Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Benito94


Benito94
tag

Ennek a játéknak az irányítás és a fizika az achilles sarka, így nagyon árkádos szerintem, pedig az ötlet és a kivitelezése jónak tűnik. :D

(#2) RichieTri válasza Benito94 (#1) üzenetére


RichieTri
senior tag

én már annak örülnék ha egy modern NFS: U2 manifesztációja lenne.
ha legalább az ottani fizika(nem volt sok) szintet megütik és beledobnak legalább annyi lehetőséget (külső/belső tuning) mindezt egy next-gen grafikával... nyam :)

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#3) Garada


Garada
őstag

Hát ha javítanának a fizikán amin az egész alapul még talán esélyes is lenne nálam a játék.

(#4) TESCO-Zsömle válasza RichieTri (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

NFS: U2 sínautózásához képest egy szimulátor. Igazából az elődökhöz képest jelent csak visszalépést az irányítása.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) Schmidi


Schmidi
tag

Nekem nagyon bejön. Nem zavar, ha nem lesz tökéletes a fizika. Szimulátornak ott a Forza Motorsport. ☺

(#6) TESCO-Zsömle válasza Schmidi (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szimulátornak ott a Forza Motorsport.

Juj...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) Schmidi válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére


Schmidi
tag

Neked juj, nekem meg pont elég jó. Mások az igényeink. Ennyi. ☺

(#8) Sifre


Sifre
senior tag

Ilyenkor sírom vissza az első Test Drive Unlimited fizikáját. Szerintem eddig az volt a legjobb kompromisszum arcade és szimulátor között.

(#9) TESCO-Zsömle válasza Schmidi (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Attól, hogy neked elég jó, még nem lesz szimulátor. ;)

Sokaknak itt az ákombákomok is elég jók, de attól az még nem lesz magyar nyelv.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Egy jó rally simulátor kellene már.Richard Burns Rally óta nem volt semmi komoly. :O

06-3o/9759I39

(#11) tixem válasza Találtgyerek (#10) üzenetére


tixem
addikt

Nekem az utolsó igazi az a rally championship 2000 volt.

Ez a játék meg úgy jó ahogy van, kipróbáltam az alfát és nem éreztem azt, hogy még vannak benne hiányosságok. Egyszerűen jó volt, naphosszat csak kocsikáztam fel alá.

Talán az ennek az oka, hogy ki voltam már éhezve egy rendes autósjátékra, amit az NFS széria régóta nem adott meg. Kell a francnak szimulátor, aki sír, hogy nincs fizika az menjen GTR 2-zni, az is nagyon jó játék. Ez nem szimulátor.

Azokra meg nem is mondok semmit akik a Forzát szimulátornak titulálják. Javaslom kipróbálásra a GTR 2-t. Vért fognak izzadni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12) nap


nap
addikt

Megnéztem a trailert. Az járt közben a fejemben, hogy műanyagból vannak a kocsik? Mert úgy néznek ki. Nem tudom, hogy ez mennyire a grafika vagy mennyire a fizika "érdeme".

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.