Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) scyllafren


scyllafren
senior tag

Pici javítás: Ez azért történik, mert a Codemasters DDO licensze lejárt. A jelenlegi és VOLT előfizetők is átvihetnek karaktereket és kapják az 5000 Turbine pontot. És nem csak az első nap, hanem augusztus 20 után (amikor bezárnak a Codemasters szerverek) egy egyenlőre meg nem határozott ideig bármikor.

[ Szerkesztve ]

(#2) Vistaboy válasza scyllafren (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Javítottam, köszi az észrevételt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Egyébként egy kiváló MMO. :K

(#4) scyllafren válasza D1Rect (#3) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az. csak nem a casual playereknek készült, itt hatványozottabban kell gondolkozni mind fejlődés, mind csapat-taktika és összefogás terén. :)

(#5) D1Rect válasza scyllafren (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Talán a 3. Q-em volt ami már egy minipuzzle-lal fejeződött be. Azt hittem lehidalok.
Meg a narrátor is sokat dob a hangulaton. :K

(#6) csusza`


csusza`
senior tag

Hát, nem tudom mennyire kiváló, nekem annyira nem jött be az állandó instázás... :S

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#7) orkati


orkati
tag

Szerintem is remek játék, bár amikor elfogytak az ingyenes küldik, nem vettem újabbakat :)

Én akkor csatlakoztam, mikor ingyenessé vált, letöltöttem, és a Cannith szerveren játszottam, tehát valószínűleg USA játékosnak számítok, bár ezt nem tudom biztosan... Hátha tudja valaki: az volna a kérdésem, hogy nem tudnék valahogy EU-ra regisztrálni, hogy én is begyűjthessem az 5000 Turbine pontot? :DDD

(#8) bigadam94 válasza orkati (#7) üzenetére


bigadam94
tag

Ahhoz, hogy megkapd az 5000 pontot, muszáj, hogy előfizető légy.. (vagy ex-előfizető)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#9) orkati


orkati
tag

És ahogy elnézem, nem is kapható mostanság üzletekben DDO, pedig ha olcsón lehetne szerezni, esetleg megérné a dolog :D

(#10) scyllafren válasza orkati (#7) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az új EU regek le lettek tiltva, ergo ha kapható is lenne, csak pénzkidobás, nem tudnád semmire se használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.