Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Elég jó kis játékmenete lesz, legalábbis a videók tetszettek. Ráadásul elég pofásan is néz ki.
Amennyire ki vagyok éhezve a világháborús témára még be is szerzem, persze csak majd használtan!

Vajon itt is lesz cenzúra? :P

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Kár hogy AI-ra már nem jutott idő :(

Next PC Upgrade: 2022

(#3) dergander


dergander
addikt

Nincs ezzel a játékkal semmi baj,inkább jó hogy kapunk egy 2.VH gammát. Már a CoD is már a jövő katonáraira épít amit már unok,de ez az igazi. Ha jó áron lesz nem 50euroért a steamen megveszem.

(#4) batman91


batman91
őstag

Szerintem elég jó lesz, várom már. Úgy is elegem van ezekből a modern szarságokból.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) exec79


exec79
tag

ahogy megláttam az ajtóbetörős belassítós szart már kapcsoltam is ki. Egy crysisban elmegy, nanosuit stb de egy wh-ban ne legyen már ultra reflexe. Ha meg azért van hogy le tudja lőni pistike a 3 nyomorult AI-val rendelkező bábut akkor köszi én kihagyom.

(#6) Akos96


Akos96
senior tag

Kicsit várom már, mikor unnak rá a játékosok az ilyen Rambó-szintű "egyszemélyes hadsereg" játékokra. Világháborús gémek közül a CoD 1-2 még jó volt (az első videóba néztem bele, az a turbinás erőműves mintha lett volna valahol), de aztán már ugyanaz a nácihent újra és újra, majd máshol ismét ugyanez gonoszoroszokkal. Ha már világháborús, egy Red Orchestra 2 szerű játéknak jobban örülnék. :K

Akárhányszor felmerül, hogy valaki unja a modernt, mindig az rá a megoldás, hogy legyen világháborús. Pedig volt épp elég másik konfliktus is, nem mintha ezeknél a henteknél nem lenne mindegy, hogy milyen egyenruha van a legyilkolandókon.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7) mentoloshypo válasza exec79 (#5) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Pedig azért van, plusz fícsör. ;)
Bár ezt se láttuk már 2 milliárd játékban...

Ha modern körülmények között érdekel az ajtóbetörős téma akkor játszd végig a MOH Warfighter-t ha eddig nem tetted. Abba annyit raktak bele, hogy kb a játék végére az életedet is megunod... :DDD

(#8) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Azt hittem, hogy 2014-ben már ciki a Dolph Lundgren játékmód amelyben egymagunk lemészárolunk egy egész ezredet.

(#9) Crytek válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


Crytek
veterán

Te eddig hol voltál? Kb az fps-ek 98%-a erről szól és fog is szólni amíg el nem pusztul a föld...

Next PC Upgrade: 2022

(#10) hommeros


hommeros
őstag

NextGen kimaradt? ejjj :W

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) dergander


dergander
addikt

Viszont érdekes hogy egyedül kiírt egy egész német tábort :D Mindig viccesek voltak ezek a gammák,egyedül mész a játék 95%ba csak te ölsz le mindenkit és nyersz :)

(#12) Abu85 válasza Crytek (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

CI Games = City Interactive. AI-t nem szabad várni. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) Manbal válasza mentoloshypo (#1) üzenetére


Manbal
senior tag

Vajon itt is lesz cenzúra? :P

Valszeg, manapság ez már kihagyhatatlan. Az igazán találó az lenne ha a horogkeresztet lecserélnék egy dávid-csillagra...

(#14) hommeros válasza dergander (#11) üzenetére


hommeros
őstag

Mert ez egy játék, nem szimulátor.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15) djculture


djculture
félisten

(#16) mentoloshypo válasza Manbal (#13) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Az nem önkényuralmi jelkép, szóval akár meg is tehetnék.

(#17) saelin válasza djculture (#15) üzenetére


saelin
veterán

Ha már egyszemélyes lövölde, akkor quake, serious sam, unreal tournament és painkiller... de nem ez. Én az ilyen játékokat, ahol egy átlagos ember játszik godmode on-t, már 10 évvel ezelőtt is gagyinak találtam, nemhogy most. Talán a brothers in arms járt a legjobb úton VH-s témák között, habár sosem játszottam vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Crytek válasza Abu85 (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Na azért tudnak ők. Sniperekbe pl überbrutál AI volt csak sajna az már a ló túloldala :W
Amikor ezer km-en belül nincs csak 1 ellenfél lelövöd a bokorból észrevétlenül majd hirtelen előcsattognak a semmiből 3-an és egyből tudják hogy te észrevehetetlenül ott bújsz a bokorban és egy lövés és gatter nekünk.

