Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BeastMode


BeastMode
őstag

Az ár és az akkumulátor nagyon negatív pont, minden másban tetszik. Bár lehetne egy kicsit vastagabb is, valahogy csak meg kéne fogni:)

INGJOKE: már bocs, de miért kell egyből a flame? Nem értem az ilyen embereket...

[ Szerkesztve ]

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ez az eldobható fos hogy lenne "Iphone 6 killer" ?

vicc.... :)

(#3) Forest48 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Forest48
aktív tag

Off: Örülünk, hogy sikerült idetalálnod, de ha jól láttam valamelyik fórumban szidták az almát, fuss gyorsan megkeresni.

On: kár h nem csináltak belőle 2 váriánst. Mekkora akku fért volna bele, ha rápakolnak még úgy 3-4 mm-t?! Vadállat lenne. Amúgy az a baj, hogy ez egy női teló, náluk pedig elveszik a táskában az intimbetét mellett. Mert ugyebár köztudott h oldalról nem látszik ;)

[ Szerkesztve ]

(#4) Oppenheimer válasza BeastMode (#1) üzenetére


Oppenheimer
veterán

"INGJOKE: már bocs, de miért kell egyből a flame? Nem értem az ilyen embereket..."

pedig igaza van, ez a telefon olyan messze van az iPhone 6 megölésétől, mint én Cupertinotól.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Egész pofás készülék, kicsit túlárazva .

kengyel

(#6) Crytek


Crytek
veterán

123 ezer lol na ez sem lesz egy néptelefon.

Next PC Upgrade: 2022

(#7) spawn21


spawn21
veterán

Sajnos sok mindenre kevés lesz a készülék.

Kicsi aksi, nem bővíthető memória.....

Szépnek biztos az, hogy melyik márkát üti ki, tök mindegy.

iPhone 13p

(#8) BeastMode válasza Oppenheimer (#4) üzenetére


BeastMode
őstag

Számomra az összes Androidos készülék, egy Lumia 520 vagy egy ősrégi 3210 is iPhone killer, mégse írok egyetlen almás hírhez vagy teszthez, hogy milyen "fos".
Ízlések és pofonok, mindenkinek megvan a maga kedvence, de a trollkodást lehetne kulturáltabban is csinálni;)

[ Szerkesztve ]

(#9) Obyboy válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

Troll ON

Én egy almát is el tudok dobni bármikor.

Troll OFF

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#10) INGJOKE válasza BeastMode (#8) üzenetére


INGJOKE
veterán

Arra nem gondoltál, hogyha nem ez lett volna beleírva a főoldalon a címe alá akkor senki nem szólt volna egy szót sem, már csak azért sem, mert el sem olvastam volna a cikket, de ha már kint "támadnak" arra reagálni kell...

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem igazan erzem, hogy i6 killer volna. Pedig az is egy ronda keszulek, de ez sem piskota. Van ettol sokkal szebb androidos mobil.

(#12) Freiherr


Freiherr
őstag

Annyiban kimerül a hasonlóság szerintem is,hogy ez is ugyanúgy hajlik a zsebben.

XXX

(#13) Mr.Silkó válasza INGJOKE (#10) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ezt soha nem értem. Miért veszi személyes támadásnak egy fan, ha az általa kedvelt céget negatívan minősítik? Árt ez bármit is szerinted az Apple-nek? Szerintem ők csak nevetnek ezeken a kijelentéseken, cikkeken, amíg dől a stex. Ugyanúgy venni fogják a termékeit, ahogy eddig is.

[ Szerkesztve ]

(#14) BeastMode válasza INGJOKE (#10) üzenetére


BeastMode
őstag

"de ha már kint "támadnak" arra reagálni kell..."
Ha te kötelességtudatból véded állandóan az almát, akkor hajrá. Mást nem tudok hozzáfűzni ehhez a gondolathoz.

(#15) munnergep


munnergep
senior tag

Szerencsétlen iPhone-t már annyiszor megölték, tiszta Kenny effekt. (szemetek!)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#16) Forest48 válasza BeastMode (#14) üzenetére


Forest48
aktív tag

Hagyd is, trollkodik csak. Úgyis mindjárt kipucolják a topikot.

(#17) spawn21 válasza INGJOKE (#10) üzenetére


spawn21
veterán

Tényleg gáz amit csinálsz.

Használom a márkát, de akkor sem védeném ha fizetnének érte.
Amúgy sok alma killer van a piacon, mindhez uzsgyi valamit beírni ;)

iPhone 13p

(#18) marositech


marositech
senior tag

Ohh...iPhone killer, cuki jelző...a sor végére beállni!

Ha nem adjuk a killer jelzőt, akkor valszeg 100e alatti lenne, de mivel "killer" ennyi az ára.

Awful...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#19) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Ízlésről kár vitázni, nekem nem tetszik. Ahogy vallási kérdésekben sincs értelme a fanokkal...
Oppo tulajként, nekem nincs jó tapasztalatom Oppoékkal... :( Viszont iPhone-t meg nem vennék...

