Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A voda első igazán jó ajánlata. És én pont ilyenkor vagyok T-s :D Nem baj, megrendeltem így is.

(#2) Wucky


Wucky
senior tag

Mar 1 hónapja szervizbe van a most 11 hónapos G5-öm. Már nem bízom az LG-ben. Hacsak nem G6-ot kapok cserének,akkor nekem tuti nem lesz ilyen.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#3) kocsij


kocsij
tag

Azért jó nagyot hazudtak a szolgáltatók mikor azt mondták hogy nem fogják forgalmazni. Ez miatt vettem Samsung s8 pluszt, viszont most már nem is bánom.

Galaxy S23 Ultra

(#4) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Szép húzás a Vodától.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) Aryon87 válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

Na és én mit mondjak? :D Telenoros vagyok.

Most számoltam, hiába jó ajánlat, drágább a Blue M csomagomban a G6, mint 2 éve a G4-em voolt, de ha a G5 árát is nézem, még annál is drágább lenne.. (1.2 ezerről van szó, de akkoris).
Átmennék én a tré-hez, de akkor meg valami horribilis előleget vagy mi a fenét kell még fizetni..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6) tomboy0013 válasza Wucky (#2) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tömeg gyártásban készült eszközöknél hogy jön képbe a bizalom? Te tényleg bízol bármelyik cégben? :) Akármelyik gyártónál lehetnek hibás készülékek vagy szériák és vannak is. Nemtudom mi olyan meglepő ezen. Az LG-nek meg kifejezetten jó a központi szervize, bár gyanítom nem oda vitted a hibás eszközt.

(#7) Luck Dragon

Telekomtól azt hittem hogy jóval drágábban fogja árulni. Elgondolkodtató.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az a vodás ár elég jó! :Y Így már jó ajánlata G6....

a.sebi
igen, csak akkor még nem volt telekom adó, amit persze a mi nyakunkba toltak.....meg a hozzád dobott telefon sem a csúcs volt(hanem pl voda845)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#9) a.sebi


a.sebi
őstag

megneztem a voda arait , a legbrutalabb , elofizuval is 164 ezer , az elofizu mivel keszulekkel venném , kb 5 rongyal több ! ha only sim verziòt választok , es veszek mellé kártyásan egy g6 ot akkor 6 honap alatt 120000 ft ot sporolok ! koszi voda ! régen úgy volt , ha veszek egy nagy elofizut hozzám dobnak egy telefont ! most az összes szarházi 5 rongyal dragabban adja az elofizut ha telefonnal veszem , ami 24 honap alatt 120 ezer kulonbseg !!! nem értem !!!!

(#10) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Meglepően nem szállt el az ára a G6-nak, így még hódíthat magának teret az itteni piacon is.

Én viszont még ezzel az árkülönbséggel sem bántam meg, hogy S8+-t vettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) vasi89 válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


vasi89
addikt

A telekom majd megemeli az árat pár hét után. Mindig azt csinálják.

(#12) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Korrekt!
Többre számítottam korábban.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) Luck Dragon válasza vasi89 (#11) üzenetére

Az kellemetlen, már vagy 5-6 éve nem vettem készüléket szolgáltatótól . Ezek szerint most se ott fogom, bár még ki tudja.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) novger


novger
tag

Az a 164 kezdőárnak szerintem nagyon korrekt.

(#15) Aldo Reyne


Aldo Reyne
csendes újonc

A prémium audióképesség mire utal? Európába is a DAC-os verzió jött? Tud erről valaki többet?
Illetve a MIL-STD-810 minősítést megkapta az európai G6?

(#16) tomboy0013 válasza Aldo Reyne (#15) üzenetére


tomboy0013
veterán

EU-ba nem DAC-os verzió jött, az csak Kóreában van. A 810G katonai sztenderdnek meg természetesen megfelel az összes modell.

(#17) DrBubo77 válasza Quqesz (#8) üzenetére


DrBubo77
addikt

A Vodás árakhoz adjuk hozzá a készülékdíjat is.
A 64 ezres RED-es árnál az havi 5000 Ft, ami két év alatt 120 ezer.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Valami nem kerek ezzel a G6-tal, vagy az LG nem fizeti a promózást és/vagy gyártási nehézségek vannak vagy egyéb dolog a háttérben, de ekkora csúszás után egyik szolgáltató oldalán se egy banner vagy promó, hogy megjött a G6, majdhogynem el van dugva.