Ennél még a Cod legnehezebb szintje is jobb ott megszokható ha fedezékbe van a ember kapja a percenkénti 80 gránátot :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#19) djculture válasza Crytek (#18) üzenetére


djculture
félisten

De a radar náci azokba is megvolt..

(#20) mentoloshypo válasza Crytek (#18) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Fúj de utáltam az ilyeneket a FarCry 3-ban is...
A CoD: WaW-ban meg a gránátozással estek a ló másik oldalára. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) hommeros válasza djculture (#15) üzenetére


hommeros
őstag

Nagyon jók ezek a tesztek :C

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#22) Stauffenberg válasza Crytek (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mondjuk olyanokkal játszottam, mint a Brothers in Arms, tetszőleges Call of Duty vagy az újkori Battlefield-ek, ahol kisebb-nagyobb kompánia szaladgál körülötted. Még ha nem is lövik le helyetted az ellenséget, legalább azt az illúziót kelti, hogy nem egy '80-as években forgatott B kategóriás akciófilmbe csöppentél.

Egy mese sztori persze más (pl: FarCry, Half-Life), de itt most egy világháborúról van szó. Ha már az AI nulla, legalább lennének szkriptelt jelenetek mint egy CoD-ban.

(#23) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Elég jónak ígérkezik a sok modern warfare már unalmas kezd lenni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#24) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért van az, hogy a Crytek játékokon kívül a Cryengine-es játékok nem annyira szépek mint mondjuk a Crysis? Nem is tudok olyan játékot mondani ami már megjelent, Cryengine-t használ, és olyan szép mint a Crysis. Persze lehet az én ismereteim hiányosak.

(#25) CrytekMég az is lehetséges, hogy nehéz vele dolgozni nem? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) Crytek válasza .LnB (#24) üzenetére


Crytek
veterán

Mert gondolom ezek ilyen kis studiok/noname studiók akiknél nem éppen a legjobb emberek dolgoznak!
Sniper Ghost Warrior 2 is egy förtelem lett oda minek kellett CE nem értem!

Next PC Upgrade: 2022

(#26) atti_2010 válasza .LnB (#24) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ahhoz hogy ki tudják hozni a maximumot belőle rengeteg ember felszerelés és profi stúdió kell meg rengeteg pénz, gondolom ez a legfőbb oka.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#27) oriic válasza Abu85 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#28) mentoloshypo válasza atti_2010 (#26) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

De ha ennyi anyagi és emberi ráfordítást igényel a motor akkor miért ezt licencelik?
Csak nem azért, hogy ezzel adják el? (mint a Ghost Warrior 2-t, ami okádékul néz ki)

(#29) atti_2010 válasza mentoloshypo (#28) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Fogalmam nincs, talán kedvezményesen kapták, ezt így a fotelből nehéz megmondani, a motort a legkönnyebb megvenni az igazi munka utána jön.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#30) #41133696


#41133696
törölt tag

A mesterlövész részek a röntgen képet leszámítva mintha a Sniper Elite sorozatból lennének :-)

(#31) FLATRONW válasza oriic (#27) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ők olyanok a játékiparnak, mint Uwe Boll a filmiparnak.:)

(#32) batman91 válasza oriic (#27) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem egyáltalán nem volt rossz játék, de kiemelkedően jó sem.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#33) hommeros válasza atti_2010 (#26) üzenetére


hommeros
őstag

Rengeteg szép játék lesz/van Cryengingre: [link]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#34) bigobert válasza Crytek (#9) üzenetére


bigobert
tag

Persze akkor még színre léphet egy magányos hős, aki megmenti azt!

(#35) Crytek válasza hommeros (#33) üzenetére


Crytek
veterán

Ezek közül 1-2 értelmes van a többi meg tucat fos mmo amik kb el se jutnak ide mert japók vagy kinai szarok.

Sajnos ez nem UE3 hogy viszik mint a cukrot :(

Next PC Upgrade: 2022

(#36) Abu85 válasza Crytek (#35) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egyik licencelhető motor sem sikeres a nagy kiadóknál. Egyszerűen már jobban megéri írni egy sajátot és kész. Nem rossz dolog ez, több egyedi koncepciót láthatunk.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Jöhetnek vissza a WW2 játékok :K .
Az utolsó normális ww2 játék emlékeim szerint a Borthers in Arms volt --

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#38) #41133696 válasza merkucyo (#37) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, meg nekem a COD5, illetve a Ro 1&2

(#39) batman91 válasza merkucyo (#37) üzenetére


batman91
őstag

Itt lenne már az ideje. :K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#40) #41133696 válasza batman91 (#39) üzenetére


#41133696
törölt tag

Valaki felvetette múltkor, hogy a centenárium okán, lehetne első világháborús játék is :)

(#41) batman91 válasza #41133696 (#40) üzenetére


batman91
őstag

Ennek még jobban örülnék, mert 1. vhbs játékból elég kevés van.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#42) dergander válasza hommeros (#14) üzenetére


dergander
addikt

hülyeséget ne írj már azért,ki beszélt itt szimulátorrol?