[ Szerkesztve ]

(#20) INGJOKE válasza spawn21 (#17) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem te vagy gáz.... de ez is csak egy olyan vélemény mint a tied... azt hogy te mit csinálsz és mit nem nem hinném hogy másnak iránymutatás lenne akármilyen témában is... Én is csak elmondtam a véleményem, ahogy te is megteheted és meg is teszed... ennyi... ha nem tetszik akkor ne olvasd el. Köszi :)

(#21) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Szerintem itt a tulajok bukták a 3,5 mm-es csatit, legalábbis az itteni fotókon nem látok...

Mikor jön el az egyszerű vízállóság kora egyébként? Vagy akkora kunszt? CSí töltő meg kékfog és kész. nincs egy vacak csatlakozó felület sem, amivel küzdeni kell a vízhatlanság végett. Mindegy, csak úgy felmerült bennem...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#22) bigrock válasza tom956ster (#21) üzenetére


bigrock
addikt

Majd használják BT fülhallgatóval... Valamit valamiért.

(#23) galaxys80


galaxys80
veterán

Látom néhányan megint beleléptetek a mobilaréna csapdájába. :DD

(#24) joey04 válasza galaxys80 (#23) üzenetére


joey04
titán

ez igazából (An)Dante "csapdája", ő szokott élni ezzel a megfogalmazással.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Zolik válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Zolik
senior tag

a fosphone 6 csak 2x drágább, de cserébe mindenből gyengébbet kapsz:
1gb ram
1810 mAh akksi (lol)
nem bővíthető memória (lol #2)
8MP kamera (...#3)
4,7" kijelző
stb

tényleg nem semmi 250ezer Ftért...kb egy 2 évvel ezelőtti droidos teló spece is lehetne.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#26) galaxys80 válasza Zolik (#25) üzenetére


galaxys80
veterán

Neked valami iPhone-os srác lenyúlta valamikor a barátnődet? Vagy mi a baj?

(#27) Cilindrik válasza Zolik (#25) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Igazán összehoználak titeket egy "baráti" eszmecserére a mobilvilágról :DD :DD :DD

(#28) dreamdancer válasza joey04 (#24) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ezért kellene már elfejteni így 2015-ben ezt az "iphonekillerezést", főleg egy magát szakmai tartó portál részéről. Már rég leesett mindenkinek, hogy egyetlen androidos készülék sem ölte meg vagy fogja megölni az iPhone-t - más hardver, más OS, más ár, más közönség.

Egy ilyen ostoba indítás aztán persze generálja a még ostobább hsz-eket.

Nem a lényeg a fontos.

(#29) Mr.Silkó válasza tom956ster (#21) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Annak én is nagyon örülnék már, ha nem kéne a csatikat fedni, meg hasonlók, hanem tényleg teljesen vízhatlan telefonokat gyártanának. Valószínűleg jóval kevésbé lennének sérülékenyek is (kevesebb beázási hely).

(#30) PetX válasza Zolik (#25) üzenetére


PetX
aktív tag

Cserébe viszont kapsz egy faszául a hardware-re optimalizált OS-t. Azért emellett nem kellene elmenni csak úgy.... Nem vagyok almás, S4 Active-om van, még mielőtt jön a buzialmás jelző.... :DDD

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#31) Mr.Silkó válasza Cilindrik (#27) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Már csak Touck-ko kolléga hiányzik! :D

(#32) nikilauda válasza galaxys80 (#26) üzenetére


nikilauda
senior tag

:C
halálos

(#33) kbyte1024 válasza dreamdancer (#28) üzenetére


kbyte1024
addikt

Pontosan így van +1 még hogy alma killer.... Vicces

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#34) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Csak kérdezem de az Iphone killer dolog mire vonatkozott? Ami egyébként idézőjelben van a cikkben.

Mert ha hardverre akkor bizony pár paraméter alapján akár igaznak is tűnik Bár a proci, tárhely ugye nincs a listán. Vagy csak én gondolom azt, hogy ezzel a paraméterekre akartak utalni? Pl a pár hozzászólással fentebbieken kívül a vékonyságával és stílusával. És nem azzal, hogy most már ezentúl mindenki ilyet vesz mert mindenben egyértelműen jobb.
Nyilván mindenki tudja, hogy az iOS egy jól összerakott rendszer. Valamint ízlések és pofonok..
Ami itt megy az komolyan gyerekes.

[ Szerkesztve ]

(#35) ak76 válasza INGJOKE (#10) üzenetére


ak76
senior tag

Elég vacak életed lehet ha egy szenzációhajhász poszt cím miatt egyből támadást vizionálsz,amire "reagálni kell"
Az "iphone killer" egy bevett zsurnalisztikai szófordulat,afféle troll mágnes,szót sem érdemel.

