Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Saccco válasza SUPREME7 (#44) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kihagytad, hogy minden darab elrepedt belőle. Az üzemidőre a borzalmas szó a helytálló. A G4 alaplap para... a kamera jó, de nem kiemelkedő, nagyon sok színzajt produkált. G5 összement kijelző és akksi. :N

"kivárok mi sül ki belőle" - Vagy a kamera vagy a proci olvad megint... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52) DrBubo77 válasza Mr.Silkó (#41) üzenetére


DrBubo77
addikt

A Samsung a Bixby átprogramozását korlátozni fogja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#53) SUPREME7 válasza Saccco (#51) üzenetére


SUPREME7
őstag

Na ja :D Meg a kijelző sárgulás, beégés ami végigkövette az egész szériát...

(#54) M5Norbi válasza _Moriarty_ (#23) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen az mindenképp ciki a Huawei-nek.
Én őket sokkal becsületesebbnek gondoltam.Olyan régimódi távol-keleti gyártónak.

Balzak83: Igen ebben van valami. Persze kellett is ez a Samsungnak.

Mr.Silkó: Az mondjuk jó akkor.

Egyébként még kíváncsi leszek a HTC idei nagy dobására. Vagy nagyon jó lesz vagy ha csak középszerű akkor a G6/S8 mellett labdába sem rúghatnak majd.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#55) SUPREME7 válasza M5Norbi (#54) üzenetére


SUPREME7
őstag

Miért, valaha labdába rúgtak? (najó, csak költői kérdés, nem akarok vitát :D)

(#56) hemaka


hemaka
nagyúr

Az a vodás kártyás ár gyorsan változni fog úgy érzem.

(#57) Mr.Silkó válasza tomboy0013 (#49) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pont ezért nem is írtam olyan, hogy egyik vagy másik készülék jobb lenne, mint ahogy a G6-ra sem volt egy rossz szavam se, veled ellentétben, aki hibának rótta fel a Samsungoknál a Bixby gomb létezését, az ujjlenyomat-olvasót, vagy éppen a hajlított kijelzőt. Én ezzel ellentétben csupán a tévhiteket szerettem volna eloszlatni az S8 duóról, a G6 savazása nélkül.

Mindenki vegye azt a készüléket, amelyiket szeretné.

[ Szerkesztve ]

(#58) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon elkésve, de nagyon jó áron....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#59) tomboy0013 válasza Mr.Silkó (#57) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azt csak általánosan írtam, hogy ne irjuk le hogy egyik vagy a másik jobb, mert visszább volt egy ilyen delikvens.

(#60) Taci


Taci
addikt

Én nagyon vártam ezt a telefont, nagyon tetszik, VISZONT nem tudok szemet hunyni afelett, hogy a G4-G5-V10-V20-5X mind-mind bootloop-hibás lett... Egyszerűen nem merek LG telefont venni még egyszer... Rendeltem az akciós MM-os Galaxy S7-ből még előző hónapban. Nem merek kockáztatni azzal, hogy ráköltök 150-200e Ft-ot, aztán szervizben fog állni alaplap-csere miatt...

(#61) koxx válasza Taci (#60) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

V10 es a V20 is BL-es lett? :Y

(#62) Taci válasza koxx (#61) üzenetére


Taci
addikt

(#63) Aryon87 válasza Taci (#60) üzenetére


Aryon87
félisten

G5 esetében nem tudunk bootloop hibáról (1 éves lesz a széria, jelét nem mutatja), V20 meg kb fél éves sincs, annál meg kizárt a jelenség még...
V10 esetében is csak 1, max 2 esetről tudok. Ez inkább a G4 típushibája volt.

Én a hazai eseteket veszem figyelembe, nem a külföldieket.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#64) aTe014


aTe014
aktív tag

Nekem még bírja az októberben vásárolt V10 (kopp-kopp), de hamarosan (leginkább a bootlooptól tartva) túladok rajta, és a G6 lesz az utódja.
Kár , hogy a vodánál csak szürke van... :O

i14Pro

(#65) bulikavagyok válasza Aryon87 (#63) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pedig pont a külföldi eseteket kéne figyelembe venned, mivel itthon igen kevés G5 illetve még kevesebb V20 van forgalomban.

