Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

hajrá;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Sem a buzdítást, sem a fikázást, se a témákat nem tekintem kötelező érvényűnek.

Akkor mi a tökömnek írjunk bármit? ;] (egyébként hajrá :P)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) erdoke válasza Wolverine (#2) üzenetére


erdoke
titán

Dehogy írjatok. :Y
Kösz a buzdítást, év végéig majdcsak összehozok egy négysorost. :))

A legjobb aláírás a héten

(#4) erdoke válasza erdoke (#3) üzenetére


erdoke
titán

Statisztikailag elég csekély az érdeklődés. :D

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

egy magas szintű szakmai blogot elviselnénk Mester

(#6) naraku válasza lorcsi (#5) üzenetére


naraku
aktív tag

:DDD

(#7) Ősember


Ősember
őstag

a blognak nem az a lényege, hogy azt irod le ami történt veled? nem olyan mint egy naplo? :B feltéve, hogy igazam van, akkor milyen ötletekre számitasz? aki kukkol megsugja mit tettél aznap? :D nem igazán értem a lényeget, de biztos igazad van :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8) #56474624 válasza Ősember (#7) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én is beleolvastam pár blogba. És én hiányolom az igazi, minőségi írásokat. Nem érnek el elég magas írói színvonalat az írások szerintem. A magam részéről, elég jó vagyok írásbeli kommunikációban mások szerint is, de én meg nem írnék blogot. Az túl személyes nekem. :B

(#9) Parci válasza #56474624 (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pedig
1. elég jó írások születtek már az elején rögtön

2. pont az a jó logout.hu -ban, hogy itt nem KELL blogolnod. ha van egy jó anyagod, megírod, kirakod. ha utána nincs mondanivalód 4 hónapig, nincs kényszer, hogy mindenképp írj.

3. ha úgy érzed, jó vagy, hajrá! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Ősember válasza Parci (#9) üzenetére


Ősember
őstag

ép ezt akartam javasolni én is. nagyon szimaptikus a logout rendszere. mindenk imegirja a saját ki mondanivaloját és azt megtárgyaljuk. a blogba nem szol bele senki ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) #56474624 válasza Parci (#9) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor lehet én más blogra gondoltam... :F

(#12) erdoke válasza lorcsi (#5) üzenetére


erdoke
titán

Tőlem? Mégis miről? Semmihez se értek. Igaz, erről viszont órákat tudnék beszélni... izé, gépelni. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#13) erdoke válasza Parci (#9) üzenetére


erdoke
titán

Gyünnek mán offolni. :))

A legjobb aláírás a héten

(#14) lorcsi válasza erdoke (#12) üzenetére


lorcsi
veterán

Semmmihez...--szeretnék én is ennyit tudni a semmiről ;)

(#15) szab.tam válasza erdoke (#13) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Sajnos mostanában vannak elhíresült bloggerek, így e szóhoz önmagában nekem még negatív érzelem társul. De ha megírnád, hogy mikor kelsz, és milyen müzlit eszel reggelire, vagy szalonnát kenyér nélkül, némi barackkal leöblítve....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16) szab.tam válasza erdoke (#13) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Sajnos mostanában vannak elhíresült bloggerek, így e szóhoz önmagában nekem még negatív érzelem társul. De ha megírnád, hogy mikor kelsz, és milyen müzlit eszel reggelire, vagy szalonnát kenyér nélkül, némi barackkal leöblítve....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#17) westlake válasza erdoke (#3) üzenetére


westlake
félisten

a blog az egy olyan dolog, amit az ember ''szivbol'' ir.. szerintem regen rossz, ha masoktol varsz utmutatast.. ha van mondanivalod, ami esetleg hasznos lehet a ''nep'' szamara, akkor publikalod.. ha nincs semmi oteleted, amit leirnal, akkor szerintem nem kene eroltetni.. az eroltetett dolgok sosem minosegiek.. persze ez csak az en velemenyem..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#18) SLYM válasza erdoke (#3) üzenetére


SLYM
veterán

te most azért nyitottad ezt a topicot, hogy megtudd hány ember fogja olvasni a blogodat és hogy mi legyen a téma? szerintem előbb kéne blogot írni és aztán nyitni egy ilyen topicot. ha Twollah nyitotta volna azt megértem, de ez így elég vicces

[Szerkesztve]

(#19) westlake válasza SLYM (#18) üzenetére


westlake
félisten

''ha Twollah nyitotta volna azt megértem, de ez így elég vicces'' ez jo ;)

Play nice!