(#36) Cilindrik válasza Mr.Silkó (#31) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Az már túlerő lenne

(#37) diabolika


diabolika
tag

Ez egy női telefon! Ők pedig nem azt nézik, hogy mekkora akksi, milyen proci és hogy mennyi ram...nekik legyen kívülről szép, legyen jó nagy megapixel szám irva a kamerára és Ennyi. Már viszik is, mint a cukrot! :)

Tiszta hülye aki nem normális.

(#38) Zolik válasza galaxys80 (#26) üzenetére


Zolik
senior tag

csak abban a stílusban reagáltam amiben INGJOKE írt. Mert szerinte ez belefér.

(#30) PetX
Akkor végül az oprendszerért fizetsz több mint 100ropit...szép..
Nekem meg s4em és el nem cserélném ájfónra. :)

(#37) diabolika
akkor az iphone is az ezek szerint? :D

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#39) #56573440 válasza ak76 (#35) üzenetére


#56573440
törölt tag

és működik is a trollmágnes. ahogy a gyártók se ma találták ki hogy érzelmi kötődést alakítsanak ki a branddel kapcsolatban a felhasználókban. nézd meg mennyire hatékony a csapatsportokban. emberek késsel mennek egymásnak két focicsapat miatt ahelyett hogy élveznék a meccset. táborokra kell osztani itt is, és hűséges birkákat nevelni akik felsőbbrendűnek érzik magukat a birtokolt készülék tudatában. és még mielőtt, nem ez nem csak az almásokra igaz. pontosan ezt váltja ki egy hír amiben benne van hogy a bb részvények estek 3%-ot mert raktáron porosodik két készülék, még a trollok meg se érkeztek a fanok már megelőző taktikai szőnyegbombázásba kezdenek csak a tuti ami biztos alapon. és akkor még hol vannak a htc fanboyok, és társaik... mindegyik gyártó próbál így vagy úgy de emócionális kötődést is kiépíteni a vásárlókban, és mint látjuk működik rendesen. mármint a kis gyapjas jószágokon akik önként és dalolva ölelik keblükre a marketinggépezetet bármilyen oldalról ;)

(#40) bagkri01


bagkri01
őstag

Szép kis topik lesz ez is. Két különböző os-t futtató készüléket, hogy a fenébe lehet összehasonlítani, max gyorsaság alapján ,de a mai mobilvilágban, már ez is csak tizedmásodperceket jelent.
Maga a cikk címe is flamekeltő, tényleg nem valami szakmai.
Szép a telefon? Igen
Drága? Igen
Iphone killer? Nem
Az os miatt nem is focizhatnak egy ligában, az iOS pedig az apple privilégiuma. Nem kell itt azon vitázni, hogy melyik jobb. Ízlés, pénztárca, márka szeretet határozza meg, hogy ki mit vesz. Írom ezt úgy, hogy soha nem vennék ipnone-t.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#41) diabolika válasza Zolik (#38) üzenetére


diabolika
tag

Szerintem az...csak a jobban elő csajoknak :D

Tiszta hülye aki nem normális.

(#42) Zolik válasza bagkri01 (#40) üzenetére


Zolik
senior tag

miért a oneplus 1 is flaghip killer volt? nem. mégis így reklámozták...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#43) galaxys80 válasza Zolik (#38) üzenetére


galaxys80
veterán

Fenéket. Minden Apple cikknél megjelensz és trollkodsz.

(#44) spawn21 válasza INGJOKE (#20) üzenetére


spawn21
veterán

Nem Te vagy a gáz, hanem amit írsz.

Azt sem írtam, hogy azt kell tenni amit én mondok. Nem is értem mi a bajod tulajdonképpen. Mensi?

iPhone 13p

(#45) Mr.Silkó válasza #56573440 (#39) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"kis gyapjas jószágok" :D

(#46) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Nem szimpatizálok az Applellel, de mi a francért kellett ilyen troll cím? Több a katt? Aztán mehetnek a banok, mert miért flamelsz a topikba? Mobilarena-csapda, röhej :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#47) Izzé válasza dreamdancer (#28) üzenetére


Izzé
őstag

Az ostoba emberektől (vagy gyerekektől). :U

(#48) INGJOKE válasza spawn21 (#44) üzenetére


INGJOKE
veterán

Elmehetnék további alpári stílusba is, ahol már a mensi kapcsán előhozhatnám az anyukád is, de ehhez most nincs hangulatom és sírnának is érte páran szóval inkább nem reagálok komolyan.

(#49) spawn21 válasza INGJOKE (#48) üzenetére


spawn21
veterán

A stílusod nem ide való. Hol írtam olyat, hogy anyámat vehetnéd elő?

No comment. Szevasz

iPhone 13p

(#50) INGJOKE válasza Zolik (#25) üzenetére


INGJOKE
veterán

ha már próbálod a gyenge droidot védeni az "ebben mindenből több van" szarral, akkor nézzél már nekem egy sebesség tesztet a telefonodon és gyere vissza megosztani a véleményed velünk és én is elküldöm majd mit mért az I6... :) :D :DD :DDD :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.