van, azt azonnal le kell reagálnia.

Lásd pl.: ügyelet.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) danih válasza TESCO-Zsömle (#8) üzenetére


danih
addikt

Ebben nem értek egyet, az ügyelet és egy kritikus poszt szerintem különböző dolgok. A kritikus poszt azt jelenti, hogy a rendelkezésre állási időben a posztján van, és csak a munkájára figyel. Az ügyelet pedig hogy ellébecolok, de ha hívnak, azonnal reagálok.
Egy nagykövetségen szigorú protokollokat kell követni, feltételezem egy olyan veszélyes helyen, mint Líbia, méginkább. Ismerek embereket a budapesti orosz követségről, elég kemény előírások vannak, pedig még csak nem is háborús övezet.
De mindegy, én úgy vettem le a cikkből, hogy épp játszott (mármint játékban volt online), lehet akkor ez nem is igaz, mindegy.
Ettől függetlenül nagyon sajnálom, ami történt, találja meg a lelke a végső nyugodalmat.

[ Szerkesztve ]

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Szegény ördög, részvétem :(

Épp ezért sem merek nagyon kimenni külfödre, pedig szívesen megnézném Dél-Koreát, Taiwant, megnézném Petra romjait, Jeruzsálemet, a gízai piramisokat (azokat még meg is másznám, max szabadkozok, hogy nem tudtam elolvasni az arab tiltótáblát ;]), de nincs kedvem meghalni más népek hülye háborúi miatt... például ki tudja, hogy Észak-Korea mikor ugrik neki a déli szomszédjának.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) v.tom válasza danih (#2) üzenetére


v.tom
őstag

Nem játszott, ha jól emlékszem talán IRC-n vagy valami hasonló chat-en beszéltek The Mittani-val (aki a Goonswarm feje és Vile Rat - az elhúnyt - jóbarátja).

"(12:54:09 PM) vile_rat: assuming we don't die tonight. We saw one of our 'police' that guard the compound taking pictures"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.