Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Harlek


Harlek
tag

Nem meglepetés, hogy eljutottak idáig, de még mindig lenyűgöz, hogy mit meg tudnak oldani, ha igazán odateszik magukat. És most nem az Epicről beszélek konkrétan, hanem a fejlesztőkről általában. :)

(#2) Xirtam válasza Harlek (#1) üzenetére


Xirtam
veterán

Na igen, csak sok fejlesztő gárda nem úgy van vele hogy megoldják ezeket a próblémákat , inkább kifogásokat keresnek és belesz@rnak! Lásd Lucasarts! :U

(#3) Harlek válasza Xirtam (#2) üzenetére


Harlek
tag

Erre vonatkozik az a mondatrész, "hogy ha igazán odateszik magukat." :) Egyébként Epic egy ideje nagyon erősen a motorok gyártása és licencelése felé ment el, mintsem saját játék készítése (van kivétel ofkorsz), úgyhogy várható volt, hogy a mobiltelefonok rohamosan fejlődő világába is be akarnak majd szállni.

(#4) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Srácok, én is le vagyok nyűgözve, de inkább gyúrhatnának mondjuk az igazi UT 3-ra, vagy az igazi Unreal 2-re :U

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#5) baliii


baliii
senior tag

Hát ennek nem sok köze van az UT3 engine-hez, talán a 2-höz lehetne hasonlítani, alúlról... Kár h csak az új generációra jön, kipróbáltam volna, bár eddig egyetlen játék sem tudott megfogni, nem szeretem ezt az érintőkijelzős irányítást.

(#6) VD válasza baliii (#5) üzenetére


VD
őstag

Nem is jó az éhgyomorra...

Szép, szép de minek? :F
Amíg nincs hozzá normális irányítás ( aki szerint az ötujjas tapicskolás közben szart se látni a kijelzőből az, annak gratulálok ) addig tech demonak jó, azt ennyi.

"a közelgő CES alkalmával egy másik, hasonlóan fejlett grafikus gyorsítóval rendelkező telefonon is bemutatásra kerül a fejlett játékmotor."
Csak nem az N900-ra? :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Reignman válasza VD (#6) üzenetére


Reignman
aktív tag

Én sem értem, hogy miért nem csinálnak egy wireless kontrollert, 3-4000 forintért simán vinnék, ha ilyen játékok jelennek meg, a telóval Bluetooth-on, vagy wireless receiver-en keresztül kommunikálna.

Egyébként remélem az android, és talán a Nexus lesz az, amire még készül ez az engine, nem rég még a Doom, Quake játékok letölthetők voltak a Market-ról, talán az, hogy az unreal engine-t kompatibilissé teszik az Androiddal, az eddig megjelent összes Unreal motort használó játék elindítható lesz némi buherálással. Lásd ScummVM, a régi Lucasarts-os pixel-keresgélő kalandjátékok is játszhatók...

(#8) tikshow válasza Reignman (#7) üzenetére


tikshow
addikt

a wii controller-t rá lehet valahogy ügyeskedni iphone-ra, amúgy van egy cég aki ezzel foglalkozik jelenleg, hogy iphone-re fejleszt rácstolható controller-t

[ Szerkesztve ]

(#9) moonman


moonman
titán

ekkora kijelzőn, ráadásul magát a képernyőt tapogatva, amin az akció zajlik, szerintem továbbra is baromság játszani.

ha már, akkor inkább g-szenzort használó szimulátor.

[ Szerkesztve ]

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem határozottan teszik, vannak hibái, de legalább megcsinálták.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#11) iZed


iZed
aktív tag

nem is olyan reg meg pcn voltak hasonlo grafszintu gamek. nem semmi miket kitudnak hozni egy mobildevice hardverbol. viszont az fpsek iranyitasa inkabb eroltetett mint szorakoztato touchscreenen. probaltam az eliminate-et meg a novat es amint latom ennek is ugyanolyan frusztralo iranyitasa lesz. szeritem az fps temat nemnagyon kene eroltetni..

(#12) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Szerintem jönni fog Zune HD-ra is :K

(#13) Integra válasza moonman (#9) üzenetére


Integra
titán

főleg fps-t. ez valami rossz vicc...
de biztos sokan fogják venni:)
ájfón amúgy is szopatós játék ügyben, mert sok online kapcsolatot igényel.
egy barátnőm bele is csúszott egy laza 200ezres trémobil roaming számlába emiatt... :D
nagy biznisz ez az ájfón..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) majom2 válasza Integra (#13) üzenetére


majom2
senior tag

Akkor a barátnőd legközelebb ne engedélyezze a data roamingot és nem lesz ilyen baleset :) alapból természetesen nincs engedélyezve.

(#15) iZed válasza Integra (#13) üzenetére


iZed
aktív tag

jaja azt a csajod qrta el. nemis csoda, nok meg a hightech electronix.. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.