Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Lám, lám, végül ez is frissül hivatalosan (már ami a frissítés tényét illeti, nem az OS-t magát, mert az itt nem ugyanaz)... miközben az Incredible S nem. De majd meglátjuk, mit hoz még az idei év. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

Ezzel nem késtek el egy kicsit? Illetve nem eleve Honeycomb-al kellett volna kidani a cuccot? :F

[ Szerkesztve ]

(#3) Agro válasza blueMerle (#2) üzenetére


Agro
senior tag

Pontosan az ilyen apróságok miatt kezdek elpártolni tőlük :S

(#4) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"Érkezik a HTC Fyler Honyecomb frissítése"

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ahelyett hogy ICS-re frissítenék. Jó persze az még kell a Prime-nak. Azt majd szépen bejelentik nem lesz rá, de majd az utódra lesz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem úgy volt, hogy a sense tilalom miatt nem jött ki eleve honeycombbal?

Mondjuk látom nincs ráírva a hátára a szokásos "with htc sense" felirat, legalább nincs mit lekaparni róla frissítés után. ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) edward2


edward2
addikt

elkéstek vele iszonyat módon és még mindig mocskos mód drága a HTC Flyer.

(#8) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Most nézem csak, hogy HC, először valamiért ICS-t olvastam. Mondtam is magamban, hogy jé, mi van ezekkel, erre tessék. :D

(#9) RaveForce válasza Zirowe (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem ugy rémlett h az volt a bibi, hnem tegra2 van benne...de akk csak kifogások voltak ezek :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) Pantal


Pantal
senior tag

Nekem alapból se volt szimpatikus, mert nem HC-val jött ki, főleg, mert horror áron, de legalább már HC lesz rá.

(#11) mrlujoak válasza mrlujoak (#4) üzenetére


mrlujoak
veterán

...még mindig Fyler... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12) kissecus válasza mrlujoak (#11) üzenetére


kissecus
csendes tag

Nos véleményt szeretnék kérni tőletek a htc fyler-ről :) hogy megéri e a cserét

ASUS P5B
C2D E8200
GTX275
500gb sata hdd
3gb ddr2
Egy ilyen gépet adnék érte holna megéri vagy sem? :)
Tanácstalan vagyok :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.