Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

"Erős évre számít a Samsung"

Ez olyan mint ha azt mondanám, hogy holnap felkel a nap ;] Senki előtt nem volt titok, hogy jelenleg a Samsung gyakorlatilag kenterbe ver mindenkit a piacon, szabadalomháború ide, vagy oda...

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

" A dél-koreai gyártó szóvivője a Galaxy Note, Galaxy Nexus és Galaxy Tab 8.9 LTE szöuli premierje alkalmával megerősítette, hogy a cég okostelefonjai iránti igény minden korábbi várakozáson túlmutat, így az év végéig eredmények az előrejelzettnél jóval szebben alakulhatnak"

Hát hogy ezek közül egyik sem fog eladási rekordokat döntögetni na az egész biztos. A Wave 3 tuti nem, Galaxy W biztos nem. Akkor mi lehet ami sikeres lehet? Talán majd az SGS III. Ha egyáltalán jön.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#3) David75 válasza callmeakos (#2) üzenetére


David75
őstag

S2 ára odáig fog csökkenni hogy boldog boldogtalan veszi majd. SGS-el is ez volt.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Szinte ingyen kapunk sgs 2....Na jó nem ingyen de majdnem.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) debrejo válasza callmeakos (#2) üzenetére


debrejo
senior tag

A Mini-Gio-Ace trió sem volt annyira bukta szerintem. Állításom teljesen szubjektív, én csak így érzem.
szerk: kicsit utánanézve tényleg kelendőek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#6) atike


atike
nagyúr

Nem csoda... S2, Note, Nexus... Jön a(z) S3... Felső kategóriában nagyon ott vannak... És alatta is eléggé lefednek minden igényt.

(#7) Jadro válasza David75 (#3) üzenetére


Jadro
veterán

Normális esetben ez így történik a műszaki termékekkel. Mondjuk nem látok még most sem boldog-boldogtalannál sima SGS-t.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) David75 válasza Jadro (#7) üzenetére


David75
őstag

Nagyon elterjedt, én legalább annyi sgs-t látok mint i4-et. Most olyan szinten ár/érték bajnok a nexus s-el egyetemben, hogy nem csoda hogy veszik mint a cukrot.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Én meg arra számítok, hogy rám szakad a bank. :K

(#10) gybazsi válasza Jadro (#7) üzenetére


gybazsi
senior tag

Én mondjuk nagyjából minden második embernél Xperia X8-at látok.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#11) Jadro válasza David75 (#8) üzenetére


Jadro
veterán

2010 májusában kezdték forgalmazni ha jól emlékszem. Az már barátok közt is másfél év, ami a mobiliparban jó sok idő. Ehhez jön az, hogy fél éve az utód is kint van már és nemsokára bemutatják a következőt is. Mondjuk az S2 nem anynira gyorsan veszít most az árából, köszönhetően az árfolyam alakulásoknak, de ez a trend majdnem minden telefonnál így van. Kivéve az Iphone, de az több szempontból is unikum.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12) David75 válasza Jadro (#11) üzenetére


David75
őstag

A lényegen nem változtat hogy jelenleg nagyon megéri az árát(sgs1,nexus s). Elvégre a hardver se elavult.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#13) adwin


adwin
tag

így év végén én is megtudom mondani :)

Üdv adwin

(#14) Jadro válasza David75 (#12) üzenetére


Jadro
veterán

Persze, de ez is nézhető több nézőpontból. A tulajok nem annyira örülnek amikor el akarják adni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) kolosanyi válasza gybazsi (#10) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, de az itthoni piac nem a legreprezentatívabb példa. :)

(#16) AZTA


AZTA
tag

sima sgs is bőven jó még,nem is értem mi olyan van mondjuk az 2esbe a full hd video melett ami miatt érdemes lenne venni, a játékok se nagyon jobbak rajta , az meg hgoy 0.2seccel gyorsabban dolgozik a teló hátna :D

