Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sohajda90


sohajda90
tag

Visszaszámlálás az első "ennyiért ekkora akkumulátor 2019 nevetséges" hozzászólásokig

3...2...1... :DD

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Nem semmi, hogy most már milyen pici alaplapokat tesznek be. Érdekes, hogy az Apple még mindig nem alkalmaz a procik alatt hűtést.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Reverend


Reverend
tag

"Az iFixit értékelése a javíthatóság tízpontos skáláján hatos, ami átlagosnak mondható a vízálló és ragasztott fém/üveg masinák között"

Vigyázva, hogy a tények ne zavarjanak meg, kigyűjtöttem pár értéket az iFixit-ről:

Google Pixel 3a XL (nincs IP) - 6
Google Pixel 3a (nincs IP) - 6
iPhone XR - 6
OnePlus 6T (nincs IP) - 5
Google Pixel 3 - 4
Huawei Mate 20 Pro - 4
Huawei Mate 20 X - 4
OnePlus 7 Pro - 4
Huawei P30 Pro - 4
Samsung Galaxy Note10+ - 3
Samsung Galaxy S10 and S10e - 3
Samsung Galaxy S10+ - 3

Ezeket figyelembe véve az idézett mondat, abban is az "átlagos" jelző kissé barokkos a véleményem szerint.

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Lehet, hogy drága és nem vagyok IOS rajongó, de a majdnem 4000es akkumulátor kapacitás miatt most az Apple kap tőlem egy pirospontot.

[ Szerkesztve ]

(#5) ForRedGlory válasza sohajda90 (#1) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Keltsed a feszkót... :W :W :W

(#6) Eclips21


Eclips21
őstag

Azert az eleg fucsa nekem hogy az A13as procit nem kivulre hanem a Dual-layer Alaplap belsejebe tettek. Hogy fog az melegedni???

[ Szerkesztve ]

(#7) Szári


Szári
tag

Az a megdöbbentő, hogy mekkora helyet foglal el a nanosim az alaplapból. Jól látszik, hogy mindent be tudnak zsúfolni hihetetlen kis helyre és az is, hogy milyen idejétmúlt a fizika sim.

(#8) Kasya válasza jacis (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Érdekes, hogy az Apple még mindig nem alkalmaz a procik alatt hűtést.
Pont ennek a miertjen gondolkodtam en is.

(#9) Kokzor válasza Kasya (#8) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Majd 1-2 év múlva, valami hangzatos névvel belerakják hatalmas újításként. Egyébként tényleg kellene bele hűtés, mert eléggé fel tudnak forrósodni terhelés alatt.

[ Szerkesztve ]

(#10) nozs23 válasza Reverend (#3) üzenetére


nozs23
addikt

+1

(#11) Maxxy10 válasza Kasya (#8) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az a üveg hátlap sok hőt elnyel.
Az iPhone még mindig a legkönnyebben szervízelhető telefon és ahogy látom ez a új modellnél sem változott. :K

(#12) #10949376


#10949376
törölt tag

Nekem az tünt fel a többi alkatrész milyen bazári nagy pl a rezgő motor is hangszóró

(#13) MasterMark válasza #10949376 (#12) üzenetére


MasterMark
titán

Azok direkt nagyok, a hangszórónál a jó hangzáshoz kell a nagy doboz.
A Taptic Engine pedig jóval nagyobb volt, és nem véletlen ekkora: [link]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#14) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Kifejezetten tetszik a szerelhetősége!

(#15) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Gondolom a 10 pontos ebben a szét-összeszerelős tesztben mondjuk a Fairphone, ami ugye cserélhető alkatrészes és eleve otthon is szerelhető.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) Somatom válasza Polarstar (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, a 2. és most a 3. Fairphone is 10 pontot kapott.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Reverend válasza Somatom (#16) üzenetére


Reverend
tag

Hmm. Eddig nem is ismertem ezt a gyártót, de megérdemel egy hatalmas piros pontot. Már régóta az a véleményem, hogy pazarlás fülest meg töltőt adni a telefonokhoz, mert csak gyűlik a szemét. A javíthatóság hab a tortán.

(#18) Noukoum


Noukoum
veterán

A nagy aksi nagy pirospont.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Meglepően nagy lett az akkumulátor kapacitása a legdrágább modellnél, valahogy ez eddig elkerülte a figyelmemet. A remekül optimalizált iOS-szel karöltve igencsak kitartó lehet a Pro Max üzemidőben.

(#20) jacis válasza Mr.Silkó (#19) üzenetére


jacis
nagyúr

A Youtube-os akku idő tesztekben messze elver mindent most. Brutális üzemideje lett a Pro Max-nak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Példás minőség azt gondolom, arra viszont kíváncsi lennék, hogy pl. a tervezés-gyártás folyamatába mekkora beleszólása-partnersége van a Foxconn-nak.

Tehét pl. ad-e támpontot, iránymutatást a gyártás hatékonyságára, esetleges későbbi szerelhetőségre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Noukoum válasza jacis (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

Lehet hogy veri, de azért a youtubeos tesztek sokszor nem teljesen hitelesek.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) jacis válasza Noukoum (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem meg nagyjából korrekt amiket bizonyos tesztelők mérnek.

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) Depression válasza jacis (#23) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem tényleg szuper lett az üzemidő. Nem is értem, hogy ami jó, azt miért kellene cáfolni, vagy minek belekötni.
Sajnos nem jönnek új akksi technológiák. Én nagyon imádnám, ha eljutnánk ismét oda, hogy már nem érdekelne, hogy másfél, vagy 2 hét, az üzemidő. (Nyugi, akkor is menne a a vita)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#25) Noukoum válasza jacis (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

Hát én megnéztem a többi tesztjét, és vannak érdekes dolgok.
Az hogy az iphoneok jól bírják nem meglepő. Eddig is jobban bírták mint az azonos méretű aksis mobilok, most hogy kapott rendkívül nagy aksi méretnövelést így javult bőven a helyzet.
Ezen senki nem lepődik meg, csak egy iPhone X és iPhone 8-hoz képest óriási a különbség és ezt sokan valszeg nem is tudják.
Ennek örülni kell, de az volt a ciki hogy eddig nem voltak élmezőnyben toronymagasan vezető árazás mellet.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) Mr.Silkó válasza jacis (#20) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem csodálom. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.