(#19) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Tudom egy fokkal gyengébb(és nem csúcsnak szánták ahogy írja a cikk) de azért csak alternatívája az S8-nak.

Ami érdekes hogy mennyire használhatóak ezek a megnyúlt kijelzők.
Mert a legtöbb alkalmazás le fogja vágni 5,2 körülire.
Annyiból persze jó hogy a telefon nem annyira phablet méretű.

supreme7: jogos amit mondasz de nekem az tűnt fel hogy idén nincs az S8 páros sem annyira reklámozva a szolgáltatóknál mint tavaly az S7.

Moriarty: Érdekes ez. Hogy a fenébe lehet ugyanazon a néven árulni mikor több ponton is elmarad attól amilyennek lennie kellene.
DAC,QI töltés pl.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#20) _Moriarty_ válasza Aldo Reyne (#15) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nekem is felcsillant a szemem, hogy hátha mégis quad DAC lesz az itthoniakban is, de olvasom, hogy nem :W

(#21) Aldo Reyne válasza tomboy0013 (#16) üzenetére


Aldo Reyne
csendes újonc

Köszönöm! :R

Jó cucc ez a katonai sztenderd, de nagyon kevés helyen emelik ki.

20# _Moriarty_: DAC-cal rohannék érte azonnal. Vodás vagyok, lehet, hogy így is ez lesz, viszont még mindig nem vagyok meggyőzve arról, hogy megéri erre cserélni a nexus 5-öt. Addig meg nem fizetek kis sok pénzt...

[ Szerkesztve ]

(#22) a.sebi válasza _Moriarty_ (#20) üzenetére


a.sebi
őstag

azt tapasztalom , v10 ex tulajként ! hogy ha jò zene telefont szeretnék akkor sajna iphone haterkent , belekellett ugornom egy 6s plus 128gb ba ! ez a quad dac sookal jobban szol mint egy ifos ? nekem a hangerő számìt ! kocsiban hallgatom auxon egy elég komoly gyári rendszeren !

(#23) _Moriarty_ válasza M5Norbi (#19) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

De ők legalább nyíltan vállalták ezt, ellenben a Huawei blamájával.
Engem ezzel vettek volna meg (ill.én a telefont), de ez így számomra felejtős. Majd év vége felé, ha bezuhan az ára, akkor cserélek majd telefont és szerintem ez lesz majd.

Aldo Reyne: nálam ugyanez a helyzet, az audióképesség fontos nekem.

[ Szerkesztve ]

(#24) Balzak83 válasza M5Norbi (#19) üzenetére


Balzak83
senior tag

Pontosabban: eddig ez a telefon közelíti meg a legjobban az s8-at. Hangsúlyozottan külsőleg. Az s8-al a Samsung olyan, mintha 2 generációt ugrott volna. Lesz kapkodás Q3-Q4-ben a többi gyártónál.

[ Szerkesztve ]

(#25) darvinya


darvinya
titán

Oké, hogy zászlós hajó, de ennyiért?

(#22) a.sebi

Ha ennyire fontos hang(erő), akkor inkább dac+erősítő kombot ajánlok.
Annál lesz hang(erő) az autó erősítőn, bár tré hanganyagon az sem fog segíteni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26) bwoay válasza a.sebi (#9) üzenetére


bwoay
nagyúr

itt vagy a kalkulacio nem jo, vagy a megfogalmazas, de akarhogy is nezem, nekem nem adja ki ez a 120 rugo sporolas.... 6 honap alatt meg vegkepp nem. hogy van ez?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27) ollie válasza darvinya (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olcsóbb, mint az S8.

