Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ez most 4:3 ugye? Van ennek ma piaca? Van valami előnye? Érdekes alternatíva az már biztos.

Igazából ez egy 4X HD 1024x768-as kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

(#2) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Szvsz ez nagyon csúnya...

(#3) bok92


bok92
addikt

Hát ide nem hiányzott.. :U
Ritka csúúúnya készülék.

(#4) tzsolesz válasza mathaus=) (#2) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A dizájn az jó, és előremutató, sőt számomra az LG L széria dizájnja ma a legbejövősebb.
Itt az arányokkal van bajom csak. A 4:3-as arány miatt ilyen otromba. Ettől függetlenül valakinek még bejöhet ez is.

(#5) nbg


nbg
senior tag

Az 1024x768-ban mi a HD?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#6) Wajk válasza nbg (#5) üzenetére


Wajk
addikt

a kijelző biztos HD, csak a felbontást vették vissza :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7) Youri


Youri
veterán

Ez egy alul méretezett tablet...

RTX ON

(#8) agabe


agabe
addikt

Ez egyertelmuan a note sikere miatt jott/jon ki...csak a szelesseget kicist elszabdtak sztem...9centi szeles...fogni meg lehet, de kezelni ugyanazzal a jezzel tuti nem (note-ot nagyobb kezuek siman tudjak)
[az itteni teszten] is foleg a szelesseget nem dijazzak.
Erdekes mindenesetre, es majd kiderul ebben a regioban mennyire lesz kelendo a note2 mellett (bar tuti olcsobb lesz)

(#7) Youri:
Ahogy mondod, bar vannak 5 es 7 colos 16:9-es keparanyu tabletek is, es eddig 4:3-assal 10col alatt nem igazan probalkoztak...majd kiderul eloben.

(#9) tome.jr:
de az nem is telefon ;) , de tenyleg kiderul mennyire fogjak csipni.

[ Szerkesztve ]

(#9) tome.jr válasza tzsolesz (#1) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez most 4:3 ugye? Van ennek ma piaca?

Az ipad-nek milyen a képaránya? :)

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nemfog meg ezzel a képaránnyal. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) bagkri01 válasza tome.jr (#9) üzenetére


bagkri01
őstag

Az ipad egy tablet, amit általában két kézzel kezelnek az emberek, ez pedig egy telefon. A képarányból kifolyólag baromi széles lett és valószínűleg nagyon nehézkes az egykezes kezelése.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#12) bagkri01 válasza Cyberpunk (#10) üzenetére


bagkri01
őstag

Ezt elhiszem, úgy néz ki, mint egy szteroidos optimus L3.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#13) Nazara


Nazara
őstag

Ez a kép most össze van nyomva, vagy tényleg ilyen bumburnyák? A dizájn jó, csak igy ducinak tűnik.

bagkri01: szteroidos L3 :DDD

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#14) saelin


saelin
veterán

Kövezzetek meg de nekem tetszik. :-D
Picit tényleg furán fest, de ezt leszámítva ha árban jól belövik lehet sikere.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) kriszpontaz válasza tzsolesz (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az előttem szólóknak igaza van, az iPad képaránya is 4:3. Szerintem fekvő módban kényelmesebb egy weboldal böngészés mint 16:9 csíkban.

(#16) Youri válasza kriszpontaz (#15) üzenetére


Youri
veterán

Mondjuk nekem alap lenne az álló nézet, max filmet néznék fekvőben, az meg úgy is 16:9, ha nem 21:9. Állítva olyan könyves hatása van, ami valahogy természetesebbnek hat

RTX ON

(#17) kriszpontaz válasza Youri (#16) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez is igaz.

(#18) tome.jr válasza bagkri01 (#11) üzenetére


tome.jr
addikt

Mindössze 8 mm-rel, elhanyagolható mértékben szélesebb mint a Galaxy Note. Ott sem volt gond a méret, már több mint 10 millió fogyott belőle.

