Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) sharkypeti válasza icecube23 (#298) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Minden telefonomhoz szoktam venni tempered glasst, akármilyen gorilla glass üveg van rajta gyárilag. Erre is tettem fel, egy elég jó értékeléseket kapott üveget. Mivel ennek a kijelzője is olyan 2.5D stílusú, szélén kissé lekerekített forma, elég ügyesnek kell lenni, hogy minél kevesebb helyen kelljen utólag egy kis olajos cuccal letapasztani. Állítólag a Nillklinnel nem kell majd így utólag ügyeskedni, de ez majd kiderül, nem tudom, nekem ez a közepes árfekvésű is megfelel. A Cafele is drága, mégis kell utólag olajozni.

OnePlus 12

(#302) DagiGere1 válasza sharkypeti (#301) üzenetére


DagiGere1
csendes tag

Szia!

Be tudnád linkelni, hogy Te milyet rendeltél pontosan?

(#303) DagiGere1


DagiGere1
csendes tag

Sziasztok!

A netmobil-nál tervezem megvenni a telefont.
Az okok:
- Van személyes átvételi lehetőség
- Versenyképes ár
- Az ár tartalmazza az 1 év teljes körű + 1 év szoftveres garanciát
- Egész jó vásárlói vélemények

Ami aggaszt: Magáról a cégről nem találtam infot, nem nyugodtam meg, hogy mondjuk 1 év múlva is piacon lesz-e még.

Van valakinek esetleg jó/rossz tapasztalata, garanciális tapasztala velük kapcsolatban?

(#304) sharkypeti válasza DagiGere1 (#302) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Először egy ilyet rendeltem, mivel volt már itthon abból az olajos cuccból, ami kellhet az üveg tökéletes illeszkedéséhez. Kellett hozzá, jó is lett, az üveg méretpontos. Aztán rendeltem egy ilyet, ehhez talán már nem is kell az az olajos ragasztós cucc, kíváncsi leszek rá, de még nem jött meg, de nem baj, mert amíg szépen fent van a mostani, addig úgysem cserélem le.

OnePlus 12

(#305) icecube23 válasza DagiGere1 (#303) üzenetére


icecube23
tag

Én ott vettem 2 hete... Akkor még telenoros kártyám volt, es a csaj azt mondta hogy ha nem jo a 4g bejövő hívás akkor ha visszahozom 14 napon belül kicsereli más készülékre vagy visszaadja a penzt... Kulturált ügyintézés, gyors es korrekt kiszolgálás

(#306) DagiGere1 válasza icecube23 (#305) üzenetére


DagiGere1
csendes tag

Köszi

(#307) DagiGere1 válasza sharkypeti (#304) üzenetére


DagiGere1
csendes tag

Köszi

(#308) tuzesjoco


tuzesjoco
csendes tag

Sziasztok!

A problémámra továbbra sincs ötletetek, vagy másnál ez nem jelentkezett? Híváskor, ha a hívott fél felveszi a telefont, akkor rezgéssel jelzi ezt a telefonom. Korábban más telefonnál még emlékszem erre a problémára és meg is lehetett szüntetni. Most viszont nem találok rá semmi ötletet. Van valakinek ötlete?
Más telefonnál ezt a menüben, vagy az Engineer Mode-ban tett beállításban kehet kivenni. Egyikben sem találom.

(#309) atiss.1977


atiss.1977
csendes tag

Kib****tt frissítést kapott már valaki a 120-as romra? A 130-as után már van 132 is, a kinai verzió 142-nél tart.

(#310) koxminator válasza tuzesjoco (#308) üzenetére


koxminator
senior tag

Beállítások -> Hang -> Rezgés csengetéskor az 1. SIM kártyánál (és 2. SIM kártyánál)

Ha ezeket kikapcsolod, akkor is rezeg?

Ja, a hívott félnél... akkor nem tudom sajnos.

atiss.1977: nem, én sem kaptam még, de március 22 már közel van, addig csak ideér már végre

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#311) tuzesjoco válasza koxminator (#310) üzenetére


tuzesjoco
csendes tag

Igen amit írsz az a bejövő hívás rezgését szünteti meg, ez pedig más. Ez csak akkor rezeg be ha valaki felveszi az én hívásomat. Több fórumon, más telefonok esetében ez a beállítási lehetőség szintén a hang menün belül van. Ebben viszont kimaradt.

