Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hmm jó cucc, bár nem is tudom pontosan mire volna jó (nekem) :)

...

(#2) littlelion21


littlelion21
addikt

Nem kötekedni akarok, de nem férne a gépbe /meg az árba/ +1giga ram, meg a GMA950-nél csak egy kicsivel izmosabb vga?

(#3) bartucc


bartucc
addikt

Hát ahogy írták előttem is, keveslem a vga-t, és az ára is elég sok. Akkor már egy ekkora monitor és hozzá vmi kis gépezet.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4) Abu85 válasza littlelion21 (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez a gép csak netre van. Multimédiára majd lesz egy nagyobb képernyős Athlon változat Radeon karival valamikor a jövőben. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) T-unit


T-unit
őstag

Szép-szép csak azaz ár.Ennyiből még mindíg inkább egy 17"-os mobil notit vennék otthonra is.

üdv.

(#6) Komplikato válasza littlelion21 (#2) üzenetére


Komplikato
veterán

Ma volt hírekben, hogy Asus és MSI önként (értsd válveregetés, kis fenyegetés, extrakedvezmény) lemondott az ION platformos kütyüinek a kiadásáról. :W
Marad az AMD-s megoldásokra várás. Más. Csak szerintem vannak túlárazva a nettop PC-k? :F

Látom nagyon rá vannak izgulva a gyártok a Windows 7 Multi-touch-ra ... ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#7) Dave™


Dave™
nagyúr

A DVD-nél az illesztés nem sikerült valami nagyon passzentosra... Ezek a nettopok szimplán nem érik meg az árukat, ha már fapad, akkor legyen olcsóbb.

(#8) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Netezésre tökéletes, bár kicsit sokallom az árát.

(#9) Cyrin válasza littlelion21 (#2) üzenetére


Cyrin
addikt

Bizony-bizony, már majdnem egy éve megvan az 1000H-m, és lám azóta sem léptek túl az abban használt 1 Gb ram és GMA950 videokártya párosításon.

(#10) bacsis válasza Cyrin (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jah-jah!
Már mióta miacon van ez a platform, és semmi fejlesztés :(

(#11) Cyrin válasza bacsis (#10) üzenetére


Cyrin
addikt

és még többe is kerülnek, mint akkor...

(#12) Mystic


Mystic
tag

Tetszetős, de nagyobb teljesítményt is adhatnának ennyi pénzért.

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#13) devast


devast
addikt

A 945GC-t ICH7-et már el kéne felejteni. Egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy még mindig egy több mint 2 éves csipszetet nyomatnak. Nevetséges és pofátlanság. Lehet az a baj, hogy nem igazán van az atom-nak konkurenciája, így megtehetik, hogy trágya csipszettel árulják. Szurkolok az nvidiának, hogy bejöjjön az ion.

(#14) footy


footy
addikt

Szép-szép , de mire jó?
netezéshez a touchscreen oly fölösleges, ha valaki ilyenen akarja megírni az emailjeit hát úgy kell neki.. ;]
ja, amúgymeg drága és ezt az ősrégi chipet erőltetni szánalmas...

(#15) -XadAnuX+ válasza -XadAnuX+ (#8) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Főleg ilyen teljesítmény mellett...
Én tuti nem vennék ilyet.

(#16) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Beépített DVD-íróért pirospont, de még mindig az a szemétre való chipset....

[ Szerkesztve ]

(#17) VaniliásRönk válasza Komplikato (#6) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Szeressük mink a Intelt errefelí. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#18) divrapier


divrapier
tag

Már hányinger kerülget az atomra épülő dolgoktól. Először nem volt olcsó, de legalább szar. Most már egyre drágább lesz ugyanaz 1-2 új körítésben. 20k-ért vennék esetleg újan atom nyetbukot és kész.

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#19) #90996736


#90996736
törölt tag

előfordulhat hogy ugyan tényleg régi, szar, nem túl feature-full a 945ös chipset, de sokkal nagyobb árrés van rajta - épp azért mert Intel meg akar tőle szabadulni, éppen azért mert olyan még talán relatíve újdonságnak számító szegmensű gépekbe - netbook, nettop - építik be aminek van hype/újdonság jellege?

Pont az Ion meg egy teljesen új fejlesztésű chipset, szerintem - naívan gondolkodva - nagyobb a kockázat a sikerességében és kisebb az árrés rajta.

személyesen ha nem is tartom fair-nek MSI és Asus hozzáállását, azért ez annyira nem "kellemetlen", a politikán kívűl biztos, hogy anyagilag is megéri nekik. rengeteg eset volt már ahol az Intel-lel szemben bekapcsoltak/lehetővé tettek túlhajtást, opciókat chipsetekben. Ha nagyon akarnák csak meglépnék az Ionos platformot.

Fudzilla hír:
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=13459&Itemid=1

[ Szerkesztve ]

(#20) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Tényleg gáz, hogy még mindig ez a régi chipset van a rendszerben :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#21) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Ismét egy elérhetetlen cucc!

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#22) -XadAnuX+ válasza Dr. Romano (#20) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Hát ja, gondolom a költségcsökkentés miatt.., nem tudom, hogy mi lehetne más oka.

(#23) Napfénysüti

Kis drágaság... Szép de egyáltalán nem éri meg ennyiért... :(

Més que un club!

(#24) szak33


szak33
csendes tag

csak netezésre ilyet venni elég luxus. :N

(#25) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

GMA950-et kb. 800x600-ra tervezték, nem tudom, minek kell ekkora monstrumokat építeni köré. :(((

Where do you want to go today?

(#26) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Jó lenne valami teszt, mert nagyon megtetszett :) iMac helyett lehet ilyet vennék, ha az ár is olyan lenne :U

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.