***

(#28) tomboy0013 válasza Balzak83 (#24) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azért a széles látószögű lencse, a MIL-STD 810G, a nomális helyre rakott ujjlenyomat olvasó, a felesleges plusz gombok hiánya (Bixby) a hétköznapi használat során elég nagy előnyt adnak a G6-nak. Sőt számomra a lapos kijelző is óriási előny. Ahogy megfogdostam a héten az S8-at eldöntöttem, hogy G6 lesz és meg is rendeltem, mert számomra egy ergonómiai katasztrófa az S8. Szép, erős, de a hétköznapi használat során marha nagy hátrány a rossz helyre rakott ujjlenyomat olvasó, az iszonyat vékony oldalsó keret, a könnyen elnyomkodható kijelző a lehajlítás miatt, a szintén a lehajlítás miatti fénylése a kijelzőnek oldalt is csak még keskenyebbé teszi az amúgy is elég keskeny kijelzőt. A Bixby gombot meg nem is értem... Totál felesleges, ráadásul bevágják a hangerő gomb alá ami még nehezebb fogást ad a telefonnak, meg benyomni is könnyű.
A G6 óriási előnye az, hogy felhasználóbarát lett. Múlt héten már nagyon elgondolkodtam az S8+-on mert tetszik, de túl sok a negatív tényező a mindennapi használat során, bár ezt sejtettem már mielőtt megfogdostam volna, de miután tapiztam egy kicsit és próbálgattam dolgokat, rájöttem hogy engem marhára zavarnának azok amiket leírtam. És szerintem nem vagyok egyedül ezzel, így nem egyértelmű, hogy az S8 sokkal jobb telefon lenne, sőt... van akinek sokkal jobb választás a G6. Ráadásul jóval olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#29) Saccco


Saccco
nagyúr

Az megvan, hogy:

két éves "E" kategóriás Go előfizetéssel 139 990 Ft + 24×1.000 Ft = 163.990 Ft
két éves "C" kategóriás Go+ előfizetéssel 109 990 Ft + 24×3.000 Ft = 181.990 Ft
két éves "B" kategóriás Go+ előfizetéssel 64 990 Ft + 24×5.000 Ft = 184.990 Ft
két éves "B" kategóriás Red előfizetéssel 64 990 Ft + 24×5.000 Ft = 184.990 Ft
két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 1 Ft + 24×8.000 Ft = 192.000 Ft
kártyás csomagban 164 990 Ft

:U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30) SUPREME7 válasza Saccco (#29) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ja pont ezt néztem én is, minél drágább előfizetés, annál drágább készülék filozófiára váltott a voda? :DDD

(#31) Mr.Silkó válasza M5Norbi (#19) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az alkalmazások döntő többsége alkalmazkodik a megnyúlt kijelzőhöz (természetesen nem csak a gyártó sajátjaira gondolok).

tomboy0013

[ Szerkesztve ]

(#32) Saccco válasza SUPREME7 (#30) üzenetére


Saccco
nagyúr

Plusz eltörölték a netlassítást, most simán 0/0 lesz, ha elfogy. :U
Pedig elsők között voltak a lassítás bevezetésével. Állítólag panaszkodtak az ügyfelek, hogy lassú, sok hülye, biztos, hogy jobb a 0, mint az üzenetküldésre alkalmas csökkentett tempó. :U :W

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33) tomboy0013 válasza Saccco (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mi olyan meglepő abban, hogyha részletre veszed drágábban jössz ki? Egy összegben is lehet kérni az előfizu mellé úgy viszont nem drágább.

Számomra az viccesebb, hogy a G5-öt közel 200-ért árulják :C

(#34) Saccco válasza tomboy0013 (#33) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem részletre veszed, hanem készülékdíjat fizetsz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35) tomboy0013 válasza Saccco (#34) üzenetére


tomboy0013
veterán

Amit úgy hívnak hogy részlet :D

[ Szerkesztve ]

(#36) iPetras


iPetras
kezdő

Sziasztok!
Hülye kérdés. Segítséget szeretnék kérni? Akkor ez most hogy jön ki? Készülékár, és a készülékdíj miben különbözik?

(#37) Saccco válasza tomboy0013 (#35) üzenetére


Saccco
nagyúr

Te hívod úgy, ők nem. Régen volt részletfizetés náluk, akkor úgy is hívták.

Egyébként a szolgáltatónak honorálni kellene azt, hogy előfizetsz és készüléket is vásárolsz, nem pedig büntetni. Lásd kártyás vs előfizetéses ár.

(#36) iPetras:
Vagy fizeted a 164.990 Ft-ot, vagy kevesebbet és akkor havonta hozzácsapják a készülékdíjat az előfizetéshez.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#38) koxx válasza tomboy0013 (#33) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hétvégén láttam MM-ban G5-öt, 200 helyett 100-ért (ami sztem még így is sok érte)

(#39) tomboy0013 válasza iPetras (#36) üzenetére


tomboy0013
veterán

Abban, hogy a készülék árat vásárláskor fizeted, a készülékdíjat meg havonta (azaz részletben). Ha megveszed az előfizut és csak készülék áras vásárlást választasz akkor nincs készülék díj. Kicsengeted a 165 ezret meg mellé van mondjuk egy 10 ezres RED-ed és annyi. Az készülék ár + készülék díjas esetben pedig fizetsz 65 ezret és lesz mellé egy 15 ezres RED-ed amiből 5000 a készülék díj.