(#17) Jadro válasza AZTA (#16) üzenetére


Jadro
veterán

A jóhoz könnyű hozzászokni. Más kérdés hogy megér-e ennyit az a kis gyorsaság minden fronton. (Nem. :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hajrá Samsung! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19) ABal válasza leslieke (#18) üzenetére


ABal
őstag

Hajrá, leslieke! Lendítsd fel a Wave 3 eladásokat! :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20) talamasca


talamasca
senior tag

Hát az biztos, hogy az új Apple-mocskolós reklám miatt nem lesz több vásárló...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#21) Jadro válasza talamasca (#20) üzenetére


Jadro
veterán

Nyilván elköltöttek egy adag pénzt a reklámra azért, hogy ne hozzon semmi hasznot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#22) B1T3 válasza gybazsi (#10) üzenetére


B1T3
addikt

Én minden második embernél Samsung S5230-at. :) Szeptemberben vette egy ismerősöm, mert szép (La Fleur kiadást természetesen). És tényleg gyakori az X8 is. Talán a Nokia 5230 az, ami még elterjedt, mert jókor volt jó helyen és jó áron. De hetente látok SGS-t, tegnap pedig épp egy Google Nexus S-t taperolt egy gyerek. Különben gyakoribb tapasztalataim szerint az iPhone 4, mint az SGS.

[ Szerkesztve ]

(#23) Cathulhu válasza talamasca (#20) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem igazan az apple-t fikazza, hanem az idiota fanboyokat. De ugylatom talalt sullyedt

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) AZTA válasza B1T3 (#22) üzenetére


AZTA
tag

Egyértelműen több iphone 4et látni mint sgs-t. Főleg hogy az átlag paraszt azt se tudja hogy iphone-ból több is van. Azt is nehezen ismerik fel, de az sgs-hez meg aztán már tényleg tájékozott ember kell hogy egyből tudja mi az. Vicces mikor a kis 3410es-re elkezdi hogy hát ez is teló meg az sgs is, ami igaz de hát ez olyan mint a trabantot valami bmw-hez hasonlítani hogy ez is elvisz a-ból b-ébe meg az is :D

(#25) ducsidu válasza B1T3 (#22) üzenetére


ducsidu
senior tag

Én is S5230-at látok legtöbbször :D Utána jön az iPhone 4(S)/3G(S) és után SGS

(#26) Robertoq válasza Cathulhu (#23) üzenetére


Robertoq
őstag

+1 Itt nem érvényesült az Akinek nem inge.... ;]

(#27) frisco válasza Robertoq (#26) üzenetére


frisco
aktív tag

Igen, beleszaladt a pofonba ezen jelenség jeles képviselője.

(#28) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez melyik reklám amúgy? Én lemaradtam róla...

(#29) debrejo válasza frisco (#27) üzenetére


debrejo
senior tag

lol, könnyezve röhögtem :))

(#30) HardRic


HardRic
addikt

Szurkolok a Samsungnak. Nem gyarto szerint valasztok soha, hanem aszerint ami aktualisan a legjobban tetszik, es nem bannam, ha csinalnanak még par telefont az en szam ize szerint.
Amugy az AMOLED-et nem kene ENNYIRE tolni, ma volt alkalmam osszehasonlitani par htc-vel es i4S-sel a kijelzomet, es kb azok annyiban voltak masok, hogy a fekete ott jobban visszaveri a fenyt, viszont a feher sokkal feherebb lcd-n. De amig az amoled nev van akinek eladja a telefont addig jo nekik.