Más telefonban ez kb így helyezkedik el a menüben: "Tárcsázó (hívás) / opciók (bal alsó érintőgomb, vagy jobb felső három pont) / további funkciók és beállítások / hívásbeállítások / kapcsoláskor rezgés menüpontban"

Na ebben nem ám. Kérdésem más ilyen telefonnál nálatok létezik-e ez a rezgés? Ha nem akkor valahol mégiscsak kikapcsolható lehetne....

[ Szerkesztve ]

(#312) tuzesjoco válasza atiss.1977 (#309) üzenetére


tuzesjoco
csendes tag

Én 130-as vagyok, de első beindításkor így indult. Smartshop-os Európába szánt készülék. Ez 2 hete volt, azóta nincs változás.

[ Szerkesztve ]

(#313) polberto


polberto
tag

Az Indiai 130-as szoftverbe nem lenne Magyar nyelv, illetve B20?

(#314) zsbacsi


zsbacsi
csendes tag

A B20 nem a firmwaretől függ, hanem a telefon hadwaretől. A magyar nyelv passz, angol biztos van benne. De miért akarsz rá indiait rakni?
Azt lehet amúgy tudni,hogy a fent említett 132 ill 140es fimware milyen újdonságokat tartalmaz?

(#315) polberto válasza zsbacsi (#314) üzenetére


polberto
tag

Azért mert lehet nem kapjuk meg még a 130-as frissítést sem.

(#316) koxminator válasza polberto (#315) üzenetére


koxminator
senior tag

Nem persze, a 3 hónapos telefonra már a büdös életben nem kapunk több frissítést..

ezt ugye Te sem gondolod komolyan??? :W

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#317) reddoors válasza koxminator (#316) üzenetére


reddoors
tag

Mondjuk az elég szégyen amit a Honor művel. Beharangozza az új funkciókat aztán pár telefonra kiküldi a frissítést. Nagy ívben tesznek ezek a felhasználókra , szerintem a telefon azért került kedvezményes áron forgalomba mert megspórolják a többletköltséget más területen. A telefon december végén jelent meg KB. 3 HÓNAPJA és semmi mozgás.....

Azt amit ígértek azt sem tartják , hiszen közleményben adták ki , hogy a biztonsági frissítéseket legalább 3 havonta frissítik. Az én telefonomon novemberi van (120-as).

Ez egy link banda az utolsó honor telefonom, jövő hónapban megjelenik a telefon amire várok aztán kidobom a francba ezt a telefont. :DD

Az xda-n sem találtak megoldást hogyan lehet hozzájutni a 130-as szoftverhez .
Úgy gondolom az iszonyatos rossz támogatás miatt , még a szoftveres hálózati hibákat sem javítják , NEM érdemes megvenni ezt a telefont. Ha ezt tudom előre eszembe sem jut ezt venni.

[ Szerkesztve ]

(#318) polberto válasza reddoors (#317) üzenetére


polberto
tag

+1

(#319) koxminator válasza reddoors (#317) üzenetére


koxminator
senior tag

Részben igazat kell adjak, de azért már most temetni egy új telefont, hát nem tudom.. nekem is furcsa, mert az előző Honor 6 Plus-om még 2,5-3 év után is kapott még egy biztonsági frissítést (ha jól emlékszem), itt valóban nem kapkodják el.. nem erre számított eddig senki, de én személyszerint még nem írom le őket. Az viszont tény, hogy pár dolog nem úgy működik, mint korábban (frissítések, azok közzététele más csatornákon is).. hogy ez minek köszönhető, nem tudom.. én tulajdonképpen funkciókban totálisan elégedett vagyok vele, amiket láttam eddig újdonságokat a leendő frissítésekben, egyik sem hiányzik égbekiáltóan (de ez én vagyok), viszont ettől függetlenül illett volna már kiadni a frissítést, vagy legalábbis valami kommunikáció féleséget, hogy ha késik, akkor miért..az is lehet, a HonorEU Twitter oldalán felteszem nekik majd a kérdést..

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#320) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Eddig nagyjából hibátlannak gondoltam a telefont (persze csak 1 hét használat után), de ma azt vettem észre hogy az autó kihangosítóval percenként megszakítja a kapcsolatot majd újra kapcsolódik. Tudjátok mi lehet az oka?