(#37) Saccco: A sz.rt is szokták kákanak nevezni, de a lényegen nem változtat a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#40) Saccco válasza tomboy0013 (#39) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tény.

szerk.1:Az is, hogy minden szolgáltató, csak lehúzni akar. Akkor is, ha régi ügyfél vagy.

szerk.2: Oneplus 5 mellett azt hiszem elbújhat majd. A G2 volt az utolsó jó telefonjuk ebből a szériából.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#41) Mr.Silkó válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az teljesen rendben van, hogy szimpatikusabb neked a G6 az S8 duónál, viszont elég mondvacsinált problémákat vetettél fel feljebb az utóbbival kapcsolatban. Az S8 kijelzője sokkal kevésbé hajlik le, mint az S7 edge-nél, nagyon bénának kell ahhoz lennie valakinek, hogy véletlen belenyúlkáljon a szélekbe (mondjuk ezt a korábbi modelleknél sem értettem, hogy hozták össze egyes felhasználók), ráadásul egyáltalán nem fénylik - a korábbi modellekkel ellentétben -, a Bixby gombot kis utánajárással át lehet programozni más alkalmazások indítására a hangasszisztens helyett, a katonai ütésálló szabvány meg nagyjából annyit ér pontos speckók nélkül, mint egy rakás lócitrom. Az ujjlenyomat-olvasó helye valóban nem annyira szerencsés, de elérhető, viszont szinte alig van rá szükség a maximálisan megbízható írisz szkenner mellett.

Az egyedüli tényleges előnye a G6-nak az ára (bár ugye jóval később jelent meg, ami viszont hátrány). Ettől még egyáltalán nincs azzal gond, ha valaki a G6-ot választja, csak ne mondjunk ilyen butaságokat ellenindoknak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#42) tomboy0013 válasza Saccco (#40) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az is tény. Ezért kell okosan vásárolni. Csak akkor szabad vásárolni készüléket is ha kivéelesen jó kártyás áron van és csak ritka esetben éri meg előfizu mellé választani. A legjobb ha van egy jó csomagod készülék nélkül és egy kedvező kártyás árú készüléket veszel hozzá. Nekem a T-nél ügyfél megtartói kedvezménnyel van 5000-ért Next S csomagom, most pedig megveszem hozzá kártyásan a G6-ot mert sokkal jobban járok mintha feltolom 7500-re az előfizum és kihozom azzal a készüléket. Függetlenül meg nem veszem meg ennyiért sehol 2 év gyártói garanciával, merthogy függetlenül nem is lehet 2 év gyári garanciás modellt venni.

(#41) Mr.Silkó: Nekem a mindennapi használat közben eredő problémák nem annyira mondvacsináltak, de mindegy. Csak arra akartam rávilgáítani, hogy azért mert neked jobb az S8 duó még közel sem egyértelmű ez mindenki számára és fel is hoztam néhány igen lényeges gyengeséget amivel minden nap szembesül a felhasználó. Arról nem is beszélve, hogy a plusz modelleknél sokan panaszkodnak itt is arra, hogy elugrál a kép amikor hozzáérnek a kijelzőhöz, például a Google Maps-ben. Ami láthatóan igencsak nagy gond mert az S8 fórumban ha visszaolvasol láthatod, hogy nem őszinte a mosolya pár embernek emiatt 300 ezerért. De ez ugye nem mindenkit érint, de a szar helyre rakott ujjlenyomat olvasó és a hasznotalan bixby gomb az igen. A Bixby gombbal meg az a bajom, hogy egyáltalán létezik.
A katonai szabványról pedig: [link]

[ Szerkesztve ]

(#43) kocsij válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


kocsij
tag

Én nagyon LG párti voltam, de váltottam Samsungra S8 pluszra és nincs az az isten hogy még egyszer LG-t vegyek. Engem nem zavar a Bixby gomb és az újjlenyomat olvasó sem. Sokkal többet tud szerintem a Samsung jelenleg és arról nem beszélve hogy nem tavalyi cuccok vannak belerakva mint az LG-be.

