Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Mi 9T Pro. Jó hardver, jó anyaghasználat, jó szoftver, jó ár, bazári kinézet. Bár egy jó tokkal lehet javítani rajta.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A Mi 9T már bizonyított, a Snapdragon 855-tel, de még 5G modul nélkül szerelt Mi 9T Pro pedig már elérhető az olasz, spanyol és francia MiStore-okban, illetve Németországban az Amazonon.

Ez a mondat csak nekem lett kicsit kusza? Mintha a Sima 9T-re vonatkozna, hogy 855-ös.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Atomgeszi válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elsőre ja, de többszöri olvasásra, valahogy így kell
A Mi 9T már bizonyított,(nagy levegő.. várakozás - és most folytatni)a Snapdragon 855-tel, de még 5G modul nélkül szerelt Mi 9T Pro pedig már elérhető

:D

(#4) juuzer válasza Zsoleszhun (#1) üzenetére


juuzer
addikt

+1

Vamos a la playa.

(#5) hyperspace válasza Atomgeszi (#3) üzenetére


hyperspace
őstag

Egy pontos vessző sokat segített volna.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#6) AliceWake válasza hyperspace (#5) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, úgy tényleg értelemszerűbb, máris javítom :R

Non omnis moriar.

(#7) Neck


Neck
veterán

"Az árak az eltérő adóterhek miatt változatosak, 6/128 GB-os kiszerelésben jelenleg Németországban a legolcsóbb 354 euróval.
A legtöbbet ugyanezért a francia és olasz MiStore-ban kell fizetni, ott a 6/128 GB-os verzió 449 euró, a 6/64 GB-os modell pedig 429 euróba kerül. Spanyolországban az alap memóriakiosztás (6/64 GB) 399 euró, az Amazonon pedig csak 323."

Megkérdezhetem, honnan vettétek ezeket az árakat?
Én több hete nézem az árait - legolcsóbb 400 euró volt Németországban, azon a napon, amikor az Amazon belistázta, de azóta is 450-440-430 (most épp 430).

Csak mert ha tényleg 354 euró Németországban valamelyik boltban (Németországban élek magam is) azonnal rendelem is meg.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8) forgonati válasza Zsoleszhun (#1) üzenetére


forgonati
őstag

A fekete korrektül néz ki, ha nem akarsz színessel villogni. Az pont úgy néz ki mint minden második telefon manapság. Vannak akik nem akatnak szürkék lenni, szoknak jó pl. a piros. Higy bazári vagy sem, az szubjektív. Valaki szerint a Fiat Multipla is szép.

Keelah Se'lai!

(#9) AliceWake válasza Neck (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hát, ez jó kérdés. Tekintve, hogy a forrásoldalt a hivatalos magyarországi forgalmazó üzemelteti, nem ellenőriztem egyesével az árakat (mea culpa), de valóban 430 euró a német Amazonon, 6/64 GB-os pedig nincs is.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10) bollokcs80 válasza AliceWake (#9) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Csak az lesz a baj, hogy ilyen áron ütik itthon egymást a "sima" Mi9-el. Bár nálam a jack megléte és a 4000 mAh-es akksi miatt jobban bejönne.

B.Cs.

(#11) arnoldito


arnoldito
senior tag

Egyébként már itthon is van, igaz nem a Mistoreban, de elérhető a Xiaomishop.hu-n. Ők sem ma kezdték az üzletelést...

(#12) bollokcs80 válasza arnoldito (#11) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Viszont ők nem hivatalos áruház és Kínából hozzák be. Az árképzés is kicsit más, mint a hivatalos forgalmazónál.

B.Cs.

