Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gebriel


Gebriel
veterán

Nagyon kíváncsi leszek rá.
Talán az egyetlen műfaj ami valódi tartalmat tud nyújtani.
Sok jó horror játéknak nézünk elébe.. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Hát ez nagyon jó!!! :D :C

A Hideo Kojima Game

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó a bemutató!A szőr is felállt a hátamon. :)

Bár én nekem horror még virágboltból sem kell.Egyáltalán nem az én műfajom. :N

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nnnna, pont jó lesz ez, mire befejezem az Outlast-et. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) saelin


saelin
veterán

A történetre kíváncsi leszek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Kár, hogy mindkét generációra jön.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) alevan válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


alevan
őstag

Akkor vegyél nekem XOt vagy PS4et.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) Döglött Róka válasza alevan (#7) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Spórolj rá:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) alevan válasza Döglött Róka (#8) üzenetére


alevan
őstag

A frissen vásárolt JVC HA-S500-at ellopták. A notim szervizben. Otthol az X360 egy 7 éves D-SUB kimenettel rendelkező Fujitsu Siemens 16:10 monitorra van rákötve, szal XO mellé kell egy új monitor vagy egy TV (ami nincs a házban). És 70k nettó fizum van. És az autóba már 13k kilóméter van olajcsere nélkül.

Egyedüli örömöm ha este hazaérek, hogy Dark Souls-ozom vagy nemsokára The Evil Within-ezem. (Meg a péntek esti duhajodás a haverokkal, meg a szombat esti társasjátékest meg az ifjúsági szervezetben való tevékenykedés melynek tagja vagyok).

Úgy hogy nagyon is jó dolog az a fránya oldgen konzol :K

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) Döglött Róka válasza alevan (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szoval se mondtam, h rossz lenne. En pl fallout new vegasozom megint a 360-on:)

Az anyagi helyzeted meg nem erdekel, nem szeretek masok zsebeben turkalni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#11) alevan válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


alevan
őstag

Ám Shinji Mikami már nem dolgozik a Resident Evil csapattal?

(#10) Döglött Róka Hidd el, nekem nagyobb örömöt most nem szerezne más mint mások zsebébe turkálni :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.