"V20 meg kb fél éves sincs, annál meg kizárt a jelenség még..." -V20 bootloop -és nem ez az egyetlen ilyen videó a YouTube-on. :U

[ Szerkesztve ]

(#66) a.sebi válasza bwoay (#26) üzenetére


a.sebi
őstag

igazad van ! elnéztem ! 164 ezer a teljes ár a legbrutálabb voda előfizuval is ha egyosszegben akarnam fizetni , ergo semmi kedvezmeny nincs ra ha nagy elofizut valasztok !
ezert lepek most flottába !
mult héten bementem a vodához , hogy kell egy korlátlan díjcsomag meg egy telefon ! a 15 ezres elofizuhoz tobblett volna egy i7plus 128 giga mint fuggetlenul !!! nah ez hogy van ?

(#67) SkyLine3000 válasza Saccco (#51) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Tulajként mondom, h a G3 egy nagyon jó telefon. Lassan másfél éves és semmi baja. Akksi is jó a kijelzőhöz képest. Soha, egyszer sem merült le estére. Minimum 1.5 nap. Ha nem érek rá nyomkodni, simán 2 nap. Az tény, h elég lett volna a fhd.
Egyáltalán nem érzek késztetést a cserére. Ezek a G6, S8 és tsa-i nekem azok a telefonok, amikért elvből nem adnék ennyi pénzt. Ettől függetlenül ha vennék ezekből, az G6 lenne. Ez a samu féle design szóba sem jöhet nálam. G6 akkor lesz max, ha kifutó lesz és brutál megakciózzák, mint anno a G3at.

(#68) kovaszoskeny válasza kocsij (#3) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Hazudtak?
Erről link?

Abe due dembella

(#69) Aryon87


Aryon87
félisten

Egy Vodás adna nekem felvilágosítást, miként kell értelmezni az oldalon olvasott infókat? mert valahogy nem áll össze a kép.

GO+ EU 2év:

Átvételkor fizetendő 171 340 Ft
Készülékár 164 990 Ft
SIM kártya ár 1 Ft
Teljes havidíj (készülékdíj és tarifa havidíj összege)6 349 Ft

Havonta fizetendő 6 349 Ft/ hó
Tarifa havidíja 6 349 Ft/ hó
Készülékdíj 0 Ft/ hó
(A teljes havidíj a készülékdíj és a tarifa havidíj összege)

:F :F :F


[kép]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70) SUPREME7 válasza Aryon87 (#69) üzenetére


SUPREME7
őstag

Két évre aláírsz a Go eu csomagra havi 6,5K-ért és egybe kifizeted a készülék árát ami ugyanannyi mint ha kártyásan megvennéd, és még az első havidíjat is ki kell fizetned amikor átveszed.

(#71) bulikavagyok válasza Aryon87 (#69) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ehhez nem kell vodásnak lenni, tök egyértelmű. Szerződéskötéskor kifizeted a készülék teljes vételárát plusz az első havi díjat.

[ Szerkesztve ]

(#72) janeszgol válasza Saccco (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

B kategóriától nem jár automatikusan valami biztosítás?
Amúgy jók az árak. Kíváncsi vagyok, miért. Lehet, hogy jönnek majd az S835-tel szerelt G6-ok később (esetleg mindenhova DAC-cal, már ha kellően hangos a nyugat emiatt)?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#73) Aryon87 válasza SUPREME7 (#70) üzenetére


Aryon87
félisten

Most látom rosszat is néztem..
De semmivel se jönnék ki olcsóbban.. Nekem nem éri meg se így se úgy. Marad a várakozás míg lejjebb megy az ára.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#74) Saccco válasza SkyLine3000 (#67) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én volt tulajként írtam. De az én felhasználásom mellett tudott maximum 3 óra SoT-ot. A Oneplus One-om még mindig tud 4 órát. Nekem Oneplus 5 lesz majd a befutó, legalábbis egyelőre így látom.