Galaxy S23 Ultra

(#44) SUPREME7 válasza Saccco (#40) üzenetére


SUPREME7
őstag

A G3 is jó lett volna, dizájnban az akkor penge volt, csak a QHD volt felesleges és mellé a hardver kevés. G4-em is volt, a kameráját imádtam, de azt meg a gyári hiba vitte el, meg az üzemideje volt szar. G5 kimaradt mert az kuka ahogy van, G6 bitangul bejön, de még kivárok mi sül ki belőle.

(#45) tomboy0013 válasza kocsij (#43) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mi az a sokkal több amivel többet tud?

(#46) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Újragondolt = Ötlet nélküli, korábbi elveket teljesen feladó magatartásforma?

Mert akárhogy is nézzük a korábban LG-re jellemző - sokak által kedvelt - tulajdonságok, pl. a cserélhető akkumulátor a múlté. A G4-nél bevezetett formabontó bőr hátlap, ami szintén egyedi volt a mezőnyben megint csak elveszett az újragondolások brainstormingjában. Akárcsak a G4-nél enyhén, a Flex-nél jobban hajlított kijelző.

Szóval az a gyártó, akiktől a leginkább azt vártam, hogy ténylegesen újragondolják a készüléket mind designban mind funkcióban lerakott az asztalra egy X+1. üveghátlapos, 18:9-es képátlójú, összeragasztott készüléket.

Szerintem ez nem jó irány.

Nem attól lesz valami különleges és kívánatos, hogy beleszürkül a mezőnybe.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#47) Mr.Silkó válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Érdekes, én nem szembesülök egyetlen problémával sem, amivel szerinted minden felhasználó találkozik. Pedig nem vagyok szemellenzős, ha valami nem klappolna, elismerném. Még egyszer mondom, nincs egyáltalán semmi baj a G6-tal, csak azzal, ha valaki úgy formál mélyreható véleményt egy másik telefonról, hogy egyszer megnyomkodta egy üzletben a készüléket és beleolvasott pár hozzászólásba a topikjában. A topikok meg mindig tele vannak hisztis, kákán is csomót kereső emberekkel, akik képesek szervízbe küldeni egy telefont piszlicsáré okokból, de ez idővel úgyis lecseng a fórumon. Érdekes, nekem hosszú okostelefonos pályafutásom alatt számos csúcsmodell megfordult a kezeim között, de csak egy volt szériahibás (S3 LTE), pedig szinte mindnek a topikjában volt egy-két delikvens, aki kifogott egy hibás példányt (ami ugye bármelyik gyártónál előfordulhat), vagy csak csodálkozott, hogy valami hibásan működött a szétrootolt telefonján. Mindig akadnak picsogók, legyen a készülék LG, Samsung, iPhone, Xiaomi, stb.

[ Szerkesztve ]

(#48) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem semmi, mennyivel olcsóbban adja károlyisan Voda.

(#49) tomboy0013 válasza WinstonWolf (#46) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ebben részben igazat adok még ha sok ötletük nem is igazán nyerte el a tetszésemet. Azért újdonságot is hoztak idén is a 18/9-es képaránnyal ezt ne felejtsük el.

(#47) Mr.Silkó: Rendben visszaszívom, igazad van csak kirpóbáltam és ezek jöttek le mint azonnal szembetűnő hibák. A mondandóm lényege továbbra is az, mindkettő egy remek készülék, de ezt mindenki a saját igényei alapján tudja eldönti melyik a legjobb. Így az ilyen állításokat, hogy "ez a jobb" meg "az a jobb" kerüljük már el, vagy legalább írjuk oda, hogy "számomra vagy "szerintem" és egyből nem az van, hogy le akarod nyomni az ember torkán a véleményed.

[ Szerkesztve ]

(#50) Aldo Reyne válasza Saccco (#29) üzenetére


Aldo Reyne
csendes újonc

Nem reklámozzák vodáék, de 21 hónapnál lehet újra készüléket venni 2 éves hűséggel. Akár veszel akár nem, ha hosszabítod a hűségét újabb két évvel, akkor elengedik az utolsó három havi készülékdíjat.

A vodás csaj karácsony után azt mondta, hogy ez a cég politikája, nem csak egyedi kedvezmény.

Ez alapján utolsó három havi készülékdíjat lehet lelépési díjnak is nevezni, ha már ennyi neve van. :) Ha kiszámolod, így kb. pont a kártyás árak jönnek ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.