Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Jöhetne már... :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) davidsone válasza akoska07 (#1) üzenetére


davidsone
addikt

jövöget...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Mint abszolút nem FPS játék fan, ki merem jelenteni a FC3 talán az egyik legjobb játék, amit valaha toltam. Várós a negyedik!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4) oriic válasza DNReNTi (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előzetesek alapján a rajongók újra megkapják a 3. részt. Hiszen inkább egy nagy DLC-nek tűnik.

Live-Die-Respawn

(#5) DNReNTi válasza oriic (#4) üzenetére


DNReNTi
őstag

Bennem is felmerült a videókat elnézve. :) Nézzük a jó oldalát, ha legalább olyan lesz mint a 3. volt, rossz már nem lehet.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#6) Killer01


Killer01
őstag

úgyis csak a sírás lesz...ha nagyban hasonlít a 3-hoz akkor azért, ha sok mindent változtatnak akkor meg azért :DDD

(#7) akoska07 válasza Killer01 (#6) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az FC funok örülni fognak neki és csak simán élvezni fogják.
Akik eddig szidták ezután is fogják,tök mindegy miért,csak lehessen szidni.
Mindig is lesznek ilyenek,csak ignorálni kell őket.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8) kutga


kutga
nagyúr

Tetszetős.

Let the Zone take me if I am.

(#9) McNamara válasza kutga (#8) üzenetére


McNamara
Ármester

Szerintem hangulatos lesz, 3 is iszonyat jó volt! 19.-re ki is vettem szabit, hogy nyugodtan tudjak játszani :B

(#10) nakos


nakos
senior tag

Igy az elozetesek utan szinte elmondhato hogy a kocsik, a tornyok ahova fel kell maszni szinte 1:1-ben copy-paste a 3. reszbol. De ahogy elnezem a fegyverek jo resze is. Ejjjh, mennyire nehez ujat alkotni :((

[ Szerkesztve ]

(#11) kutga válasza McNamara (#9) üzenetére


kutga
nagyúr

3. rész kimaradt. Lehet a megjelenésig bepótolom. :D

Let the Zone take me if I am.

(#12) Killer01 válasza akoska07 (#7) üzenetére


Killer01
őstag

A 3 nagyon hangulatos és jó volt, valahogy az egész játék "élt". A második részt anno 1 óra után abbahagytam, nem tudott megfogni. Az eddig látottak alapján ezt is szeretni fogom :)

(#13) DNReNTi válasza kutga (#11) üzenetére


DNReNTi
őstag

Megéri. ;) Pont nemrég volt jóárasítva Steam-en, akkor meg igazán megérte.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#14) szente


szente
addikt

Lehet, hogy anyázni fogtok, de szerintem a kocsiból kilövöldözés nagyon gagyi lett. Simán átlövök a berepedt szélvédőn, majd egyszer csak összetörik és kiesik, sehol egy golyónyom. Lehet, hogy szőrszálhasogatás, de azért ezt jobban kidolgozhatták volna.
Meg a másik ami nem tetszik, ha jól láttam az egyik videóba, akkor a minimapon pontosan berajzolja, hogy milyen útvonalon menj, nem csak egy jelzés van, hogy merre felé kell menni. így kicsit szerintem vesztett a sandbox feelingből.

(#15) davidsone válasza szente (#14) üzenetére


davidsone
addikt

anyád ;]
(:N )

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#16) szente válasza davidsone (#15) üzenetére


szente
addikt

Puszil! :P
Csak azért írtam,mert azt vettem észre, hogy a nagy többség teljesen oda van érte, és eddig ezeket nem olvastam sehol se leírva. A maradék pedig szaraFC4úgyahogyvan.

Szóval ezek csak az én szememet bántják?

[ Szerkesztve ]

(#17) Retekegér válasza oriic (#4) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Számomra speciel nem gáz, a 3 is épp elég frankó volt. Más környezet, hasonló stílus, remélem ebben is lesznek signature weapon-ök...

<< Heimdal >>

(#18) davidsone válasza szente (#16) üzenetére


davidsone
addikt

Szerintem játék közben nem lesz zavaró (remélem) :K Ha meg igen anyját néki ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) Kampó válasza davidsone (#18) üzenetére


Kampó
senior tag

Felbuzdulva az újabb infókon a 4-el kapcsolatba.. fel is pattintottam újra a 3at :D:D ép elég lesz amig kijön a négy:D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#20) GeryFlash válasza akoska07 (#7) üzenetére


GeryFlash
veterán

funok :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#21) davidsone válasza Kampó (#19) üzenetére


davidsone
addikt

Úgy úgy lehet én is fellövöm...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#22) codec


codec
senior tag

Gépigényről persze semmi info :(
Annyi azért biztató lehet, hogy ugyanazt a motort használja, mint a FC3 szóval nem "only dx11" lesz.
Tehát akinek futott a FC3 annál a FC4 is menni fog.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#23) GeryFlash válasza codec (#22) üzenetére


GeryFlash
veterán

2014 végén irreális elvárás a dx 11-es kártya megléte?Engem valahogy a min 6 Gb RAM meg a minimum 4 mag jobban szokott idegesíteni, mint az, hogy a játék nem támogatja a 6 éves videókártyákat.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#24) davidsone válasza GeryFlash (#23) üzenetére


davidsone
addikt

nanáá!! dzsíforsz4n elkéne mennie simán ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.