Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Endr00


Endr00
aktív tag

Sokkal jobban néz ki, mint az "eredeti", igy már bejön. A kérdés az, hogy ez is olyan anyagbol van, mint a szürke verzio ?

Samsung Galaxy S23

(#2) attisx


attisx
addikt

Nokia USA ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3) qwertty


qwertty
csendes tag

Teccik! :C

http://www.flickr.com/photos/kexolino/ - Splendid eye-torture for the masses!

(#4) AMD Power


AMD Power
titán

Szép ez a telefon ebben a színben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ebben a színben,talán már pénzt is ki adnék érte... :U

(#6) Athos07 válasza attisx (#2) üzenetére


Athos07
senior tag

Nekem ez a link nem mindig jött be, úgyhogy íme:

Szerintem NAGYON BRUTÁL JÓL NÉZ KI! :R

[ Szerkesztve ]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#7) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Így már tényleg sokkal dögösebben néz ki meg kell hagyni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Így már tényleg jól néz ki.

(#9) sztyui2 válasza Athos07 (#6) üzenetére


sztyui2
őstag

Nagyon jól néz ki. Minden noki modell jól néz ki feketében :C

(#10) Atombalu válasza Athos07 (#6) üzenetére


Atombalu
senior tag

Úristen de durva !!!! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 5

(#11) Atombalu


Atombalu
senior tag

Jéééééézusom !!!!!!!!! :Y :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 5

(#12) Athos07


Athos07
senior tag

Szerintem érdemes lenne beszedni a béna (az eredeti N82 előlapját csak a spéci fénytörés miatt sötétebbnek mutató) képeket a cikkből.. ezek nemcsak valódiak de jobban is mutatnak ;)

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#13) gringo77


gringo77
csendes tag

sziasztok

nem tudjátok mikor lesz kapható itthon az üzletekben? és mennyi lesz az ára ezzel a szép színnel?

köszike a válaszotokat nem kell popntosan megmondani de melyik szolgáltató fogja elsőnek kiadni a listáján vajon????????

remélem a T vagy a V mert a P nem nagyon érdekel de ha ő akkor kénytelen leszek függ. megvenni

:)) :))

Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

(#14) Ricardo válasza Atombalu (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nagyon szép :C

(#15) joey04


joey04
titán

Nekem tetszett eredeti színben is de ez...gyönyörű.valami hihetetlen módon megszépült tőle a telefon. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) badacsony


badacsony
őstag

Mennyit jelent egy színváltás... :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#17) Atlantis


Atlantis
veterán

Gyönyörű. Ez kell nekem...(vagy a k850i :) :B )

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18) AMD Power válasza Atlantis (#17) üzenetére


AMD Power
titán

Remélem a fekete előlapja nem olyan műanyagból lesz mint az elődje.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) Athos07 válasza Atlantis (#17) üzenetére


Athos07
senior tag

Hidd el, EZ! :C

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#20) Atlantis válasza AMD Power (#18) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, szerintem csak a színen változtattak. Kétlem, hogy anyagminőség is javulna.

Athos07: Azért nem egy kategória árban sem és mire kerül ez itthon boltokba?Mindenestre nagy a kísértés. Eleinte biztos lesz felára is az ezüsthöz képest.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21) AMD Power válasza Atlantis (#20) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig inkább azon kéne változtatni és nem pedig a színén.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) Atlantis válasza AMD Power (#21) üzenetére


Atlantis
veterán

Úgy már tényleg tökéletes lenne. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23) Daweee


Daweee
őstag

Szép, jó, de a cikkben lévő szürke gombos változat nem az igazi. De amit itt linkeltek páran, arra énis csak annyit tudok mondani hogy gyönyörű :) Már csak az a kérdés hogy a voda preferálja e ezt a színt :U

(#24) AMD Power válasza Atlantis (#22) üzenetére


AMD Power
titán

De mint tudjuk tökéletes telefon nincs. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) nike_


nike_
addikt

Nagyon durva! :R

(#26) Atombalu


Atombalu
senior tag

és ha minden igaz ez is bővíthető lesz és akkor igazából már majdnem tényleg azt lehetne mondani, hogy: "igen, ez a tökéletes telefon" (a gombokat pedig megszokjuk) :)

en egyszer már megvettem a telót, de visszavittem mert túl keleti volt és tegnap is majdnem megvettem, mert már jobb az ára erre itt ez a hír PÁFF :D

iPhone 5

(#27) balu333 válasza Atombalu (#26) üzenetére


balu333
tag

Na ha megveszed a véleményedre kiváncsi leszek, már csak azért is mert w810i-t használtál te is!

(#28) legiaap válasza Atlantis (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nagy dilemma, mert mind a kettő nagyon szép telefon...de azért lehet sejteni melyik a jobb nem?
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Zöld-piros gombok még mindíg nem tetszenek, de határozottan jobb ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30) Athos07 válasza Atlantis (#20) üzenetére


Athos07
senior tag

Ja elnézést, én azt hittem, hogy ha ez a kettő a kiszemelt, akkor a keret adott.

Egyébként nem én mondom, hogy az ominózus "ár/érték" arányban is veri a k850-et, hanem Eldar bácsi (a nagy orosz teszter), aki szerint gyakorlatilag mindenben a SE fölé kerekedett az N82.