(#31) bok92 válasza ducsidu (#25) üzenetére


bok92
addikt

Hihetetlen, de valahogy én is így tapasztalom. :DDD Habár mondjuk , úgy átlagban 10ből 6-7 embernek samu telója van..Egynek meg iphone... a többi meg... :DDD

Egyébként hajrá Samsung, csak így tovább! :C

(#32) frisco válasza kolosanyi (#28) üzenetére


frisco
aktív tag

(#33) B1T3 válasza Cathulhu (#23) üzenetére


B1T3
addikt

Találó reflexió volt. :D

(#34) Drachoo válasza talamasca (#20) üzenetére


Drachoo
senior tag

;] Ugyan, nem kell annyira kiakadni. Az apple is csinált már MS-el kapcsolatos reklámot ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#35) talamasca válasza Drachoo (#34) üzenetére


talamasca
senior tag

Ezen itt akadtak fel páran...
Én azt állítottam, hogy az anti-reklám miatt nem lesz több vásárló.
Ezen mit nem lehet érteni?
Aki a Samsung telefont választja, az ok, aki meg az Apple telefonját, az majd ennek a hatására vált???? Ne legyünk már demagógok, még ha a reklám az is.

A Snow Leopard átemelt wallpaperrel meg akkora LOL-élményt okozott a másolós cég, hogy mindig röhögök, ha meglátom. :)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#36) ch003067


ch003067
addikt

Nem csoda, hogy ennyire kelendő, mivel a világ egyik ( ha nem a legjobb) okostelója. :K

(#37) kolosanyi válasza frisco (#32) üzenetére


kolosanyi
veterán

Facepalm! Ez mekkora egy fos reklám. Mindig jókat röhögök az ilyesmiken. Az ilyenekről mindig ez szokott beugrani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) Drachoo válasza talamasca (#35) üzenetére


Drachoo
senior tag

"anti-reklám miatt nem lesz több vásárló." Ezzel én is abszolút egyet értek, nem is rajongok ezekért a reklámokért.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#39) Jadro válasza kolosanyi (#37) üzenetére


Jadro
veterán

Ízlések és pofonok, szerintem ez a kólás is teljesen okés. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#40) bok92 válasza kolosanyi (#37) üzenetére


bok92
addikt

Hát ez nagyon jó... :DD

(#41) AZTA válasza bok92 (#31) üzenetére


AZTA
tag

Nincs az 10bol 6-7, mert eleve 3-4nek még mindig vmi nyomkodós olcsó nokiája van és büszke is rá mert hát az nokia, mert nem szóltak neki hogy az 10 éve volt divat.

(#42) bok92 válasza AZTA (#41) üzenetére


bok92
addikt

Hát én Nokiákat mostanság nem nagyon láttam... :N

(#43) V.T.CS. válasza bok92 (#42) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én most is e71-et meg 8600-át használok,de nemsokára sgs2 lesz belőle.

(#44) a.sebi válasza V.T.CS. (#43) üzenetére


a.sebi
őstag

persze hogy nincs rosz hatással a pereskedes a samsungra...sot....nem egy embertol azt hallottam hogy a samsung ugyanolyan mint az iphone....ez esetben ez lehet reklám is....

(#45) V.T.CS. válasza a.sebi (#44) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

szerintem pozitív reklám hogy a nagy,gonosz amerikai multi nekimegy a kis mócsingoknak(akik nagy,gonosz koreai multik),de ők nem hagyják magukat.

(#46) kolosanyi válasza V.T.CS. (#45) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ne legyünk naivak, ez mindkettőnek egy hatalmas reklám. Rossz sajtó nincs, amíg hibátlanul írják a nevem, szokták mondani. :)

(#39) Jadro
Nem mondtam, hogy rossz, én is jót mosolygok rajta mindig, csak a stílus erre emlékeztet. :D

(#47) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Galaxy S vagy Defy + ? (50000ért 2 év hűséggel)

(#48) V.T.CS. válasza kolosanyi (#46) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

igaz.a rossz reklám is reklám.

(#49) Gadgetfun válasza bok92 (#31) üzenetére


Gadgetfun
tag

Azért maradjunk a tényeknél! Az iPhone bőven vezet eladásban még Magyarországon is.

Amúgy a Samsungok, bár nem az én világom, jók az ár/érték arányban.

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#50) V.T.CS. válasza Gadgetfun (#49) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

a tény az hogy Amiban a htc most a sláger.ott valahogy a samu nem tudja megvetni a lábát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.