Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

infinity 2 jönne már..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) cairojack


cairojack
aktív tag

Annyira, de annyira unom már, hogy a "MINI" = 4+ collal manapság. Szánalmas. :W

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#3) Locutus válasza sanyijedi (#1) üzenetére


Locutus
veterán

Megint mellélőnek... kis telefon kéne nagy tabletbe. Azt a 4.3-as telefont kellene HD kijelzővel egy 10"-os FHD-be tenni. Nemtom minek ez a maszatolás. Már megint olyasmit dobnak piacra, ami csak kompromisszum, holott egyszer már a Padfone1-el alkottak jót...
Bár mindegy is, a PF2 minősége után én pár évig ASUS-t nem veszek.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Én nem 7 collosba tenném a Padfone-t, hanem 7,9 vagy 8,3 vagy 9,7 vagy 10,1 :) Szerintem kellett volna egy kompakt telefon 3-5 - 4 hüvelyk között, ami tényleg hordozható egy kézben is kényelmes. Máskor úgy is a "tablet"-ben van a készülék és nem számít annak a mérete.

(#5) franc0 válasza b4zsi- (#4) üzenetére


franc0
őstag

Nem kívánságműsor.
Én is szeretnék egy jó GPS mentes telefont ami nem jelenti időnként a pozíciómat, de tudjuk hogy ilyet már senki sem fog csinálni.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#6) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nekem tetszik, ha még jó áron is lesz, akkor tuti lecsapok rá :DD

(#7) gianni85 válasza Locutus (#3) üzenetére


gianni85
veterán

vagy egy 3,7"-os telefont kellene ennek a 7"-os tablet-jébe. Én vevő lennék rá, bár gondolom jelentéktelen piaci igényt képviselnék

(#8) b4zsi- válasza franc0 (#5) üzenetére


b4zsi-
őstag

Azért elmondhatom a véleményem? :U
Még lehet szerencséd olyan telefonhoz, ami nem küld semmilyen információt.

(#9) Locutus válasza franc0 (#5) üzenetére


Locutus
veterán

Nem kell mindig tilosban járni :)
Amúgy meg miért nem kötöd ki benne a GPS-t, ha már ekkora a problémát jelent?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10) Tuz válasza b4zsi- (#4) üzenetére


Tuz
tag

? Nem mondanám,hogy hatalmas kezem van inkább átlagos és bőven jól kezelhető az s3 4,8"-as kijelzője már ezen se nagyon élvezhetőek a filmek játékok stb nem,hogy 3,5"-on...

[ Szerkesztve ]

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#11) diabolika


diabolika
tag

villámgyors szoftverfrissítés azért a padfone 2 még mindig 4.1-en van :(

Tiszta hülye aki nem normális.

(#12) b4zsi- válasza Tuz (#10) üzenetére


b4zsi-
őstag

Pont az lenne a lényege szerintem a Padfone-nak, hogy tartalomfogyasztásra már tabletként használod. Akkor meg a telefon minek legyen 5 collos. Én nem azt mondom, hogy nem használhatóak azok a készülékek csak, ha van mellé egy tablet amibe beletudod tenni, akkor minek legyen minél nagyobb?

(#13) roli543


roli543
őstag

Csak az árral ne szálljanak el..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) helixP válasza franc0 (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Vigyázz, az NSA a kis csóró magyar emberről akar mindent tudni...

10 collnál megértem a koncepciót, de 7-nél... hát nemtom. Hordozható, kijelzővel ellátott akkumulátornak viszont simán jó :)

(#15) ucli


ucli
senior tag

KIs "nyomi".
EBAYról megveszem a padfone infinity-t és lesz egy5"os telefonok ées egy10"os tabom :DD
Az viszont igaz,hogy olcsó és jó is :K

(#16) ucli válasza sanyijedi (#1) üzenetére


ucli
senior tag

már a padfone infinity 2 is kijött csak itthon nem kapható de EBAY is van a világon, ahonnan meg lehet rendelni

[ Szerkesztve ]

(#17) Djatis válasza diabolika (#11) üzenetére


Djatis
senior tag

Pont ezt akartam írni én is mokás kis írás volt! :D

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#18) sanyijedi válasza ucli (#16) üzenetére


sanyijedi
őstag

tegnap voltam a bestbuy-ba és itt nem kapni, amazonon sincs megbízható.. Arab Emiratusokbol meg Kínából nem rendelek eBayről..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#19) Janaboy


Janaboy
veterán

Csatlakozom én is ahhoz, hogy nem értem hogy miért az 5"-os van 10-es és a 4.3"-os meg 7-es, persze ne fordítva legyen, de akkor legalább a 4.3-oshoz is legyen egy 10"-os "átalakító".
Nekem még mindig nagyon tetszik a koncepció..
Ja de abból is "elegem" van, hogy az összes csúcs hardver az 5"-ba kerül..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#20) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Nekem jobban tetszene, ha 4.3 720p+8 1080p, egy QC 600-assal, és min 1.5gb rammal, meg persze jó kamerával.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#21) inthro


inthro
aktív tag

Talán foglalkozhatnának kicsit a régebbi készülékekkel is, mert a PF1-et sem ártana frissíteni, a PF2-ről nem is beszélve. Még most sem tudom megszerezni a gyári romot, semmi gond, aki asus-t vesz itthon számoljon pár problémával :)

◕‿◕

(#22) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

(#3) Locutus és (#4) b4zsi

Én is csak kamilláztam, mikor megláttam a speckókat. Először örültem, hogy a sok légycsapó mellett lesz egy használható méretű készülék is, de nem.
Már a Padfone2-nél sem értettem, hogy miért olyan benga nagy a telefon, ha úgyis ott a tablet? Kis telefon (4-4,3") és nagy(obb) tablet (8" körüli) lenne a jó, de nem. Csak azért se! Azt pedig végképp nem értem, miért hiszik azt, hogy aki minit akar, az nem akar erős HW-t, sok memóriát.

(#5) franc0
Neked "butafone" kell ;) az nem jelentget semmit.

(#23) Paul119


Paul119
addikt

10col nyugodtan lehetne a tab..de 3,5meg 3,7 colos egér mozi ..fúj :D pont jó a 4,3

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Evleaks-nek hála kép is van róla :
[link]

(#25) enginev3.0 válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

Olyan mint a padfone

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm-minek a méreteken,vitakozni,Ha a kaszli müszakilag,technikailag OK!.Ki-ki vegye-vigye azt ami számára szimpatikus,tudja használni! Na s a legfontosabb légyen reájuk költhetö Pénze-bank betétje is,mert az árak,Országunkban a döntöek4 /Nép Prolik netto átlag 100-12.0.000.-HuFt okbol léteznek// Háát kiknek jobban mene több vanCsendesen vásároljanak,mert nem ök a többség! Mindeniki,ott ara költsön mire néki tellik! :C ;]

föolvaso

(#27) <Adamsky> válasza fojuzer (#26) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igazad van! Tulajdonképpen még jó is, hogy a HW gyengébb, a tablet rész mérete pedig kisebb, mint ami nekem megfelelő lenne. A végén még itt idegeskedhetnék, hogy itt egy jobb cucc, mint az enyém. "Szerencsére" ezt megúsztam :)

(#28) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ezek a 7 hüvelykesek semmilyen szinten nem jönnek be. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem tűnik valami életképesnek ez a dolog, de ne legyen igazam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.