És szerintem akinek a fekete N82 tetszik az már nem néz rá a k850-re ;]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#31) Nordik


Nordik
őstag

Ez gyönyörű! :)) Eddig a másik színben nemigazán jött be az N82, így már tetszik kifejezetten. A későbbiekbe nagyon gondolkozok egy ilyen teló vételén. Meggyőzött nagyon. :)

(#32) DarkByte


DarkByte
addikt

Na végre, valaki helyre rakta az utolsó pontját is a telefonnak ami miatt ha lenne is pénzem még gondolkodtam volna rajta. Gyöngyörű.. egyszer legyen számomra elérhető árban és ő lesz a k750i utódja. :K

(#33) Atlantis válasza Athos07 (#30) üzenetére


Atlantis
veterán

Viszonylag ritkán veszek telefont, így végülis az ár nem számít, de szórni se akarom a nehezen megkeresettet.

Van benne valami. Egyébként nem minden téren jó a felülkerekedés, pl.: ilyen terület a méret kérdése. Ez is számít nekem, nem is kicsit. Meglátjuk, pár hetet még mindenképp várok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34) Atombalu válasza balu333 (#27) üzenetére


Atombalu
senior tag

irok rola mindenkepp, amint megjelenik=megvan

iPhone 5

(#35) attisx válasza attisx (#2) üzenetére


attisx
addikt

WTF! A linken kicserélték a képeket sima ezüstre. :F

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#36) gerii válasza attisx (#35) üzenetére


gerii
addikt

mostmár baxhatják... :C
a fél világon elterjedt azóta :D

(#37) gerii válasza gerii (#36) üzenetére


gerii
addikt

bár most ahogy nézem a linken a képeket ez az ezüst sem volt még választható szín. :DD

(#38) attisx válasza gerii (#36) üzenetére


attisx
addikt

Azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen körülmények között kerültek ki a hivatalos amerikai oldalra ezek a képek: egy véletlen hiba, vagy tudatos marketing fogás?

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#39) gerii válasza attisx (#38) üzenetére


gerii
addikt

hát jó kérdés, mivel egy webshopba volt, szóval ha valaki megrendelte akkor kérdés hogy valyon feketét kapott-e, vagy sem. szóval lehet csak elqrták a képet és attól még ezüstöt küldenek csak.

(#40) attisx válasza gerii (#39) üzenetére


attisx
addikt

Az nem csak egy egyszerű webshop, hanem a Nokia hivatalos Egyesült Államok beli oldala. Éppen ezért furcsállom nagyon, hogy egy héttel a bejelentés előtt felrakták, majd néhány óra elteltével visszavonták a képeket...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#41) Atombalu válasza attisx (#40) üzenetére


Atombalu
senior tag

biztos figyelik a közönség reakcióját

lehet vissza kéne fognunk magunkat és negatív véleménnyel bombázni a fekete n82-t hátha emiatt olcsóbb lesz :D

iPhone 5

(#42) gerii válasza attisx (#40) üzenetére


gerii
addikt

szerintem tipikus jobb kéz nem tudja mit csinál a bal....
Finlandián belül is volt már ilyen félreértés, akkor az amcsiakkal meg nem is csodálom.
csak tényleg nehogy felbátorodjanak a pozitív visszajelzéseken és megemeljék az árát.
( képzelem ahogy a sok csicska rohangál körbe a plakátokon áthúzni a régi árakat és aláírni az újat :D , mint a Tescoban, csak fordítva)

(#43) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A numerikus gombok borzalmasak.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#44) Ricardo válasza Atombalu (#41) üzenetére


Ricardo
félisten

Vagy meg sem jelenik :U

(#45) Atombalu válasza Ricardo (#44) üzenetére


Atombalu
senior tag

ha jol emlekszem ezek a 'kiteszem a képét, majd leveszem' dolgok mindig megjelenéssel végződtek

de tudok egy kivételt, mennyire vártam egy P860 elnevezésű samsungot, képesek voltak 3-4 évig húzni a madzagot, hogy aztán lefújják az egészet :):)

[ Szerkesztve ]

iPhone 5

(#46) Atombalu


Atombalu
senior tag

na holnap 3gsm, remeljuk jon,,,,

iPhone 5

(#47) djdee


djdee
tag

Itt már azóta szerepel a fekete, amióta az USA oldalon is feltűnt! És ha jól megnézitek csak egyszerűen annyi a változás, hogy 2 színben is kapható a készülék!
Talán holnap majd bejelentenek egy N82 8GB-t, vagy az N96-ot...

(#48) Daweee


Daweee
őstag

És azt tudni már hogy a fekete vagy a szürkegombos változat az Igazi? Mert nekem a full fekete a nagy Ő, de lehet a Nokia nem így gondolja :F

(#49) legiaap válasza Daweee (#48) üzenetére


legiaap
nagyúr

A fekete reálisabb a másikak kissé furán néz ki

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#50) Atombalu


Atombalu
senior tag

elso nap és semmi info róla,,,
hmm lehet megveszem a simát és befestem feketere :(((

iPhone 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.