(#321) polberto válasza Nyiaz (#320) üzenetére


polberto
tag

Nekem is ezt csinálja.
Ezért várom már azt a soha ide nem érő frissítést, hátha megoldodik.
Úgy látszik gyenge a bluetooth része.

(#322) Nyiaz válasza polberto (#321) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Nem akarom elkiabálni, de...
Azt figyeltem meg, hogy városban gyakrabban dobta el mint azon kívül, így arra jutottam hogy összefügghet vmilyen hálózat sűrűséggel. Kikapcsoltam a WIFI+ -t ami váltogat a 4G és a WIFI között és ma reggel egyszer sem dobta el a bluetooth-ot. Még tesztelni kell....

(#323) polberto válasza Nyiaz (#322) üzenetére


polberto
tag

Kikapcsolt wifinél is csinálja.

(#324) Nyiaz válasza polberto (#323) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Igen sajnos nem jött be. Ha városból indulok rendszeresen szétdob, ha vidékről akkor ritkán. ??

(#325) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Három eszközt működtetek egyszerre, bluetooth kapcsolattal: Honor View 10, Xiaomi Mi LYEJ02LM headset és Lemfo LEM 5 Pro okosóra. Eddig még egyszer sem szakadt meg a kapcsolat, e tekintetben minden rendben.
A WiFi+ -t már régebbi Huawei készülékeimnél se használtam, hasznosnak tűnhet ugyan, de számomra csak egy felesleges, idegesítő szolgáltatás volt.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12

(#326) polberto


polberto
tag

Lassan kifutunk az időből, letelik a nyolc hét, és frissítés sehol.

(#327) Helltak


Helltak
őstag

Firmware Finder-el nem lehet frissíteni?

Vivo X100 Pro

(#328) polberto válasza Helltak (#327) üzenetére


polberto
tag

A C432-hőz nem ajánl fel semmit.

(#329) Carline


Carline
őstag

Enyém németből behozott teló. Írtam a HonorDE face oldalon, hogy nincs frissítés rá már elég régóta.
Bekérték pm-ben az imei-t és a sn-t. Majd megírom amit válaszolnak.
Lehet kiküldik rásegítéssel a c432b130-at... :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#330) polberto válasza Carline (#329) üzenetére


polberto
tag

Én már kb 2 hete írtam nekik, azt válaszolták várjam meg a frissítést.

(#331) Helltak válasza polberto (#328) üzenetére


Helltak
őstag

Kár, mert több Huawei mobilon is tök hasznos, mert ugye nem kell a piszok lassú OTA-ra várni...
Nagyon gondolkodom egy ilyen telefon vásárlásán, de ez eléggé eltántorít...
Másik két esélyes, Oneplus 5t, Htc U11..

Az a fő telefonom úgymond, most volt egy hónapig egy i7 Plusz mellette, de még így is idegesítő volt az IOS. Annak a helyére keresek, 150e alatt egy jó kis masinát :)

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#332) polberto válasza Helltak (#331) üzenetére


polberto
tag

V30 a tuti. Már bánom hogy nem azt vettem egy kis pótlással

[ Szerkesztve ]

(#333) Helltak


Helltak
őstag

Ha minden jól megy, holnap csatlakozom én is egy kék példánnyal :)

Vivo X100 Pro

(#334) Helltak


Helltak
őstag

Xda-n olvastam, hogy Funkyhuawei-nél megjelent a B140-es Rom, az európai modellekre (ez egy fizetős oldal).
Pár héten belül, remélem OTA megkapjuk..

Vivo X100 Pro

(#335) Carline válasza Helltak (#334) üzenetére


Carline
őstag

Sokunknak még 130-as sincs nem hogy 140... :((

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#336) Helltak válasza Carline (#335) üzenetére


Helltak
őstag

Tudom, olvastam :/
Lehet az ki is marad és jön majd a 140-es..

Vivo X100 Pro

(#337) polberto válasza Helltak (#336) üzenetére


polberto
tag

Karira!!

(#338) Helltak


Helltak
őstag

Ma délután átvettem a kicsikét.
Eddig abszolút pozitív csalódás. Nekem gyárilag B130 van rajta, igaz csak januári biztonsági frissítéssel.
Kijelző IPS-hez képest nagyon tetszik, kamera így elsőre jónak ígérkezik ( 1,5 babócán teszteltem ).

