Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Na ezt is megéltük. Jó döntés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) cellpeti


cellpeti
veterán

jó ratyi a grafika

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Ez így egész szimpatikus döntés, hogy DLC-ként adják ki és nem kell egy komplett különálló játékot megvásárolni. Másrészről viszont cseles, mert akinek csak ez keltette fel az érdeklődését, annak meg kell vennie a FIFA 12-őt is.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#4) anulu válasza Bazzzs (#3) üzenetére


anulu
félisten

aki szereti a focis játékokat, annak szerintem már megvan, tekintve, h tényleg nagyon jó lett. kifejezetten tetszik, hogy nem akarnak 50 fontot lehúzni az emberről érte.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) kapeti07


kapeti07
senior tag

Szerintem is jó döntés volt az EA részéről. Nálam tuti vétel lesz az biztos.

Mondjuk ennyi erővel a Fifa 13 is lehetne DLC :)

Xbox: kapeti

(#6) anulu válasza kapeti07 (#5) üzenetére


anulu
félisten

Fifa 13 = Fifa 12 patch v2.0 :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) kapeti07 válasza anulu (#6) üzenetére


kapeti07
senior tag

+1 :D

Xbox: kapeti

(#8) Apika válasza anulu (#4) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen! Így legalább a fanok nem húzzák a szájukat. :K

(#9) xabee


xabee
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, h DLC Xbox360-ra milyen formában elérhető...??? Nézegettem eddig mindenféle helyen, de nem találtam... Ötlet vagy tud róla valaki valamit???

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.