Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) todie


todie
tag

Pecsett, a Konzum aruhazban levo Euronicsba szoktam jarni (neha-neha). MM-ba is beterek, de oda altalaban csak fogdosni:) EW-t nagyon durvan tularazottnak tartom. 1 eve kb betertem egy hdmi kabelert, kerdem az eladot, hogy van-e, erre hoz egyett, (1,5m es meg csak nem is aranyozott vegu) 5 ezer magyar forintert (ja es 1.1-es szabvany volt)...

Euronicsban viszont vettem mar hutot es mosogepet is. ha akciojuk van, akkor ezek jok szoktak lenni, valamint rokonnak vettem onnan laptopot is, amikor a legolcsobb webshop ar felett jartak kb 2 ezer forinttal. Ami a Pécsen levo boltjukban viszont a legjobban bejon az az eladok felkeszultsege es hozzaalllasa. Teljesen korrektek es felkeszultek, evvel meg vagyok elegedve, foleg, hogy a masik ket boltban (hangsulyozom csak Pécset ismerem ilyen teren) ezt nem tapasztaltam (kivetel MM-ban egy srac, aki fulhallgatok es hangrendszerek teren nagyon kepben volt es e teren nagyon lehetett ra szamitani).

azt meg elmondanam en is, hogy semelyik ceghez nincs semmi kozom, csak vasarlo/tapogato vagyok mindegyikben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.