(#43) #41133696 válasza batman91 (#41) üzenetére


#41133696
törölt tag

Bizony, de ott is és a második világháborús játékoknál is az a gond, hogy amennyiben, nem realisztikus, hanem tele van aggatva moddolt fegyverekkel, akkor az nem is igazi világháborús. Ha meg nincs tele pakolva ilyesmikkel, akkor a sok Modern Warfare, meg Battlefield játékos, akiknek az kell, hogy drónok legyenek a játékban, meg mindenféle modern cucc, azok nem fogják venni.

(#44) batman91 válasza #41133696 (#43) üzenetére


batman91
őstag

Hát ez itt a probléma. :( Képesek lennének egy Kar98k-ra lézerirányzékot, meg hasonlókat tenni. :W De a sok 12 éves kisgyereknek ez kell, gázálarcos, símaszkos bácsik, agyontuningolt vackokkal, drónokkal és erre élvezkednek. Amíg nem fog ez változni addig ezt kapjuk sajnos, akármennyire unalmas már a modern téma. :O Pedig anno pl. a Call of Duty vagy a Medal of Honor sorozatot nem ez tette híressé, hanem a 2. vhbs. éra. A main napig nem lehet überelni az első részeket. De most úgy látszik, hogy egyre többen térnek vissza ehhez, hála Istennek. :R

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#45) oriic válasza batman91 (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ezért nem lesz mostanában 2. vh-s CoD. Köztudott hogy nagy többségben a 13-18 év közötti korosztály játszik a szériával,(persze vannak kivételek) őket meg aztán marhára nem érdekli egy világháborús téma.

Live-Die-Respawn

(#46) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez messze a legrondább CryEngine 3-mas játék, amit idáig láttam! A növények a legborzasztóbbak, reméltem 2014-ben nem fogok már statikus, zöld színű papírlapokat látni. A víz is nagyon ronda, amikor tör ki a csövekből. Az egészen látszik, hogy egy low-budget cucc, hiába van alatta egy modern engine. Ez egy jó példa arra hogyan kell egy jó motort sz*rul használni.
Ilyen látványt szerintem egy jól feltuningolt id Tech3-mal is el lehet érni (COD1).

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#47) hommeros válasza dergander (#42) üzenetére


hommeros
őstag

"szimulátorról"

Amúgy te írtad,
"egyedül mész a játék 95%ba csak te ölsz le mindenkit és nyersz "

Mert milyen az a single játék, ahol nem te nyersz? Vagy úgy a kafa, ahol 95%-ban te halsz?
Gondolom azt akartad kinyögni, hogy legyen realisztikus, de azt meg úgy hívják, szimulátor.
Bár értelmezhetetlen az egész szöveged az írásjelek hiánya miatt.

orichalcos Ez az infó pontosan honnan van?

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#48) Akos96 válasza hommeros (#47) üzenetére


Akos96
senior tag

"de azt meg úgy hívják, szimulátor."
A Red Orchestra mondjuk reális, de közel sem annyira szimulátor, mint mondjuk az Arma. Attól, hogy valami nem az B-kat. akciófilm szintet képviseli, és esetleg szorul bele némi pontosság (a világháborúban nem szereltek fel túl sok Schwarzenegger-ezredet), még nem lesz szimulátor.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#49) dergander válasza hommeros (#47) üzenetére


dergander
addikt

A hülyeséged hagyad már,csak valami jobb választ írnál

Semmilyen szimulátorról nemvolt szó,csak hogy megértsd,egy világháború nem egyszemélyes,tehát kicsit érdekes hogy nincsenek társak. Számomra ezek unalmasak inkább a Co-op vagy teamplay játékok jönnek be.

Csak hogy megértsd ez még mindig nem szimulátor :K

(#50) mentoloshypo válasza oriic (#45) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ahogy anno mi meg tudtuk unni a VH témát majd ők is megfogják (talán nem is olyan soká) unni a modern és fjúcsörös témájú lövöldéket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.