(#72) janeszgol:
Nem tudom nem néztem.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75) janeszgol válasza Taci (#60) üzenetére


janeszgol
félisten

Bizony és ugye az LG-re 1 év garancia van. Nagyon pofátlan lett a cég. (Arról nem is beszélve, hogy lila képernyővel halt alaplapok jellemzik az L70, L90, L65, Leon telefonokat.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#76) Remekelek28


Remekelek28
őstag

szerintem az a hülye,aki ezek után előfizetésre vesz telefont a vodától.. Előfizetek és még kedvezményt se adnak,sőt a legdrágább havidijban még a telefon ára is magasabb,mint ha kártyásan venném..
Régebben nem volt az a havi készülékdij..

Janeszgol: Nem tudom,nekünk itt a 3 éves L70,abszolút semmi baja,illetve a másfél éves Flex 2-m is hibátlan .. Mégcsak beégés sincs.. Ezeket ne általánositva ird..
ja és mindig is 1 év garancia volt az LG-nél.. Akkor mitől lett pofátlan?? :F

[ Szerkesztve ]

(#77) janeszgol válasza Remekelek28 (#76) üzenetére


janeszgol
félisten

Most a havi részlet a kedvezmény. Régen meg nem volt ez a Vodánál, egyben csengettél.
Mettől lehet általánosítani? Mi az a határ?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#78) Aryon87 válasza Remekelek28 (#76) üzenetére


Aryon87
félisten

Épp azon akadtam most ki.. Kicsengetek 80k-t, és mellé havonta fizessek 16k-t 2 évig.. na egy nagy fityiszt.
160k árban viszont megéri, csak nem mindenki tud perkálni annyit azonnal...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#79) Remekelek28 válasza janeszgol (#77) üzenetére


Remekelek28
őstag

Egy tízezer ft-os havidijnál,te a havi részletet kedvezménynek nevezed és még a végére többe jön ki,mint a kártyás ár? Régen tudod,hogy volt egy ekkora havidijnál,mint pl a red.?? Ezt a 164000 ft-os telefont 60-ért odaadták és csak a havidij volt.. Ehhez képest most fizessek majd 200 ezret a telefonért..

ismerősöknél leon is van.. annak sincs baja.. nem tudom határolni,de azért mert itt a párszáz hozzászólású topicokba beirja pár valaki,még ne nevezzük jellemzőnek..

[ Szerkesztve ]

(#80) tomboy0013 válasza janeszgol (#75) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szolgáltatónál 2 év garancia van az LG-re is.

(#81) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Békéscsabán a vodánál 1 db volt összesen
És az enyém lett.😀

(#82) janeszgol válasza Remekelek28 (#79) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondhatnák, hogy ők szolgáltatók, tessék szolgáltatást venni. Teló kell? Tessék 164 ezer mindenhogy.
Szóval ehhez képest ez kedvezmény.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#83) Remekelek28 válasza janeszgol (#82) üzenetére


Remekelek28
őstag

De az LG-re meg leirod a nagy semmiért,hogy pofátlan lett. Épp a voda lett az..

(#84) kovaszoskeny válasza Taci (#60) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

nem lett mind enyém se sn 506---

Abe due dembella

(#85) janeszgol válasza Remekelek28 (#83) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem tudsz olvasni? Az az 1 év garira és a bootloopos hülyeségeire vonatkozott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86) Remekelek28 válasza janeszgol (#85) üzenetére


Remekelek28
őstag

szerintem nem direkt csinálják a bootlop hibát.. pofátlanságot általába tudatosan szokták elkövetni..
A samsungra jobban rá lehet nyomni ezt a bélyeget,mert ők bevallották,hogy kicsit rohanva megfelelő teszteléseket elmulasztva adták ki a note7-et és lásd mi lett belőle..
De szerintem mindkettő cég van annyira nagy és komoly,hogy helyrerakják a dolgot.. Nem bújnak el,ha a vevő hibával jelentkezik..