(#19) Necc válasza nbg (#5) üzenetére


Necc
addikt

A "HD ready" alapkovetelmenye, hogy legyen meg a 720 sor, az oszlopok szamara nincs kriterium, ergo ra lehet pecsetelni a HD szot.
Anno igy adhattak el a "Tësko es tarsai co." uzletlancok alacsony felbontasu plazmakat is jo bazidragan, HD plecsnivel, pedig azok felbontasa is csak 1024x768 volt.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#20) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát ez valami bitang nagy tepsinek tűnik nekem. Nem hiszem hogy egy ekkora cuccnak hatalmas piaca lenne.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#21) Karma


Karma
félisten

Viszont IPS, ami összemérhetetlen a Note csodálatos (öncenzúrázva) kijelzőjével. Ki kéne próbálni valahol élőben, mennyire elviselhető a méret :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#22) tjb007 válasza tzsolesz (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Van ennek ma piaca?"

Majd kiderül, hogy lesz e neki itt Európában (otthon egész jól fogyott, legalábbis is ezt mondták) viszont az a közel 900 dolláros ár (ez még ugye az Qualcomm -os, LTE -s verzió) amin kezdett márciusban elég elrettentő lehet még most is mert olyan nagyon olcsóbb ez sem lesz.

Van valami előnye?

A böngészés sokkal kényelmesebb rajta, bár van aki szerint nem, ez teljesen egyénfüggő.
"Nagyobb" a felület amin elég jól lehet jegyzetelni (mivel legfőképp arra lett kitalálva).

Én még eredeti változatot használtam egy ideig, igaz telefonálni nem tudtam vele (azért egy Skype hívás belefért) a CDMA miatt és a T-DMB vevő sem működik Dél-Koren kívül de azért elég jól elvoltam vele.
Olyan érzés volt mintha visszamentem volna az időben azokba az évekbe amikor még az Android sehol sem volt és a kétmagos processzorok is a sci-fi kategóriába tartozták, tiszta PDA érzés volt. Semmivel sem volt kényelmetlenebb használni mint a Note -ot, mondjuk egy kisebb kezű/rövidebb ujjakkal rendelkező embernek lehet, hogy meggyűlne vele a baja.

[ Szerkesztve ]

(#23) Youri válasza tjb007 (#22) üzenetére


Youri
veterán

900 dollár???? :Y :W

RTX ON

(#24) JR.CSé válasza tjb007 (#22) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Biztos hogy 900 dollár? Az elég sok... :F

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#25) Cyberpunk válasza tjb007 (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát annyiért, vagy hasonló árban kb borítékolhatják is előre a kudarcot. :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Az aksi nem egy nagy eresztés sőőőt...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#27) edward2 válasza JR.CSé (#24) üzenetére


edward2
addikt

Én 700ra emlékszem nem mintha az sokat segítene :)

(#28) hurrikan


hurrikan
addikt

Ezek szerint a Samsung Note2-je, a HTC 5"-osa, és ezis bemutatkozik az IFA-n.
Kíváncsi leszek melyik modell mennyire lesz versenyképes a piacon.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#29) nbg válasza Necc (#19) üzenetére


nbg
senior tag

Hat, nekem ebbol a tablazatbol pont nem ez jott le...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#30) tjb007 válasza Youri (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

& (#24) JR.CSé

999900 Dél-koreai won volt a szolgáltató független verzió ára a megjelenésekor.
Hogy itt Európában ez miként fog alakulni azt nem tudom de ennél azért biztosan olcsóbb lesz.

Az előző hozzászólásomhoz egy apró kiegészítés.
(micro)SIM kártyahely van/volt rajta csak akinél előzőleg volt az valami házilag vágott microSIM -et rakott bele ami beleszorult, próbálta kifeszegetni de nem jött ki és án már így kaptam meg.

(#25) Cyberpunk

Ennél azért biztosan "olcsóbb" lesz az ára.

(#27) edward2

Akkor rosszul emlékszel: [link]

(#31) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Eddig azt hittem egy kocka telefon nem lehet csúnya, de az LG csúnyán rámcáfol :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

Mire ez ideér, már a Note II lesz az ellenfél. Azzal szemben, meg csúnyán alul marad.

(#33) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ezt fülhöz emelni már képtelenség, szükség van ekkora méretre? Igen, az egy note ott mellette: [link]

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#34) xZer0kidx válasza hallerlaller (#33) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szerintem ennek nagyon nem jók az arányai(ez már így nem zsebbarát)... bár én a Note-ot sem emelem mindig a fülemhez a headset sem véletlen van...
A formavilága pedig amúgy nem olyan rossz de a szélessége nem oké...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#35) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Ez a legjobb telefon? Vagy mi...

