Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bartucc


bartucc
addikt

Kövezzetek meg, de nekem kifejezetten tetszik az ötlet, meg főleg a hűtő is.
(remélem az évek alatt rájönnek hogy 9,2-es venti is elfér egy kártyán, nagyobb vga-k esetén... :U )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nah ehhez kellett nemkis idő míg rájöttem így felkelés után. Igazából állati okos. Másrészről 12-es ventit, vagy vizeblokkot rá szvsz...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) Chosen


Chosen
addikt

Az elsőnek sok értelmét nem látom, a másodiknak már annál inkább. :K

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

PowerBlock, finoman szólva érdekes egy valami, de minden eladható :DDD .
Szerintem hülyeség. :K szigorúan magánvélemény

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) bartucc válasza LackoMester (#4) üzenetére


bartucc
addikt

Ha felára van igen, de lehet hogy halkabb. Nekem a hűtő tetszik főleg, a többi meg ajándék hozzá. (eleve nem nyitom fel a gépházat, csak ha nagyon muszáj, nem hogy még ilyennel játszogassak:DDD)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6) total90


total90
veterán

A kártya tartó cucc alsó tápos házakba nem is jó? Egyébként szerintem felesleges :U Homa made powa :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) eclipse006


eclipse006
őstag

Ez a Powerjack okos ötlet,engem mindig is idegesített,hogy a videókari megvan hajolva a súlytól...

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#8) B4nd1t4 válasza eclipse006 (#7) üzenetére


B4nd1t4
tag

Én kitámasztottam egy speciálisan méretezett, kifejezetten a statikus fltöltődés ellen kifejlesztett, egyedileg méretezhető céleszközzel... //fadarab// :U

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#9) Móci


Móci
addikt

A második nagyon is jó kis cucc, az a hűtő meg... hát...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Vízhűtős blokk mellé adják a támasztót? Olyan nehéz lenne? :F

(#11) SzlobiG válasza F_Zolee (#10) üzenetére


SzlobiG
félisten

Full réz az egész többnyire annak meg van súlya rendesen, de én még olyat nem láttam, hogy kiszakadt volna a PCI-E slotból.:D

(#12) tzsolesz válasza F_Zolee (#10) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Végül is ha már rendesen megpakolod egyedi gányolásokkal, akkor is elkél egy ilyen kitámasztó a VGA alá. Nagyon becsülöm az eszüket, jó ötlet volt. :K
Hajrá PowerColor. :)

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Valaki magyarázza el, hogy mitől javul a hűtési teljesítmény, ha távolabb van a bordától a venti.
Nem mondom, hogy lehetetlen, de olyan dolgok vannak akkor képben amik számomra ismeretlenek.

A powerjack nem rossz, de maximum ajándékba a kártyák mellé.

(#14) eclipse006 válasza B4nd1t4 (#8) üzenetére


eclipse006
őstag

Lehet én is tervezek egy hasonlót :DDD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#15) Sicilian válasza D1Rect (#13) üzenetére


Sicilian
addikt

Ezen gondolkoztam én is :F

nothing is true everything is permitted..

(#16) CptMisi válasza D1Rect (#13) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem pont fordítva van...Prolimatech MK-13nál gyárilag a hűtő előtte slotba lehet rakni a ventiket, nem a kártyára, és úgy rosszabb a hatékonysága, mintha rá lennének fogatva a ventik a bordára :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17) 14adam


14adam
addikt

5770-hez felesleges szerintem,nem olyan hosszú kártya az. 5850-től felfele már eltudnám képzelni,mert eléggé hajlik a nyák,főleg a gyári ventis hűtéssel. De helyeslem is,már a 2900pro-s időbe jártam úgy,hogy azért nem adott képet a gép mert annyira megvolt hajolva a kártya,akkor egy kis fadarabbal támasztottam ki :)

(#18) Entryy


Entryy
aktív tag

Power Jack már jöhet is!
Bár nekem úgy rémlik,mintha már láttam volna valami ilyesmit.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#19) D1Rect válasza CptMisi (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezért van jobbágyvakító feelingem. :U
Igaziból a szélcsatorna megmarad úgyhogy nem hiszem, hogy rosszabb lenne, de a jobban erősen kételkedem.