(#20) Shim


Shim
őstag

Laptop- és Opteron tapasztalaid szívesen látnám egy szép kerek írás formájában :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#21) Harang


Harang
tag

Én szívesen olvasnék vmi mélyan szakmai írást, lehetőleg olyan témában ami fehérebbfoltot szüntetne meg informatikán belül.

(#22) cousin333 válasza #56474624 (#8) üzenetére


cousin333
addikt

''elég jó vagyok írásbeli kommunikációban mások szerint is''

Ha ezt a hozzászólást nézem, akkor szerintem nem... ;]


A blognak nem feltétlenül a magánéletedről kell szólnia ;)

A topikindítónak: ezzel a hozzáállással inkább ne.. :(

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#23) #56474624 válasza cousin333 (#22) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért szerinted mit kellene fabrikálni egy földönfutó kis fórumos hozzászóláson? :U
Tudok minőségit írni, ha akarok (de nem verset).
Viszont nem az írás a mindenem, hanem a zene. Hasonlóképp: teszem azt meghallottad volna Chopin-t anno hamisan énekelni, mindjárt azt gondoltad volna, hogy nem ért a zenéhez...? :DDD

A blogról csak annyit, hogy amikor azt a hozzászólást írtam, fogalmam sem volt, hogy itt erdoke felmérése folyik, miről írjon. Sőt, azt sem tudtam, hogy itt lehet írni egyáltalán szakmai jellegű írásokat is, illetve bármit ''cikk'' formájában. Csak láttam egy-két topicot, melyeket blognak használnak egyesek, na meg az internetes blogok jutottak kapásból eszembe, amelyek igenis személyesek. Internetes napló vagy mi a szösz.
Épp elég blogot olvastam, hogy levonjam, nagy általánosságban igencsak gyér írásbeli minőséget nyújtanak, körülbelül mint a hétköznapi, egyszerű munkásemberek beszédkommunikációja. Bár azok legalább tudnak humorosak lenni. :)

[Szerkesztve]

(#24) erdoke válasza westlake (#17) üzenetére


erdoke
titán

Az vicces, hogy ezt pont a #3-ra írtad. :)
Egyébként nem erőltettem semmit, csak gondoltam, hogy akik valamennyire ismernek, a sokféle potenciális témát leszűkítik kissé. Vagy azt mondják, ne erőltessem. Szerintem bejött. :D
A csipetnyi iróniát, amit már a címmel is sugallni kívántam, elég kevesen ismerték fel. :(

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#25) Ezermester69 válasza erdoke (#24) üzenetére


Ezermester69
csendes tag

Igény az lenne rá, csak a tenniakarás hiánya elfolytja. :B

(#26) erdoke válasza Ezermester69 (#25) üzenetére


erdoke
titán

Ezt a témát inkább viccnek szántam, akkoriban tele volt az apróhirdetés rész ilyen "igényfelmérés" címekkel. :)

Egyébként két kemény téma érlelődik bennem. Leginkább idő és türelem kellene hozzá, nameg olyan pillanatok, amikor a realizmus mellett az óvatos fogalmazás képessége is rendelkezésre áll...

A legjobb aláírás a héten

(#27) Ezermester69 válasza erdoke (#26) üzenetére


Ezermester69
csendes tag

Ezek szerint a viccet is értem, meg jós is vagyok. :)
A realítással szerintem nincs problémád, tökéletesen látod meg. Az már más kérdés, hogy ezt lehet-e egyáltalán óvatosan fogalmazni. Javaslok, egy délutáni szunyókát, és felkelés után, de ébredés elötti, fogalmazást. Ez többnyire rendelkezésre bocsájtja, az óvatos fogalmazás készségét. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.