Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) 8th válasza erdoke (#37) üzenetére


8th
addikt

Nem kerülte el a figyelmem. Amerikában minden második-harmadik sarokra jut valamilyen gyorsétkezde ahová átlag amerikai előszeretettel betér harapni valamit, ergo zabálják a szemetet két pofára jó dolgukban és tán még vécére is autóval mennek persze, hogy elhíznak.
Itthon ennek pont az ellentéte igaz. Csóróság van főleg a vidéki falvakban. Na ott nem is akármilyen. Rohadtul sok ember van az országban akiknek jó ha havi 2-3x hús vagy épp joghurt, túró, tej (és nem olcsó reggeli ital) kerül az asztalára. Tapasztalatból mondom hiába eszik keveset valaki ha szar kaján él, nem fog lefogyni sőt el fog hízni. Ha sokat mozog akkor is. Én reggelire péksütit ettem ebédre otthonról csomagolt szenyókat vittem magammal és csak este ettem rendes főtt ételt de volt olyan is, hogy este nem is ettem nem voltam éhes mégis híztam pedig fizikai munkáz végeztem napi kilenc-tíz órában. Ahogy elkezdtem ott dolgozni látványosan lement pár kiló majd beállt erre az életmódra a szervezetem és lassan hízni kezdtem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.