(#20) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Zseniális! PowerJack! :)) Ilyen gagyi megoldások helyett épeszű szabványt kéne használni a PC házak gyártásában és akkor rá tudnának állni a VGA gyártók is a szabványos extender-ekre amivel elöl-hátül szépen rögzítve lenne a kártya. Persze az ilyen házakat nem lehet 5-10000 Ft-ért legyártani. Ez már nem dzsunka megoldás, hanem igazi vuvuzela PC :DDD :R

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#21) LackoMester válasza bartucc (#5) üzenetére


LackoMester
addikt

A hűtő az OK, az tetszik is, de ez a PJ ez valahogy, na mind1.... :U
Én kb. 2 heti rendszerességgel nyitom fel a gépemet, kicsit tisztaságmániás vagyok ez ügybe, a baj, az h. plexin minden látszik :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Van itt már minden, ötletes, bár "kár", hogy ilyeneket kell kitalálni.

...

(#23) proci985 válasza M@trixfan (#20) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Lian-Li házak egy részében már van ilyen távtartó.

más, 5770 pcs+: gyári tuning, ja. a fetek meg állnak magukban hűtés nélkül. nem jó ötlet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24) Male válasza B4nd1t4 (#8) üzenetére


Male
nagyúr

A másik méretezhető céleszközt úgy hívják, hogy kötél®, és a ház felső részéhez lehet vele egy speciális megoldással (csomó®) rögzíteni.

Előnyök:
- könnyen beszerezhető beszerezhető (pl fiókból)
- olcsó (van otthon általában)
- korlátlan szabadság a méretezéssel
- nem továbbítja a rezonanciát a házra
- szállításnál sem esik ki...

(#25) Eddie141 válasza Male (#24) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nem rossz, csak:

Hátrányok:
-Marha ronda
-Másba is belelóghat
-Nem valami professzionális
-Buta átlag usernek nem ajánlható :)
Mindenesetre az előnyök valóban rendben vannak. De a gyári megoldást megtámogatva két tapadókoronggal már annak is eltörölhetőek a hátrányai. Mindenesetre attól szerintem még az is ronda, és nem szívesen látnám a gépemben :D

(#26) Isee válasza Eddie141 (#25) üzenetére


Isee
senior tag

"Buta átlag usernek nem ajánlható"

Hát nah :C
Lehet neki ajánlani, csak vagy nagyon el lesz tőle ájulva, vagy nagyon nem érdekli

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#27) Male válasza Eddie141 (#25) üzenetére


Male
nagyúr

:)

Ronda -> úgyis belül van, nem látszik :)
Másba is belelóghat -> minimális kreativitással ez elkerülhető... tényleg, lehet reklámozni azzal, hogy fejleszti a térlátást és a 3D-ben gondolkozást :DDD
Nem professzionális -> ez a kínai játékszer kinézetű sem túlzottan az...
Buta átlag usernek... na ez igaz, ehhez gondolkozni is kell ;]

(#28) CptMisi válasza D1Rect (#19) üzenetére


CptMisi
őstag

hát szerintem jobban biztos nem hűt, az MK-13nál rosszabb, de szerintem így sem olyan hatékony.... :U
--------------------------------------------------------------------------------------
amúgy a PowerJack gagyi, egy fadarab meg zseniális? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29) orbano válasza M@trixfan (#20) üzenetére


orbano
félisten

pont ezt akartam írni én is. a sok gagyi félmegoldás már annyira nevetséges a PCkben... elképesztő, hogy évtizedek alatt nem tudtak egy épkézláb szabványt létrehozni, ami leváltja a mostanit...

A vér nem válik VAZZE!™

(#30) megint én


megint én
őstag

Hali, Bocsesz lehet hogy valaki már írta, de az a videokártya tartó "atlasz" az max 150mm ??? Hát az lófax kinek van olyan alacsonyan a karija? Csak ha az alaplapot nézem már ott karcsú, de még kell a gépházig még 10 cm szóval kb 30cm kellene :D :D

(#31) tome.jr


tome.jr
addikt

Ez a Powerjack félelmetesen gány megoldás. Gondolom azért elkérnek majd érte pár ezrest. :W

Plexi oldallapos vízhűtéses rendszer koronadísze lehet akár ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) deicide válasza megint én (#30) üzenetére


deicide
veterán

Nekem pl max 10cm van a ház aljáig (pedig nem kis alaplap, ep45-dq6), azért általában az alaplap felénél lejjebb van a PCI-E foglalat és a hűtés is általában legalább 2cm vastag, így nem olyan vészes a 15cm, de ha neked nagyobb házad van, aminek a közepéig ér az atx alaplap alja, teszel alá révai lexikonból párat... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#33) eziskamu


eziskamu
addikt

500-ért kéne, FBS-el rögzíteném.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.