(#87) DrBubo77 válasza Remekelek28 (#76) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem is van egy kb. 3 éves L70-es, semmi baja nincs.
Egyébként szolgáltatónál tudtommal 2 év garanciát ad az LG. Szerencsére nekem még nem volt rá szükségem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#88) janeszgol válasza Remekelek28 (#86) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez oké, csak az LG kb 3 év alatt jutott el oda, hogy ne sárguljanak a kijelzők. A bootloop hibával meddig várnak? De az ő hibájuk. A Note 7 lecsengett 3 hónap alatt és csak egy telefont érintett.
Nem kell védened az LG-t. Elhiszem, hogy a kedvenced, ez süt az írásodból és nincs is aj vele, de nem kell védened. Majd ha megérdemlik.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#89) SUPREME7 válasza Remekelek28 (#86) üzenetére


SUPREME7
őstag

Több készüléken átívelő hibajelenség, gyártási hiba, mint a sárguló kijelző és visszahívás helyett sokáig nagy kuss volt, majd kitalálták,hogy ha beviszed akkor kicserélik, de pl bootloader nyitás miatt élből elzavarnak, pedig semmi köze hozzá.

(#90) Aldo Reyne válasza janeszgol (#72) üzenetére


Aldo Reyne
csendes újonc

Nem a készülékdíj kategória szabja meg, de jár. Redhez kapsz készülékbiztosítást és csak Redhez kapsz B kategóriás készülékbiztosítást. :-)

(#91) janeszgol válasza Aldo Reyne (#90) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi. Valami homályos volt, de hiába néztem utána, nem találtam most infót. Akkor nem emlékeztem pontosan.
Tehát a Go+ EU B-hez nem jár? Mondjuk ez pofátlanság. Havi 5 ezreshez kellene nyújtani valami alapot.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#92) Remekelek28 válasza janeszgol (#88) üzenetére


Remekelek28
őstag

jah,úgy,hogy visszahivták. és nem csak 1 volt,kb 70.. Egy füstölgő telefon mégiscsak veszélyesebb,mint egy alaplaphibás :) te meg ne támadd mindenáron..

(#93) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nagy ügy.

Az S8 meg a Telekomtól éri meg legjobban kihozni, függetlenűl 40 ezerrel olcsóbb mint az MM-ban Edigital..stb...

(#94) janeszgol válasza Remekelek28 (#92) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a Note 7 ügy kicsit bűzlött. Jaj robban ,visszahív, teljes kuss. Kiad, jaj robban, visszahív, teljes kuss. Pedig van mg kint az embereknél és le merem fogadni ,hogy használják még páran. De nem akarom teljesen kétségbe vonni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#95) Aldo Reyne válasza Remekelek28 (#79) üzenetére


Aldo Reyne
csendes újonc

Régen MINDEN jobb volt.

(#96) Remekelek28 válasza janeszgol (#94) üzenetére


Remekelek28
őstag

bűzlik,de elismerte a samsung..

[ Szerkesztve ]

(#97) janeszgol válasza Remekelek28 (#96) üzenetére


janeszgol
félisten

El igen, furcsállom is, de pont emiatt nem vonom kétségbe.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#98) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

165-ért nagyon korrekt

Huawei Mate 9

(#99) RaveForce válasza SUPREME7 (#89) üzenetére


RaveForce
veterán

Na igen ilyen szempontbol boven alattomosabb az LG.. :( azt hittem a bootloop csak a g4-eket erintette... bar ertheto h a kesobbieknel nem lett tul nagy visszhang az ertekesitett mennyisegek miatt.. na majd G6nal kiderul sikerul-e vegre gyartani egy jo szeriat

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#100) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Függetlenül is adja a Voda?

Mivel Telekomnál függetlenül 196.000 Ft.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.