Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Na vajon még ezt is sikerül az a52s fölé árazni?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) Krolockgrof válasza t72killer (#1) üzenetére


Krolockgrof
csendes tag

Szerintem bőven benne van egy 110-120-as nyitóár :DDD

(#3) t72killer válasza Krolockgrof (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

LoL. 3 év múlva pucér usb kábelt adnak majd ennyiért? :(((

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#4) Krolockgrof válasza t72killer (#3) üzenetére


Krolockgrof
csendes tag

A sony egyebkent mar kabelt sem ad a legujjab telefonjaihoz :DDD

(#5) t72killer válasza Krolockgrof (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

F.sza. De leginkább az kéne, hogy telefont ne adjanak, azaz egy generáció tartson ki 5-6évig, ahelyett, hogy a kocka 1, a szerződéskergető 2, a frissítései miatt aggódó meg 3évente kidobjon egy teljesen használható készüléket. Ja persze ehhez kell "teljesen használható" = nem akksikattant, 40centis padlóraejtéstől törő, "frissítésekkel" belassított, példány normálisan kiegyensúlyozott hardverrel.

Nem is tudom, mi ütött a samuba, hogy tavaly kiadták az a52s-t, úgy néz ki, ez tényleg kiszolgál engem +6évre, de ezt a 6évet igen valószínű úgy élem meg, hogy egyetlen érdemes utódot nem fogok látni, max a végén.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#6) Krolockgrof válasza t72killer (#5) üzenetére


Krolockgrof
csendes tag

Nekem 13 Pro Max, 11 Pro maxot megkapta apum, mert a 4 és fél éves A8 már picit lassult meg az akksi már nem volt az igazi. (Az az A8 kurva jó széria volt! IP68,SAmoled, ahhoz képest fasza kamera, és nem is volt vészesen drága, dobozban még fülessel) Remélem engem is kiszolgál ez a 13-as egy 4 évig. (Nem terveztem amúgy váltani a 11-esről sem, kurvára szerettem, sőt jobban kézre állt mint ez.) Témához visszakanyarodva az S20FE-n és az 52s-en kívül nincs normális ajánlat a Samunál.

(#7) t72killer válasza Krolockgrof (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

így van, előttük se volt (bár jogos, az A-szériát nem követtem - azért 4-5éve erősen kompromisszumos volt még középkategóriából válogatni) éveken keresztül "bestbuy", kb az s7e óta.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) thboxx


thboxx
aktív tag

Én azért jobban díjaznám ha inkább egy SD695-el jönne. Akkor még le is tudnám nyelni ha olyan 100-120 között nyitna... 1-2 hónap elteltével úgyis lejjebb menne az ára. Meg mostmár nagyjából kezdem kiismerni a Samsungot. Eleve magasabbak az árak, hogy nagyobb akciókat tudjanak időnként adni... ez meg a usereknek nagyon vonzó lehet... legalábbis az utóbbi idő tendenciája erre mutat...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#9) adamklark válasza Krolockgrof (#4) üzenetére


adamklark
senior tag

ez vicc vagy komoly?

(#10) Krolockgrof válasza adamklark (#9) üzenetére


Krolockgrof
csendes tag

Nem vicc sajnos, a legújabb csúcshoz már kábelt sem adtak, tudtommal. :(

(#11) t72killer válasza Krolockgrof (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:Y . Ezek tényleg a készüléket zokni szinten csereberélő júzerre vannak belőve :((( .

C-to-C kábel van benne, amivel semmire se mennék itthon + egy csomó helyen (reptéren nem ritka az USB töltőlyuk, de az természetesen nem C-s :DDD) . És igen, kell a plusz kábel, mert pl a kocsiból nem fogom állandóan felhozni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.