Vivo X100 Pro

(#339) rankesz válasza Helltak (#338) üzenetére


rankesz
veterán

v30+ eladó sorba kerül?

(#340) Helltak válasza rankesz (#339) üzenetére


Helltak
őstag

Soha:)
V30 mellé jött a Honor.

Vivo X100 Pro

(#341) Carline


Carline
őstag

Mate8-on ha jött messengeren üzenet, akkor netezés közben toast üzenetben mutatta az üzenet szövegét.
Most ezen meg nem. Gmail ugyanúgy feldobja az üziket, de a messenger nem.
Értesítések engedélyezve vannak. Mi lehet a gond?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#342) Nyiaz válasza Nyiaz (#324) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Most ott tartok hogy lehet a MiFit okozza a szétdobást az autó bluetoothnál. Ha rajtam van az Amazfit Bip akkor nem dobál el. Most nincs rajtam de kilőttem a mifitet és voila, nem dobja el a bluetooth kapcsolatot. Valszeg az próbál kapcsolódni és ez okozza.

[ Szerkesztve ]

(#343) polberto


polberto
tag

Most akkor mi van, még 80 napja van a honornak a frissítés közzétételére?
Holott már a 140-es verzió is elkészült.

(#344) reddoors


reddoors
tag

Én már túladtam rajta, nem bírtam tovább a felemás működést , a nulla támogatást.
Bármennyire is jó áras a telefon , ha kiadás után elfelejtik az EU. régiót.
Egy picit sem sajnálom.

(#345) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Tervezek venni egy illatú készüléket hasznaltan. Az elado azt momdja, hogy mivel eu-s ezert itthon hivatalosan garanciáztatható. Ez igaz?

(#346) koxminator válasza kiszu (#345) üzenetére


koxminator
senior tag

Sajnos mivel hazánkban hivatalosan nem forgalmazzák, ezért hivatalos Huawei szervizben nem garanciáztatható.

Ha valaki külföldről szerezte be, pl. Amazon UK vagy Amazon DE, akkor a származási országban garanciáztathatja. Ez alól a nagy Huawei sem kivétel, tehát ha valaki külföldön vásárol valami Huawei telefont, tökmindegy, hogy itthon kapható-e, csak a származási országban élhet garanciális szolgáltatásokkal (feltéve, hogy a külföldi országban is hivatalos helyről vette). Ezt fogja elmondani Neked a Huawei magyarországi hivatalos ügyfélszolgálata, ha felhívod őket és rákérdezel (egyébként nyugodtan tedd meg). Sajnos, Huawei csak regionális garanciát ad és ez is készülékenként változik.

Ez eddig így volt és itt legalábbis nekem nincs tudomásom arról, hogy változott volna.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#347) haliho11


haliho11
csendes tag

Sziasztok!
Honor 9 és a honor v10 között dilemmázok(mindkettőből a 6/128as verzió). Érdemes a v10 megvenni annyival többért?
Mi az amiben többet tud és hozza is gyakorlatban?
Előre is köszönöm a válaszokat:)
Szép napot

[ Szerkesztve ]

(#348) Carline válasza haliho11 (#347) üzenetére


Carline
őstag

Honor 9-ből a 6/128-as az AL10 verzió. Abban a leírások szerint nincs benne az itthon használt B20 (800MHz) LTE sáv.
A Honor View 10-t németből vettem 6/128-as és europai L09 verzió.
Volt Honor 9-em is és ott az tetszett hogy a középső ujjlenyomat olvasó mellett van két oldalon érintésérzékeny előzmény és vissza gomb, míg v10-nél csak kombinált középső gomb van. Szokni kell de már logikusnak érzem.
Kijelzőben nekem kicsi volt a H9 és a 10-hez képest kisebb teljesítményű akkuja van.
Ami most akadozik a v10-nél az a frissítés. Jelenleg úgy tűnik, hogy a gyártó ezt a készüléket nagyon elfelejtette. Facebookon persze erősítgetik, hogy "hamarosan" jön rá, de egy hónap óta stagnál.. :(

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#349) Helltak


Helltak
őstag

XDA-n, most olvastam, hogy Európában végre valaki ma megkapta a OTA B140-et!
Remélem napok kérdése és nekünk is jön!

Vivo X100 Pro

(#350) polberto válasza Helltak (#349) üzenetére


polberto
tag

Hó-napok kérdése és itt lesz! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.