Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

A Dell osszeszedhetne magat...

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én nem látok semmi olyan változást ami megalapozná ezt a növekedést, vagy úgy önmagában a növekedést. Sőt szerintem a VR és a 4k miatt inkább csökkenés várható, mert ahhoz építeni elég erős mobil konfigot sokkal nehezebb és drágább mint desktop alapon. Nem beszélve arról, hogy a PS VR biztos lök egy komolyat a konzolok arányán és elvileg az év végén piacra kerülhet az új XBOX is, várhatóan saját VR sisakkal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Pocok256 válasza Kasya (#1) üzenetére


Pocok256
veterán

A dell addig nem fogja amíg nem lehet kapni magyarhonba a gamer gépeit. 3 hónapon keresztül próbálkoztam venni Magyarországon egy AW 13 r3 at és nem lehet senkitől és sehogyan sem. Pedig minden lehetséges utat és forrást felkutattam, semmilyen mód nincs ma az országban, hogy egy normális 13 as alienware gépet vehessen az ember. Amíg pedig ez így van a dell lehúzhatja magát a wc n gamer szempontból egyszerűen gyalázatos és szégyen ... Amíg én mint vásárló közel több mint fél misit akarnék ott ahgyni náluk és azt mondja a suport, hogy nincs költsem el más gyártónál a pénzem addig nincs min csodálkozni.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4) tibaimp válasza Pocok256 (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, Te most "haragszol" rájuk, de Mo. kb csepp a tengerben a "gamer notebook" piacon.

Más: azzal, hogy az nv elhozta a közel asztali teljesítményt a 10xx szériával a laptoppokba, ez várható volt, és ez egyedülálló, szerintem ilyen még nem volt a pc/laptop piacon.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) rottenbull válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


rottenbull
senior tag

Meg vagy 7-8 gyartotol jonnek majd VR sisakok PC-re is, 350-400 euros indulo arral.
Az MS iden fog beleallni a temaba, mind PC-n mind Boxon.

(#6) Pocok256 válasza tibaimp (#4) üzenetére


Pocok256
veterán

Én ezt értem, hogy csepp a tengerbe, de akkor ne is várja el, hogy egyetlen gamer vásárlója is legyen a dellnek :U Nincs mint csodálkozni ha ekkora hulladék a hozzáállásuk.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#7) tibaimp válasza Pocok256 (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, csak az a gond, hogy Mo annyira kis piac, hogy nem éri meg nekik beruházni, marketing, reklámok, alkalmazottak, szállítás, stb.. egy csomó pénz. mondjuk az nem értem, hogy a Dell Mo miért nem segített beszerezni egy AW-t, ez nem biztos, hogy a Dell hibája :U

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) R3wind


R3wind
csendes tag

Nem értem ezt az Alienware hisztit. A Laptopszalon miért nem jó? Bocs a reklámért. Árultak két éve is Alienware lapost, árulnak most is, van is raktáron. Ja, hogy nem csak fél misibe fájnak? Aki fél milláért laptopot vesz nyugodtan szórhat ki még több pénzt rá. ;]

(#9) Pocok256 válasza R3wind (#8) üzenetére


Pocok256
veterán

Laptopszalon nem árul uj szériát és 13 as Aw 1 db sincs náluk.. Magyarországi dellnek meg irtam kb nulla válasz.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#10) cami][us


cami][us
senior tag

Acer Predator 21 X, a többi gyerekeknek való.

(#11) gabriel26 válasza Pocok256 (#9) üzenetére


gabriel26
tag

Keresel egy nemet havert es megrendeled a nemet weboldalrol. Azert kell a haver hozza aki ott lakik mert csak nemet cimre kuldik ki.
Ennyi....

(#12) Pocok256 válasza gabriel26 (#11) üzenetére


Pocok256
veterán

Erre én is rájöttem itt az abszurditásról volt szó.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#13) Sententious


Sententious
tag

Az MSI most meglepett... sokat olvasok a témában, mert pont laptop vásárlás előtt állok és úgy tudom hogy az MSI gépek házanyaga elég rossz... ellenvélemény?

(#14) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

A Republic of Gamers széria miatt nem csodálkozom az ASUS elsőségén.

(#1) Kasya Amíg az Alienware laptopok ilyen hiperdrágák, addig ez nem fog bekövetkezni. Mondjuk a Dell inkább már szegmensekre összpontosít.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#15) borbastomi válasza Sententious (#13) üzenetére


borbastomi
csendes tag

Én egy GX660-at használtam 3 évig. Most öcsém használja, 6 éves, és egyetlen hajszálrepedés van a burkolaton, ami akkor keletkezett, amikor az egyetemen véletlenül leesett az asztalról az élére. Abban még nem nagyon volt fém, csak műanyag, de szerintem jól össze volt rakva. Most már ők is használnak fémet, nem tudom, hogy ez negatív vagy pozitív irányban befolyásolta a dolgokat :)

(#16) haten válasza Sententious (#13) üzenetére


haten
tag

Nekem FX600-as MSI-m van, 6 éves. Semmi baj a házzal, pedig műanyag. Remek gép még most is, de karácsonyra beterveztem a gamer MSI-t. Itthon 600 ezer, de külföldről csak 400, (15.6-os Stealth Pro).

(#17) -Skylake- válasza Kasya (#1) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hat konkretan a Dell az egyetlen, aki ertelmesen kinezo, nem ketpalcas szarokat gyart gamer noti neven. Ponthogy a tobbiek szedhetnek ossze magukat, ha ilyen lapos kene eszembe nem jutna mast venni.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#18) Pocok256 válasza -Skylake- (#17) üzenetére


Pocok256
veterán

Mutass már egy dell gamer notit mert én a magyar paicon 1 darabot nem látok 1070 vagy 1080 al szerelve...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#19) -Skylake- válasza Pocok256 (#18) üzenetére


-Skylake-
addikt

Már bocsánat, hogy jön ide a magyar piac ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#20) Pocok256 válasza -Skylake- (#19) üzenetére


Pocok256
veterán

Külföldin is mutathatsz nincs dell márka alatt 1070 vagy 1080 tudtommal Alienware alatt már van.

Ettől függetlenül egy magyar forumba valószínűleg nem az üzbegisztáni piaci helyzet a mérvadó.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#21) -Skylake- válasza Pocok256 (#20) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Külföldin is mutathatsz nincs dell márka alatt 1070 vagy 1080 tudtommal Alienware alatt már van."

A DELL gamer vonala az Alien, természetesen én is arra gondoltam eddig is.

"Ettől függetlenül egy magyar forumba valószínűleg nem az üzbegisztáni piaci helyzet a mérvadó."

A DELL-nek pedig nem a magyar fórum a mérvadó, innentől megint ott tartunk, hogy mi is a gond az Aliennel ? Aki akarta, eddig is be tudta szerezni, nagyon max kikocsikázol Bécs-ig (az úgy 2 óra ), aki meg nem, azt meg a legritkább esetben hátráltatja az itthoni elérhetőség.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#22) Pocok256 válasza -Skylake- (#21) üzenetére


Pocok256
veterán

'A DELL-nek pedig nem a magyar fórum a mérvadó,'

Pontosabban a DELL -t nem érdekli Magyarország ;)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.