Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#126) KROK640 válasza Timer (#125) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, emiatt sokkal szivesebben adtam pénzt egy új (fél)gépért, mert tudtam, hogy sokkal nagyobb lesz az ugrás. Másik oldalról viszont nagyon szomorú hozadéka volt, hogy sokkal kötelezőbb is volt a fejlesztés, pláne, ha valaki játszani is akart.

CPUnál az AMD a Ryzennel lépett nagyot, ha az nincs akkor még most is 4 magos Intelek lennének a piac vezetői, a generációk között pedig jóformán csak a nevük lenne különbség.

A VGA-nál is helyben topogás van ahogy írod, bár az RTX nagy lépés volt de ettől eltekintve csak a kevés VRAM ami miatt a 7 éves GTX950-emet cserélni kellene, egyébként soha eddig nem volt rá példa, hogy nekem nemhogy 7 évig, akár csak 3-4 évig ugyanaz a VGAm legyen... És igen, jól mutatja azt is, hogy aranyáron mennek a régi kártyák is, valahol döbbenetes, hogy 3-4 éves kártyák, ma többe kerülnek használtan(!) mint anno újkorukban. :(
Ha nem tudok ősszel jó áron megcsípni egy RTX3050-est, akkor marad a GTX1XXX-ek közötti válogatás, miközben lesz már RTX4XXX-es kártya is, vagyis 4 generációval az aktuális család alatt válogathatok, amiért már pénzt se lenne szabad adni...
Az RTX4XXX-ek meg hatalmas fogyasztású, bitang drága kártyák lesznek, erősen gyanítom, hogy nem sok mindennek nyomják le az árát, hanem csak egyszerűen egy felsőbb árkategóriába érkeznek!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.