(#13) arnoldito válasza bollokcs80 (#12) üzenetére


arnoldito
senior tag

Persze, hogy Kínából hozzák, de ez lényegtelen is, mindenki onnan hozza, még a saját Store is, és amíg van rá garancia addig teljesen mindegy hol vesszük. Pl eustock is onnan hozza a telókat és mégis megy a gari, bár ott már csak céges ügyfelek vásárolhatnak sajnos. Egyébként teljesen jó áron van most Xshopon. :)

(#14) PowerBuldog válasza arnoldito (#13) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csak nem mindegy, hogy a hivatalos cég hivatalos úton a gyártótól kapja. (Mi Store és eustock is közvetlen így szerzi be.) Amit ha IMEI alapján ellenőrzöl akkor tényleg magyarba szántak. Vagy gearbest/banggod és társaik oldalról veszi és kapsz egy kukutyinba szántat.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#15) arnoldito válasza PowerBuldog (#14) üzenetére


arnoldito
senior tag

De nem mindegy ha vállalják a garanciát rá? Te mit gondolsz mikor egy fullos BMWt megrendelnek magyarban, majd után ki is viszik németbe, hollandba és olcsóbban megkapja mintha ott helyben rendelte volna az ügyfél, és még garancia is van rá, akkor foglalkozik bárki azzal, hogy nálunk rendelték meg? Mindegy addig amíg van magyar ügyfélszolgálat, magyar garancia. Értem hogy nem a MiStore adja, de akkor is van itthon, kapsz számlát és garanciát. Akkor ne mondjuk azt, hogy majd itthon is lehet kapni, mikor van üzlet aki forgalmazza. Mondjuk azt, hogy hivatalosan a MiStore is forgalmazni fogja Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

(#16) Atomgeszi válasza arnoldito (#15) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ennyi erővel bármelyik zug gsm jó, mert "magyar ügyfélszolgálat, magyar garancia"

Csak éppen a hivatalos garancia azért más, mert ők nem magyar garanciát adnak, hanem lengyelbe küldik, ahol és csak ott szerelnek be gyári alkatrészeket.

(#17) Userlook válasza Neck (#7) üzenetére


Userlook
tag

Igaz a 6/64 majdnem 350 euro. Helyette 375 euro. Én meg 450ert vettem az Amazon-rol
2 hete.

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#18) hroberto


hroberto
veterán

Jól tudom, hogy ebben nincs Qi töltés?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#19) Atomgeszi válasza hroberto (#18) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nincs

(#20) joey04


joey04
titán

A másik topikban már vannak tulajok is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Balage992


Balage992
csendes tag

Szlovákiában már egy ideje kapható hivatalosan. Múlt héten volt is a kezemben :)

(#22) Neck válasza AliceWake (#9) üzenetére


Neck
veterán

Nyilván nincs kapacitás mindent leellenőrizni, de így viszont ez fake news :(

Userlook:
Az a baj, hogy az általad linkelt cucc direktben az amazonon keresve fel sem jön.

Illetve, hogy ha nem az amazontól veszed, hanem valami random dzsunka kis cégtől, akkor kb olyan, mintha az eBay-ről vennéd, csak az Amazon szállítja ki.

stb.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#23) Userlook válasza Neck (#22) üzenetére


Userlook
tag

Pedig itt van.

Az Idelo-val [link] keres rá.
A másik dolog nem is láttam hogy a német Amazon árulna direktbe a telót.

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#24) Neck válasza Userlook (#23) üzenetére


Neck
veterán

Pedig árulja, [link].
Az Idealo-n keresem én is, de nem az app-al, hanem a weboldalukon, és úgy már nem hozza a 64-est. Az Amazon oldalán keresve sem.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#25) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Szereztem egy Mi 9T Pro-t. Írtam egy rövid véleményt, blogot. Akit esetleg ez érdekel.

:R

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#26) voncci válasza Carlytoo (#25) üzenetére


voncci
aktív tag

Hol olvasható?

(#27) hyperspace válasza voncci (#26) üzenetére


hyperspace
őstag

Sáómi (Xiaomi) Mi 9T Pro!

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#28) l4c1p4p4


l4c1p4p4
csendes tag

Szerintetek meddig esik ennek a telonak (6gb/64gb) az ara belathato idon belul? Nezegetem es szinte folyamat csokken 118 ert mar van itthon. Meddig mehet le? 110? 100?

(#29) Angel78


Angel78
aktív tag

Sziasztok,
van ennek a mobilnak valahol egy felhasználói közössége, fórum ahol tapasztalatot, infót lehet szerezni? A telefon már amúgy megvan egy 6/128 carbon black és azt kell, hogy mondjam (S6/S7/S8/I8) után hogy nagyon rendben van. Nekem tetszik az első nap után :D
Köszönöm

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.