Miért nem lehet JB-vel kiadni?

(#36) Youri válasza bigkrisz96 (#35) üzenetére


Youri
veterán

Ki mondott ilyet

RTX ON

(#37) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

nem szép teló a samsungok sokkal szebbek és jobbak :DD

(#38) hallerlaller válasza xZer0kidx (#34) üzenetére


hallerlaller
addikt

ja és ez lehet már Vu2 néven jön? :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#39) Youri válasza hallerlaller (#38) üzenetére


Youri
veterán

RTX ON

(#40) xZer0kidx válasza hallerlaller (#38) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

jah és szó szerint a hajadra kenheted ezt a cuccot!!! :D (najó nem szidom szegényt...)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#41) berbatov2 válasza Youri (#39) üzenetére


berbatov2
senior tag

Nincs smiley de kepzelj ide egy parat :)

(#42) jacis


jacis
nagyúr

Ennek tesóm nagyon örülni fog :) (S2 lába nagyon kilóg már nála.....)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) tzsolesz válasza Ricardo (#32) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát azért az hogy csúnyán, azért nem igaz.
Lesz amiben az, lesz amiben ez lesz jobb. :K

A kijelző az már borítékolható, hogy ebben lesz jobb. Az üzemidő majd eldől a teszteléskor.
Anyaghasználat, minőség tekintetében is van egy sejtésem, hogy az LG lesz a nyerő.
De ne menjünk ennyire előre. :)

Bencsmarkokban persze a note2 jól fog szerepelni. Mondjuk én azokkal nem szoktam játszani. Igazából nálam az LG új UI-ja mindent aláz.

[ Szerkesztve ]

(#44) Necc válasza nbg (#29) üzenetére


Necc
addikt

Pedig nezd meg jobban, pontosan az van ott amit en is leirtam:

"Minimum native resolution: 720 horizontal lines (rows) in widescreen ratio"

Latod? 720 sornak meg kell lennie, de az oszlopokra nincs kriterium.

A tablazat tobbi reszet ne nezd, nyilvanvaloan nem fognak YPbPr csatlakozot meg HDCP kompatibilis DVI/HDMI csatlakozokat beletaposni egy szerencsetlen mobiltelefonba :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#45) jooker82 válasza tzsolesz (#43) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hamarosan bemutatkozik az LG eddigi legerősebb,legbrutálabb telefonja,8 nap múlva az IFÁn....2GB RAM,13mp kamera,1,5 GHZ-es 4 magos proci,Adreno 320 grafikus gyorsitó, és szerintem Full HD kijelző... :Y
Várós lesz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#46) Youri válasza jooker82 (#45) üzenetére


Youri
veterán

Mindezt 2.2-es Androiddal, jövőbeni frissítés nélkül :D

RTX ON

(#47) jooker82 válasza Youri (#46) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mit is nem frissitett le az LG??
Amúgy én nem a múltból meritve szoktam telefont venni... volt 2x-em és most L7-em van...
Vagy csak irigykedni próbáltál :F

ja a 4X-re most jött ki a V10E az 5. frissités,2 hónapon belül és hibája nemigazán van... :P

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) tzsolesz válasza jooker82 (#45) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Erről hol van hír?
Ezek szerint nem a 4X HD az LG csúcsa? Vagy ez is LTE teló lesz?

[ Szerkesztve ]

(#49) Youri válasza jooker82 (#47) üzenetére


Youri
veterán

Vagy csak irigykedni próbáltál
Pff :DDD Persze, nagyon :DD LG és a telefon :U

RTX ON

(#50) jooker82 válasza tzsolesz (#48) üzenetére


jooker82
nagyúr

Konkrétan itt is irnak róla,de már korábbról is lehetett tudni,bár még most lehet,h csak a spwect leplezik le...
a Full HD-ra meg azért tippelek,mert már kész van a kijelző és tavaly is ilyenkor tették bele a HD-t az LTE mobilba...

Youri: Akkor meg minek irtál be :F Csak lehúzni :U .... Szégyeld magad...Ahogy Máté Krisztina,mondaná: Viszlát!!! :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.