Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) citkar válasza tjb007 (#3) üzenetére


citkar
addikt

A weboldalukon sem esik szó a Big.Little koncepcióról, a fene tudja.

(#4) Maximum1

Nem mintha 8 megapixel nem lenne elég egy jó képhez, ha minden más adott. Azt persze meg, hogy valaki elvárja, hogy egy "filléres" telefonban csúcs optikát, érzékelő legyen...

Egyes készülékek MTK SoC-cal jó képeket csinálnak. Persze relatív kinek mi a jó, de valamire tényleg a többség azt mondja, hogy jó.

(#6) katt777

Hát egyes gyártók elég jól navigáló telefonokat tudtak gyártani MTK SoC-cal is, de tény, hogy sok (had ismételjem magam) "filléres" telefon elég rosszul navigál. Bár kollégám 97 USD-os Doogee DG350-es telefonja olyan simán navigált városban és nem ugrált szomszédos utcákba, hogy csak irigyeltem. Lehet kis szerencséje is van, a fene tudja.
Az pedig itt más kérdés, hogy kinek mi a jó. Nekem, ha segít eljutni A-ból, B-be, azt jelenti jó. Az, hogy néha (nem gyakran, csak néha) valóban jelet veszt rövid időre, én elnézem neki. Tény, a legjobb navis telefonom a régi SE mini Pro volt.
DE, hogy milyen lesz a jövő MTK SoC-a navigálás tekintetében nem tudni, ami sokat dobhat a latba (vagy csak sokan remélik), hogy "support...GPS/Glonass/Beidou/ANT+"
Eddig Glonass műholdakat "látó" MTK SoC nem volt (a 6595 lesz az első tudomásom szerint), még ha rá is írták valahol, akkor sem volt erre képes. Na persze, hogy ez hoz-e változást, vagy sem, az majd kiderül. De előre leírni szerintem nem szabad.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.